Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Dzień Dziecka w Tucholi
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 31 maja (niedziela) br. w godzinach 15.00 - 19.00 na Placu Zamkowym w Tucholi.

W programie:

- koncert galowy laureatów 37. Spotkań z Piosenką Dziecięcą
- przedstawienie Teatru Ulicznego „Cztery żywioły” z Chojnic
- piknik ekologiczny, konkursy, zabawy plastyczne
- wesołe miasteczko, gokarty(mat. tuchola.pl) ...
XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek – obchody w Tucholi
Czytaj całość
Rusza XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Potrwa od 8 do 15 maja 2015 r. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała dla czytelników kilka propozycji.

12 maja (wtorek) o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż malarstwa Justyny Wojciechowskiej, z kolei 13 maja (środa), również o godz. 17:00, w tucholskiej bibliotece gościć będzie Halina Kunicka.

W programie XII Tygodnia Bibliotek również:

- Noc w bibliotece dla najmłodszych (8/9 maja 2015 r.)
- Włodarze czytają dzieciom – 14 maja (...
Zapraszamy na Dzień Ziemi
Czytaj całość
Zapraszamy 16 maja do Parku Zamkowego za Urzędem Miejskim w Tucholi na Dzień Ziemi. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 14.00.

W programie:
- edukacja leśna
- zbiórka surowców wtórnych i eletroodpadów
- znakowanie rowerów
- występ zespołu folkowego Zgagafari(mat. tok.tuchola.pl) ...
Majówka z kulturą Indian w Tucholi
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na festyn kulturalno - rekreacyjny pn. `Majówka z kulturą Indian`, który odbędzie się 3 maja 2015r. w godzinach 16.00 - 19.30 w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim w Tucholi).

W programie:
- występy artystyczne z udziałem wokalistów i Chóru Radosna Jesień z TOK, dzieci z Przedszkola nr 1, zespołu wokalnego Wiolinki ze SP nr 1 w Tucholi, oraz Patryka Singera
- prezentacja kultury Indian Ameryki Północnej w wykonaniu grupy Preria
- konkurencje indiańskie, strażackie dla dz...
„Jesień 1939 roku” - spotkanie z W. Trzeciakowskim w tucholskiej bibliotece
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi zaprasza 23 kwietnia o godz. 11.00 na spotkanie „Jesień 1939 roku” z Wiesławem Trzeciakowskim, pisarzem i publicystą historycznym, autorem m.in. książki dokumentalno-historycznej „Śmierć w Bydgoszczy 1939 – 1945”.
(mat. tuchola.pl) ...
Sztuka pt. "Wszystko przez judasza" w TOK
Czytaj całość
Teatr Palladium z Warszawy oraz Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza 28 maja o godz. 18.00 na spektakl pt. `Wszystko przez judasza`. Bilety w cenie 60zł są dostępne w TOK. "Wszystko przez judasza" to komedia kryminalna z wartką intrygą i zaskakującym epilogiem.

Do czego służy mały otwór w drzwiach i co ma wspólnego z intrygą?

w tej sztuce znajdziecie odpowiedź na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błysko...
Kamil Bednarek wystąpi w Tucholi
Czytaj całość
W sobotę 25 kwietnia w Tucholskim Ośrodku Kultury gościć będziemy Kamila Bednarka. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00, a bilety będą do nabycia w Tucholskim Ośrodku Kultury od poniedziałku 16 marca w cenie 35 zł (w dniu koncertu 40 zł) oraz przez portal Ticketpro.

Zobacz również: Kamil Bednarek wystąpi w TOK

(mat. tok.tuchola.pl) ...
18 -19 kwietnia w Tucholskim Ośrodku Kultury zabrzmi muzyka Gospel! Trwają zapisy
Czytaj całość
Fundacja Pro Novis z Poznania, organizator wydarzeń muzycznych Gospel, zaprasza wszystkich powyżej 13 roku życia na  Brzeskie Warsztaty Gospel  oraz niepowtarzalny Koncert Finałowy.

Warsztaty Gospel od 13 już lat organizowane są w całej Polsce przez Fundację Pro Novis. W jednym miejscu i o jednym czasie zbiera się nawet kilkaset osób, które chcą doświadczyć czegoś niezwykłego  i miło spędzić czas. Podczas zajęć warsztatowicze uczą się piosenek gospel w układzie trzygłosowym (sopran, alt, tenor). Całemu wydarzeniu zawsze to...
Zaproszenie na promocję ksiązki kucharskiej
Czytaj całość
Tucholski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko -€“ Pomorskiego oraz Starosta Tucholski zapraszają na promocję książki kucharskiej Pani Anny Balcerzak „Potrawy stare i współczesne na każdą okazję”.

Spotkanie odbędzie się w środę 4 marca 2015 r. o godz. 17.00 w sali multimedialnej KSIĄŻNICY TUCHOLSKIEJ, Tuchola, ul. Pocztowa 7b

Autorka jest uznaną mistrzynią sztuki kulinarnej - prezentuje kuchnię kaszubską i myśliwską. Dotknięta ciężkimi chorobami, po napisaniu książki, postanowiła pozyskane środki przeznaczać na cele ...
Znaki - wystawa malarstwa i rysunku Włodzimierza Bykowskiego
Czytaj całość
Muzeum Borów Tucholskich zaprasza na wystawę malarstwa i rysunku ZNAKI Włodzimierza Bykowskiego. Wernisaż odbędzie się 6 marca 2015r. ( tj. piątek) o godz.17.00 w Muzeum Borów Tucholskich ul. Podgórna 3.

Włodzimierz Józef Bykowski, ur. w 1967 r. w Bydgoszczy, grafik, designer, malarz, fotograf, regionalista, autor przewodników i książek. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Na przełomie lat 80. i 90. rysownik komiksów, od 1991 r. zajmował się reklamą i wystrojam...
Wybierz stronę: |<  <<  <  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50    >  >>  >|