Recenzja książki: Remigiusz Mróz - Afekt - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Remigiusz Mróz - Afekt

 

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

 

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Konsorcjum

(...)Wypada zacząć tę recenzję od kilku ważkich pytań, na które ciężko dać odpowiedź. Czy można obiektywnie zrecenzować kolejną książkę Remigiusza Mroza o Joannie Chyłce? Jawi się to prawdziwie karkołomnym zadaniem. Remigiusz Mróz podzielił bowiem czytelników na dwa obozy. Jedni go uwielbiają, stoją w gigantycznych kolejkach po autograf, inni wręcz przeciwnie – zarzucają mu, że pisze za dużo, a ilość niekoniecznie idzie w parze z jakością.

Do jakiej grupy zalicza się piszący te słowa? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Na swoich półkach mam kilkanaście powieści Mroza, nie tylko serię o słynnej prawniczce. Lubię jego książki, oczekując od nich po prostu rozrywki. Co się tyczy zaś Joanny Chyłki, to bardzo polubiłem tę serię. Ostatnio jesteśmy jednak, jakby to ująć, w małej separacji.

Tym bardziej byłem ciekaw trzynastego już tomu przygód o słynnej prawniczce pod tytułem „Afekt”. Ukazał się on – jak wszystkie przednie części – nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Okładka wyraźnie nawiązuje do całego(DALEJ)