Recenzja książki: Agatha Christie - Rendez-vous ze śmiercią - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Agatha Christie - Rendez-vous ze śmiercią

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

„Niech żyje zbrodnia!”

Nie ma takiej zagadki, której nie rozwiązałby Herkules Poirot i nie ma też takiego miejsca, którego by nie odwiedził. Były już Egipt, Bliski Wschód niezliczone podróże pociągiem, a jak wiadomo, śmierć i zbrodnia to odwieczne towarzyszki wszystkich przygód tego aroganckiego Belga. Mógł się on więc spodziewać, że i tym razem jego podróż zostanie „urozmaicona” w ten sam sposób, co zawsze. Tym razem do szczypty zbrodni Christie dodała jeszcze pokaźną łyżkę rodzinnych dramatów.

Boyntonowie to rodzina naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Już na pierwszy rzut oka widać, że ich stosunki są dalekie od ciepłych i przyjaznych, jakie powinny występować w rodzinie. A to wszystko z powodu starszej pani Boynton, która trzyma resztę żelazną ręką. Niczym prawdziwy tyran terroryzuje ich, narzuca swoje zdanie, a co najważniejsze – całkowicie odcina ich od świata zewnętrznego. Na dodatek trzymanie swojej rodziny pod pantoflem sprawia jej ogrom przyjemności i nawet się z tym nie ukrywa. Co się stanie, gdy podczas(DALEJ)