Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Zawody sportowe w Małpim Gaju (FOTO)
Czytaj całość
7 października 2013 reprezentanci szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych, łącznie ponad 100 młodych sportowców z powiatu tucholskiego wzięło udział w biegach przełajowych - sztafetach w Małpim Gaju.Zwycięzcy dzisiejszych zmagań wezmą udział w zawodach wojewódzkich.

(red.)
(fot. Piotr Kozłowski) ...
Wkrótce ruszy halowa liga piłki nożnej
Czytaj całość
W ubiegły czwartek (3.10), odbyło się spotkanie poświęcone rozgrywkom halowej ligi piłki nożnej. Ustalono regulamin zawodów oraz przeprowadzono weryfikację drużyn, które zgłosiły się do tegorocznych rozgrywek. Początek ligi wyznaczono na wtorek 22 października. Szczegółowy terminarz  przedstawimy w najbliższym tygodniu po zakończeniu weryfikacji drużyn.

Poniżej przedstawiamy do pobrania: regulamin oraz druk zgłoszenia drużyny do rozgrywek.

Do tej pory udział potwierdziły:
I liga – 7 Wspaniałych...
Ponad 120 uczestników rowerowego rajdu w Legbądzie (FOTO)
Czytaj całość
W sobotę (5.09) blisko 150 osób wystartowało w jesiennym rajdzie rowerowym w Legbądzie. Rowerzystów zachęciła znakomita pogoda oraz malownicza trasa wyprawy. Na koniec wylosowano atrakcyjne nagrody, wśród nich dwa rowery.

Po rejestracji uczestnicy rajdu mięli do pokonania trasę 17 kilometrów jadąc przez miejscowości Rzepiczna, Biała, Klocek, Brody kończąc w Legbądzie przy szkole podstawowej, gdzie na rowerzystów czekał poczęstunek.

Na koniec odbyło się losowanie nagród, były to m.in. kaski, torby s...
VI Bieg Kasztelański w Raciążu za nami
Czytaj całość
1 października br. na boisku leśnym w Raciążu odbył się VI Bieg Kasztelański zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Raciąż. Celem projektu było upowszechnianie sportu i rekreacji. W imprezie wzięło udział w sumie 208 zawodników.

Byli to uczniowie szkół podstawowych z Raciąża, Stobna, Kiełpina, Legbąda, Drożdzienicy, SP nr 1 w Tucholi, SP nr 3 w Tucholi, SP nr 5 w Tucholi. Ponadto udział wzięli uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Tucholi, Gimnazjum nr 2 w Stobnie, Gimnazjum Powiatowego w Tucholi, podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkol...
Minimalna przegrana po dobrym meczu
Czytaj całość
PIŁKA NOŻNA – II LIGA KUJAWSKO-POMORSKA

BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI – TUCHOLANKA JOLTEX 2:1 (0:1)
SAMURZYŃSKA (8), MĄDROWSKA) - AGNIESZKA NIERZWICKA (51).

Tucholanka Joltex: Weber – Piekarska, Śmigel, Kamińska, Kurzelewska, Tromska, Cyran (61 Scheffs), Miszke, Murawska (46) Małgorzata Patyna), Zakrzewska, Nierzwicka. Rezerwowe niegrające: Karaś, Łabicka, Martyna Patyna. Trener Marek Zienkiewicz.

Zespół z Tucholi pojechał do Stargardu Szcz., by powalczyć o punkty. Jak się okazało zagrały b...
Cekcyn górą w XXXI Biegu Borowiaka
Czytaj całość
57 punktów przewagi i bezapelacyjnie pierwsze miejsce w kategorii Szkół Podstawowych dla szkoły w Cekcynie.

Młodzi zawodnicy z Cekcyna potwierdzili dobrą biegową dyspozycję szczególnie w kategorii dziewcząt, którą zdominowały reprezentantki cekcyńskiej podstawówki, uzyskując 104 pkt., i wyprzedzając kolejną szkołę z Bysławia aż o 59 pkt. Wśród chłopców zwyciężyli biegacze z tucholskiej jedynki, wyprzedzając Cekcyn i SP 3 z Tucholi.

W zawodach zorganizowanych przez Urząd Miejski w Tucholi...
Lekkoatletyczne Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego (FOTO)
Czytaj całość
W sobotę na stadionie OSiR w Tucholi odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Warto podkreślić, że klasyfikację medalową z 13 złotymi medalami na koncie wygrała reprezentacja MLKS Tucholanka.

Poniżej prezentujemy komplet wyników.
WYNIKI

(mat. OSiR Tuchola)
(Fot Henryk Sala) ...
Mistrzostwa Borów Tucholskich w Marszu na Orientację (FOTO)
Czytaj całość
20 oraz 21 września w Nadolnej Karczmie oraz Raciążu odbyły się I Mistrzostwa Borów Tucholskich w Indywidualnym Marszu na Orientację "Depniemy 5" pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej.

Celem przyświecającym organizatorom marszu, było przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia, a także ukazanie walorów turystycznych Borów Tucholskich. Zawodnicy w pierwszym, nocnym etapie mieli do pokonania trasę o długości 12 kilometrów. W drugim dniu uczestnicy marszu pokonywali trasę o długości 8,5 kilometr...
Przegrały po ambitnej walce
Czytaj całość
PIŁKA NOŻNA – II LIGA KOBIET
GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

TUCHOLANKA JOLTEX KKP II METAL GROUP BYDGOSZCZ 0:4 (0:1)
PAULINA KRĘPEĆ (28), SANDRA BUKOWSKA (52), ADRIANA LIPOWSKA (65), DOMINIKA ŁUCZAK (70). SĘDZIOWALI: ARTUR RÓZGA (BNIN) – GŁÓWNY, BARTŁOMIEJ PAWLIKOWSKI (BYDGOSZCZ) MARCIN MODRY (BYDGOSZCZ) – OBAJ ASYSTENCI.

Tucholanka Joltex: Łabicka – Śmigel, Kamińska, Piekarska, Tromska, M. Patyna, Murawska, Weber, Zakrzewska, Miszke, Nierzwicka. Trener Marek Zienkiewicz.
KKP II Metal-Gruop By...
Jubileuszowy turniej dla MP Meble Möller
Czytaj całość
Już po raz 10 w Śliwicach odbył się piłkarski turniej mistrzów na boisku "Orlik". Organizatorem turnieju było Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej. Patronat honorowy nad zawodami objął poseł na sejm RP Jarosław Katulski. Do potranatu dołączyli także: Wójt Gminy Śliwice Daniel Kożuch oraz Radny Powiatu Tucholskiego Stanisław Kożuch.

Do turnieju zgłosiło się aż 9 drużyn, które rozlosowana na dwie grupy eliminacyjne a następnie po zakończeniu eliminacji rozegrały półfinały i finał. Mecze sędziował Andrzej ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47    >  >>  >|