Piłkarki Tucholanki Bór z kompletem punktów - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Piłkarki Tucholanki Bór z kompletem punktów

Materiał: alejasportowa.pl
 

Piłka nożna – Sępólno Krajeńskie

1 turniej orlika o miejsca 1-32

GRUPA 7

Piłkarki Tucholanki-Bór Tuchola wracają z kompletem punktów po walce z trzema drużynami – Akademią Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie (wygrała grupę w rundzie jesiennej), Tucholanką Tuchola (3 miejsce w rundzie jesiennej) i Rawysem Raciąż (6 miejsce w rundzie jesiennej).

Wspaniale spisały się tucholskie piłkarki wygrywając wszystkie mecze. Doskonałe akcje, walka i determinacja na całym boisku zadecydowały, że piłkarki są w doskonałej dyspozycji a zdobyte bramki były przedniej marki – „okienka”, za „kołnierz” i z dystansu. Ręce same układały się do oklasków. W pierwszym meczu z faworytem Akademią Małego Piłkarza wygrały 4:3 a na 5 minut przed końcem prowadziły nawet 4:1. W drugim spotkaniu zdecydowanie pokonały chłopców z Tucholanki a wynik 7:2 w całości odzwierciedla przewagę dziewcząt. Natomiast w trzecim spotkaniu nie dały żadnych szans chłopcom z Raciąża i pokonały ten zespół 7:0. Po takim turnieju trenerka Sandra Andrearczyk czuła się wspaniale i podziękowała piłkarkom za wspaniałą grę we wszystkich meczach.

Po uzupełnieniu wyników całej grupy okazało się, że piłkarki Tucholanki-Bór po pierwszej rundzie zajmują II miejsce wśród 16-tu drużyn. Prowadzi drużyna chłopców CWZS Bydgoszcz, przed Tucholanką-Bór, Tęczą Bydgoszcz i Chemikiem Moderator Bydgoszcz – wszyscy po 9 pkt.

WYNIKI TURNIEJU SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM:

  • Akademia Małego Piłkarza – Tucholanka-Bór Tuchola 3:4

Bramki dla Tucholanki-Bór zdobyły: Laura Włoch – 2, Patrycja gwizdała, Patrycja Borucka, Gwizdała, Nikola Rossek

  • Tucholanka Tuchola – Rawys Raciąż 10:1
  • Akademia Małego Piłkarza Sępólno Kraj. – Rawys Raciąż 12:1
  • Tucholanka Tuchola – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Kraj. 0:6
  • Tucholanka Tuchola – Tucholanka-Bór Tuchola 2:7

Bramki dla Tucholanki-Bór zdobyły: Laura Włoch – 2, Patrycja Gwizdała – 2, Patrycja Borucka, Paulina Kałużna, Dominika Rossek

  • Tucholanka-Bór Tuchola – Rawys Raciąż 7:0

Bramki dla Tucholanki-Bór zdobyły: Laura Włoch – 3, Patrycja Borucka – 2, Patrycja Gwizdała, Nikola Rossek

TABELE I ZDJĘCIA