Kolejne zwycięstwo turniejowe borowiaczek. (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Kolejne zwycięstwo turniejowe borowiaczek. (ZDJĘCIA)

Puchar Marszałka województwa zachodnio- pomorskiego dla Tucholanki-Bór

Materiał: alejasportowa.pl
 

Piłka nożna kobiet – turniej gwiazdkowy w Sianowie koło Koszalina

Już po raz drugi piłkarki Tucholanki-Bór Tuchola wzięły udział w turnieju organizowanym prze UKS SP2 Sianów. Sierpniowy turniej na trawie tucholanki wygrały a nie gorzej było w ubiegłą sobotę 5 grudnia w V Ogólnopolskim Gwiazdkowym Halowym Turnieju Dziewcząt o Puchar Marszałka województwa zachodnio-pomorskiego. Drużyna młodych tucholanek zdecydowanie wygrała turniej pokonując rywalki w grupie eliminacyjnej, półfinale i finale.

W turnieju wzięły udział zespoły Olimpii Szczecin (2 drużyny), Stargardu, Sianowa i Tucholi.

Borowiaczki na tym turnieju zagrały fantastycznie, wygrały wszystkie spotkania, strzeliły rywalkom 11 goli a straciły 2.

W grupie eliminacyjnej Tucholanka-Bór pokonała 6:0 Błękitne Stargard i Olimpię II Szczecin 2:0. W półfinale pokonały Olimpię I Szczecin w regulaminowym czasie było 1:1 a wrzutach karnych 3:1.

Już w pierwszym meczu z Olimpią II Szczecin piłkarka Tucholanki-Bór Laura Włoch pokazała swój kunszt strzelecki i zdobyła 4 gole i zanosiło się, ze Laura będzie kandydatem na królową strzelczyń turnieju. Dołożyła kolejne 4 gole w meczu z Olimpią I Szczeci (2) i w finale Olimpią II Szczeci kolejne 2 bramki i została najlepszą strzelczynią turnieju – 8 goli.

Tucholanka – Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Wiktoria Wytrążek, Zuzanna Czapiewska, Małgorzata Reichelt, Oliwia Koczalska, Patrycja Gwizdała, Patrycja Borucka, Laura Włoch, Nikola Rossek, Dominika Rossek. Trener Marek Zienkiewicz.

Grupa A

  • Olimpia II Szczecin – Błękitni Stargard 2:0
  • Tucholanka-Bór Tuchola – Błękitni Stargard 6:0

Laura Włoch – 4, Patrycja Gwizdała i Zuzanna Czapiewska – po 1.

  • Olimpia II Szczecin – Tucholanka-Bór Tuchola 0:2

Laura Włoch  – 2

Tabele i zdjęcia

Written by