Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Jubileuszowy turniej dla MP Meble Möller
Czytaj całość
Już po raz 10 w Śliwicach odbył się piłkarski turniej mistrzów na boisku "Orlik". Organizatorem turnieju było Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej. Patronat honorowy nad zawodami objął poseł na sejm RP Jarosław Katulski. Do potranatu dołączyli także: Wójt Gminy Śliwice Daniel Kożuch oraz Radny Powiatu Tucholskiego Stanisław Kożuch.

Do turnieju zgłosiło się aż 9 drużyn, które rozlosowana na dwie grupy eliminacyjne a następnie po zakończeniu eliminacji rozegrały półfinały i finał. Mecze sędziował Andrzej ...
Piłka halowa i liga kręglarska - sezon 2013/2014 czas zacząć
Czytaj całość
Zbliża się dużymi krokami kolejny sezon Halowej Piłki Nożnej. W związku z tym w dniu 3 października o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej w Tucholi odbędzie się spotkanie organizacyjne kapitanów i przedstawicieli drużyn pragnących uczestniczyć w rozgrywkach.

Tydzień później, 10 października o godz. 19.00, na kręgielni przy ul. Pocztowej, odbędzie się spotkanie kapitanów i przedstawicieli drużyn biorących udział w Gminnej Lidze w Kręgle. Na spotkaniu omówiony zostanie regulamin i system zawodów. Serdecznie zaprasza...
Siatkarski rekord. Ponad 90 uczestników zajęć sportowych
Czytaj całość
Ponad 90 uczestników zajęć sportowych odnotowano na wczorajszym treningu siatkarskim w hali widowiskowo-sportowej. Młode adeptki piłki siatkowej przybyły na zajęcia organizowane przez sekcje siatkarskie, MLKS Tucholanka i PKS Unitas.

Jeszcze tylu uczestników na jednych zajęciach organizatorzy nie odnotowali i wydaje się, że ten swoisty rekord będzie niezwykle trudny do pobicia.


Grupowe zdjęcie uczestników zajęć sportowych (Fot. OSiR)

(mat. OSiR Tuchola) ...
Trwają zapisy do IV Biegu Św. Huberta
Czytaj całość
Ruszyły zapisy do IV Biegu św. Huberta i IV Rajdu Nordic Walking. W tym roku z okazji 90 lecia Polskiego Związku Łowieckiego odbędą się również w ramach Biegu św. Huberta I Mistrzostwa Myśliwych na dystansie 15 km.

Czeka nas zatem spora dawka emocji tym bardziej, że z roku na rok zwiększa się ilość uczestniczących w zawodach biegaczy. Do Tucholi co roku przyjeżdżają zawodnicy z całego kraju a dwóch ostatnich edycjach odnotowaliśmy również udział zawodników zagranicznych.

Większość miast w Polsce, promuje ...
Niespodziewana porażka z Victorią
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa A

TUCHOLANKA TUCHOLA - VICTORIA KORONOWO 1:2 (1:2)
PATRYK KASZCZYSZYN (32) – CHRZANOWSKI (13), SZULC (29-SAMOBÓJCZA).

TUCHOLANKA HYDROTOR - Mateusz Cykof - Jarosław Ostrowski, Maciej Landmesser, Dariusz Szulc (46 Mateusz Wamka), Bartosz Babiński, Lech Skonieczny, Mirosław Ostrowski  (1 asysta), Patryk Kaszczyszyn, Mateusz Grabowski (46 Artur Opic), Mateusz Prill (60 Patryk Łepek), Wojciech Selka (70 Bartosz Kaszczyszyn). Trener Dariusz Szulc, kierownik drużyny Zdzisław Edwarczyk.

Ruszyła XX edycja lekkoatletycznych czwartków (FOTO)
Czytaj całość
5 września na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi rozpoczęła się jubileuszowa, dwudziesta już edycja Lekkoatletycznych Czwartków.

Te ogólnopolskie  zawody, zapoczątkowane przez Mariana Woronina, gromadzą dzisiaj na lekkoatletycznych bieżniach, skoczniach i rzutniach dziesiątki tysięcy młodych zawodników, którzy w konkurencjach biegowych i technicznych podejmują trud i przyjemność sportowej rywalizacji.

Od kilkunastu lat również młodzież z całego powiatu tucholskiego w jesienne i wiosenne c...
Mistrzostwa w lekkiej atletyce - Tuchola 2013
Czytaj całość
W dniu 21 września na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbędą się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce.

Początek zawodów o godz. 10.30.

Poniżej prezentujemy regulamin oraz program minutowy mistrzostw. Na te ciekawie zapowiadające się zawody, zapraszamy wszystkich miłośników sportu.

REGULAMIN

PROGRAM MINUTOWY(mat. OSiR Tuchola) ...
XXXI Bieg Borowiaka
Czytaj całość
Po raz trzydziesty pierwszy sportowcy z całego Powiatu Tucholskiego spotkają się aby rywalizować w Biegu Borowiaka. 28 września na stadion OSiR w Tucholi, zapraszamy młodzież wszystkich szkół oraz dorosłych. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowują słodkie  niespodzianki a dla kibiców moc sportowych emocji.

Poniżej regulamin zawodów.
REGULAMIN

(mat. osirtuchola.pl)
(fot. archiwum) ...
Galanteria Drzewna już wygrała ligę
Czytaj całość
PIŁKA NOŻNA – IX KOLEJKA PALO

W IX RUNDZIE ROZGRYWEK POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI ORLIKA NIE ZASZŁY ISTOTNE ZMIANY, BOWIEM WYGRYWALI FAWORYCI. DUŻA PRZEWAGA PUNKTOWA GALANTERII DRZEWNEJ ZAPEWNIŁA JUŻ TEJ DRUŻYNIE ZWYCIĘSTWO W LIDZE.

W Tucholi wygrał zespół Zjednoczonych Komorza i przy zajęciu dopiero trzeciego miejsca w tym turnieju MP Meble Möller znacznie zbliżył się do tego drugiego i ma aktualnie 3 pkt. straty do II miejsca. Bardzo dobrze sobie radzą w rozgrywkach młode drużyny Rakiet Fjółel ze Śliwic i BKP Bys...
Tucholski team w rajdach Motul Rallyland Cup 2013 (FOTO)
Czytaj całość
Zespół Team 16 z Tucholi, w składzie: Patryk Łożyca, Sylwia Michalska i Paulina Łożyca wystartował w weekend (01,09,13r,) w rajdach amatorskich na MOTUL RALLYLAND CUP 2013 w miejscowości Debrzno autem Opel Corsa.

Start w zawodach wisiał na włosku z powodu awarii, która nastąpiła dzień przed podczas treningu. Pokonując przejazd pękł przegub. Do późnych godzin wieczornych trwała naprawa dzięki której udało się wystartować. Zawody przebiegały sprawnie, trzeba było pokonać 8 prób na przemian na dwóch ustalonych t...
Wybierz stronę: |<  <<  <  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48    >  >>  >|