Obraz pożądania – pokaz z okazji pierwszych urodzin MOJEeKINO.pl – 21 maja! - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Obraz pożądania – pokaz z okazji pierwszych urodzin MOJEeKINO.pl – 21 maja!

Materiały promocyjny BestFilm
 
 
21 maja platforma Kin Studyjnych - MOJEeKINO.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny!
Z tej okazji na platformie odbędzie się specjalny, urodzinowy pokaz filmu „Obraz pożądania” w reżyserii Giuseppe Capotondiego!

                                   https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1200

Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma wobec niego pewien plan.

James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice. Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

W roli głównej Claes Bang, doskonale znany widzom z filmu „The Square”, za rolę
w którym otrzymał Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszego aktora. Partnerują mu: Elizabeth Debicki („Tenet”, księżna Diana w nowych sezonach serialu „The Crown”), Mick Jagger - wokalista kultowego zespołu Rolling Stones oraz Donald Sutherland, którego widzowie pokochali za wybitne kreacje w „Złocie dla zuchwałych”, serii „Igrzyska śmierci” czy w serialu Danny’ego Boyle’a „Trust”.
 
Download images