Dobry zdrajca i zestaw filmów Historie Prawdziwe - na Mojeekino.pl! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Dobry zdrajca i zestaw filmów Historie Prawdziwe - na Mojeekino.pl! (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne BestFilm
 
Już od dziś na platformie Mojeekino.pl można oglądać film „Dobry zdrajca” – emocjonującą opowieść o mężczyźnie, który stawia opór nazistom, podczas gdy II wojna światowa ogarnia całą Europę.

9 kwietnia 1940 rozpoczyna się inwazja hitlerowskich Niemiec na Danię. Niemcy domagają się natychmiastowej i bezwarunkowej kapitulacji. Po kilku godzinach rząd poddaje się i rozpoczyna współpracę z hitlerowcami. Po drugiej stronie Atlantyku ambasador Danii w Stanach Zjednoczonych, człowiek śmiały i bywały w świecie – Henrik Kauffman, jako jedyny ma odwagę, by zaryzykować wszystko. Życie Kauffmana w Ameryce jest pełne blasku dzięki jego osobistemu urokowi oraz statusowi politycznemu, jednak kiedy wojska niemieckie atakują i okupują Danię, zaczyna planować, jak pokonać Hitlera i pozwolić Duńczykom odzyskać wolność. Oskarżony o zdradę stanu Kauffman ogłasza się jedynym prawdziwym przedstawicielem wolnej Danii i kładzie na szali cały swój majątek, swoją rodzinę oraz zaufanie swoich rodaków, aby stawić opór hitlerowskim okupantom.

                                                            ZWIASTUN

Film dostępny jest również od dziś na platformach - Premiery Canal+, Player, Cineman, Vod.pl, Chili, Rakuten, Ipla.tv, TVP Vod.

Premiera filmu „Dobry zdrajaca” na platformie Mojeekino.pl zainspirowała nas do wspólnego przygotowania specjalnej kolekcji filmów opartych na prawdziwych wydarzenia.

Choć fascynujące fabuły mogą przybierać różne formy, jest coś wyraźnie satysfakcjonującego w filmach opartych na prawdziwym życiu. Nie tylko możemy nieustannie przypominać sobie, że to, co oglądamy na ekranie, wydarzyło się naprawdę, ale także możemy czerpać radość z poznawania porywających opowieści opartych na prawdziwych historiach. Bez względu na to, czy szukamy odpowiedzi jak potoczy się walkę ze śmiertelną chorobą, dramatycznych wydarzeń wojennych, wzruszającą opowieść o poszukiwaniu samego siebie, czy klasycznej historii o niedorajdach, te filmy biorą wszystkie fakty i przekształcają je w historie, które będą inspirować i zadziwiać aż zakorzenią się w naszych emocjach na długo po zakończeniu seansu. Tak właśnie powstał zestaw filmów #HISTORIEPRAWDZIWE 

PRAWDZIWE HISTORIE W MĘSKIM WYDANIU:
Anioł, reż. Luis Ortega
Borg/McEnroe.Między odwagą a szaleństwem, reż. Janus Metz
Na głęboką wodę, reż. James Marsh

NA KARTACH HISTORII ZAPISANE
Dobry zdrajca, Christina Rosendahl
Kochanek królowej, reż. Nicolaj Arcel
Żelazna dama, reż. Phyllida Lloyd

PRAWDZIWE HISTORIE W WYDANIU KOBIECYM
Tajemnice Joan, Trevor Nunn
Królowa kasyna, André Téchiné
Królowa pustyni, Werner Herzog

                         https://www.mojeekino.pl/show/historie-prawdziwe
 
Download images