Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Regulamin

Zasady korzystania z Portalu www.reporter-24.pl

1. Portal  www.reporter-24.pl jest niekomercyjną stroną internetową przeznaczoną do przekazywania bieżących informacji, ze szczególnym uwzględnieniem informacji pochodzących z powiatu tucholskiego.
2. Na stronie poza aktualnymi wiadomościami znajdują się również informacje bądź artykuły autorskie z  dziedziny kultury, wywiady i analizy mogące zainteresować czytelników, oraz materiały dotyczące filmów i książek pochodzące z innych stron internetowych, udostępnianych za zgodą administratorów tych stron.
3. Strona nie zawiera reklam, nie prowadzi działalności usługowej i innych form charakterystycznych dla działalności gospodarczej.
4. Strona promuje działalność stowarzyszeń i innych form charakterystycznych dla działalności organizacji pozarządowych.
5. Na stronie nie jest prowadzone forum dyskusyjne, nie ma też możliwości samodzielnego dodawania komentarzy do zamieszczonych tekstów.
6. Wszelkie sugestie i uwagi dotyczące strony internetowej oraz ewentualne wypowiedzi, które czytelnik chciałby zamieścić na stronie można przekazać za pośrednictwem r.24@wp.pl