Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Checz w pierwszej lidze
Czytaj całość
Piłka nożna – II liga kobiet

Tucholanka Joltex – Checz Gdynia 0:5 (0:1)

Karolina Orłowska (32, 58), Magdalena Bartosik (49), Martyna Zańko (82, 84).
Tucholanka Joltex: Łabicka – Anna Śmigel, Agnieszka Nierzwicka (40 Martyna Patyna), Natalia Piekarska, Patrycja Tromska, Kamila Hass, Patrycja Wesołowska, Natalia Miszke, Kinga Murawska, Monika Weber (72 Magda Scheffs), Lidia Zakrzewska. Trener Marek Zienkiewicz.

Głosem trenera

Checz Gdynia, KKP II Bydgoszcz i Victoria SP 2 Sianów to zesp...
Puchar dla Bayernu
Czytaj całość
Borussia – Bayern 1:2

Jak zwykle, gdy uczucie jest po stronie jednej z drużyn, trudno o obiektywizm, ale chyba wygrała drużyna nieco lepsza. Nie było też polskiego gola w finale Ligii Mistrzów, tak więc nadal jedynym, polskim strzelcem, w jakimkolwiek finale europejskim pozostaje Stanisław Oślizło, który strzelił bramkę dla Górnika Zabrze, w finale nieistniejącego już Pucharu Zdobywców Pucharów w 1970 roku, w przegranym 1:2 meczu z Manchesterem City.
W naszej zabawie wynik meczu bezbłędnie odgadli panowie: Andrz...
Borussia – Bayern! Typujemy wynik meczu
Czytaj całość
W najbliższą sobotę, na Wembley, w finale Ligii Mistrzów zmierzą się dwie drużyny niemieckie, w tym jedna – Borussia Dortmund, jakby trochę polska. Faworytem jest Bayern Monachium, który przypomina pancerną, bezbłędnie działającą maszynę, którą trudno będzie zatrzymać. Wydaje się, że jedynym sposobem może być gra z fantazją, której na szczęście Borussii nie brakuje.

Tym razem o wynik meczu zapytaliśmy również piłkarki i piłkarzy z naszego powiatu. Oto ich typy
(w kolejności: Borussia :Bayern)
...
Tuchola gospodarzem Ligi Wojewódzkiej LA (FOTO)
Czytaj całość
Na Stadionie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbyły się finały Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej. W zawodach wzięła udział młodzież całego województwa kujawsko-pomorskiego wyłoniona w zawodach eliminacyjnych powiatów.

Niestety, mimo tego, że Tuchola była gospodarzem to żadna zawodniczka jak również zawodnik z naszego powiatu nie wzięli udziału. Przyczyną tego jest brak zainteresowania takimi zawodami Szkolnego Związku Sportowego oraz szkół powiatu tucholskiego.

W tucholskich finałach woje...
Czwartkowe zmagania na tucholskim stadionie (FOTO)
Czytaj całość
Lekkoatletyka – Czwartki LA

Na stadionie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się kolejny - IV „Czwartek Lekkoatletyczny z PKN Orlen” rundy wiosennej. Zawody odbywają się pod patronatem Mariana Woronina.

Łącznie w zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu tucholskiego.

Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach do pobrania: TUTAJ

(Fot. Henryk Sala) ...
Zielonka wygrywa, Rawys, Cis i LKS Kęsowo tracą punkty
Czytaj całość
Piłka nożna - klasa B

Osiemnasta kolejka rozgrywek o mistrzostwo klasy B nie była zbyt udana dla zespołów z regionu tucholskiego. Zwycięstwo odniósł tylko zespół Zjednoczonych Zielonka. Dwa punkty w Mąkowarsku stracił Rawys PEE-BUD Raciąż remisując bezbramkowo z Victorią.

Raciąż uważany jest jednego z głównych faworytów do awansu do klasy A. Cis Cekcyn przegrywając już 0:3 w Komierowie musiał gonić wynik, ale zabrakło czasu i ostatecznie przegrał 3:4. Natomiast LKS Kęsowo bez powodzenia gra w rozgryw...
Sukcesy na eliminacjach do OOM
Czytaj całość
W dniach 18 19.05 .2013 w urokliwej Damaszce odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będące jednocześnie Mistrzostwami Makroregionu. Polska podzielona jest na cztery makroregiony, w których odbywają się eliminacje, a finał corocznie odbywa się w innym miejscu. Nasz makroregion obejmuje województwa pomorskie, kujawsko - pomorskie i warmińsko - mazurskie. OOM przeznaczona jest dla młodzieży w wieku juniora młodszego (12 - 15lat) , rozgrywana jest w kategorii kucy i dużych koni w skokach, wkkw i ujeżdżeniu.

Silne emocj...
Kolejna wysoka wygrana Tucholanki Hydrotor
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa A

Tucholanka Hydrotor – Victoria Koronowo 5:1 (4:0)
Wojciech Selka (9), Patryk Łepek (10), Patryk Kaszczyszyn (23), Mirosław Ostrowski (37), Bartosz Gromowski (58) dla Tucholanki Hydrotor.
Tucholanka Hydrotor: Piotr Wojciechowski - Jarosław Ostrowski - 1 asysta, Bartosz Babiński, Dariusz Szulc (45 Maciej Landmesser), Jakub Orłowski - 1 asysta, Lech Skonieczny, Patryk Kaszczyszyn, Mirosław Ostrowski - 1 asysta (70 Tomasz Donczyk), Bartosz Gromowski - 1 asysta (75 Mateusz Wamka), Patryk Łepek (60 Mateusz Renkiewicz, Wojc...
Uwaga wywiad - dzisiaj Kinga Szweda, mistrzyni Fitness
Czytaj całość
Kinga Szweda – Mistrzyni Polski w kategorii Fitness sylwetkowe +168 i w kategorii Fitness sylwetkowe open. Piąta na Mistrzostwach Europy w kategorii Fitness sylwetkowy. Na co dzień pracuje w tucholskiej policji. Oprócz sportu jej wielką pasją są również podróże. W każdej wolnej chwili, jeżeli tylko ma taką możliwość, stara się odpoczywać na łonie natury. Bardzo pasjonują ją także zwierzęta, a szczególną słabość ma do kotów. Sama posiada w domu kotka rasy "brytyjski niebieski", który towarzyszy jej w każdej chw...
Sukces Marka Wojtasa w Inowrocławiu
Czytaj całość
Lekkoatletyka - VI Bieg Piastowski

Startem do biegu przy Mysiej Wieży w Kruszwicy a metą w Inowrocławiu odbył się VI Bieg Piastowski. Zawodnicy mieli do pokonania 21,1 km z metą na stadionie lekkoatletycznym w Inowrocławiu. Bieg ukończyło 487 zawodniczek i zawodników z rejonu całej Polski a także z Białorusi i Ukrainy.

W zawodach wzięła udział grupa lekkoatletów z Tucholi, którzy oprócz rywalizacji indywidualnej walczyli też w klasyfikacji drużynowej. Dużym sukcesem zawody zakończyły się dla Marka Wojtasa, kt&...
Wybierz stronę: |<  <<  <  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52    >  >|