Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Wystawa "Miasto Moje a w Nim"
Czytaj całość
Muzeum Borów Tucholskich zaprasza na wernisaż wystawy "Miasto moje a w nim" Fotografie Tucholi autorstwa Andrzeja Drelicha. Wernisaż odbędzie się 16 stycznia 2015r. o godzinie 17.00 w Muzeum Borów Tucholskich.

Więcej o wystawie przeczytasz TUTAJ (tucholanin.pl)


(red.)
(fot. Andrzej Drelich) ...
Wspólne kolędowanie z Robertem Janowskim
Czytaj całość
Już 6 stycznia (wtorek), w Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz.16.00, w kościele p.w. Bożego Ciała w Tucholi odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu Roberta Janowskiego z Zespołem. Serdecznie zapraszamy.


(mat. bozecialo.tuchola.pl) ...
Staropolskie kolędowanie – koncert dawnej muzyki bożonarodzeniowej w Tucholi
Czytaj całość
17 stycznia 2015 r. (sobota) o godz. 16.00 w kościele pw. Bożego Ciała w Tucholi odbędzie się „Staropolskie kolędowanie”.

W programie koncert dawnej muzyki bożonarodzeniowej i kolęd tradycyjnych z okazji 20-lecia i zakończenia działalności zespołu muzyki dawnej „Capella Pro Musica Antiqua” z udziałem Chóru Camerata.


(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Walentynkowe show z ABBA Imitation
Czytaj całość
Zapraszamy na `Walentynkowe show z ABBA Imitation`. Koncert odbędzie się w piątek 13 lutego 2015r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury. Koszt biletu 20zł od osoby. Przedsprzedaż biletów w TOK.

(mat. tok.tuchola.pl) ...
Sylwester na tucholskim rynku
Czytaj całość
Zapraszamy na wieczór sylwestrowy, który odbędzie się 31 grudnia br. na tucholskim rynku. Początek o godz. 23.30. O oprawę muzyczną zadba Marcin Kiedrowski. Planowane zakończenie sylwestrowego grania o godz. 01.00.

Zachęcamy do wspólnego powitania Nowego Roku 2015!

Zapraszamy również na koncert sylwestrowy, który odbędzie się w Tucholskim Ośrodku Kultury 31 grudnia br. o godzinie 20.00 w sali widowiskowej.

Solistami koncertu będą śpiewacy operowi:
- Zuzanna Szary - sopran
- Mar...
Zaproszenie na otwarcie wystawy Twórczości Józefa Wróblewskiego
Czytaj całość
Muzeum Borów Tucholskich zaprasza na otwarcie wystawy Twórczości Józefa Wróblewskiego. Wernisaż odbędzie się 19 grudnia 2014 r. (piątek) o godz. 17:00 w Muzeum Borów Tucholskich przy ul. Podgórnej 3 w Tucholi. Wśród przybyłych gości rozlosowane zostaną obrazy artysty.

Józef Wróblewski ur. 11 marca 1933 r. w Raciążu. Uprawia malarstwo olejne, akwarelowe i fotografię. Od początku działalności artystycznej fascynuje się pięknem krajobrazu Borów Tucholskich i Kaszub, który jest tematem ...
Koncert "Przełamujmy bariery, otwierajmy serca"
Czytaj całość
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zapraszamy do udziału w świątecznym koncercie, który odbędzie się 19 grudnia 2014r. o godz. 10.00 na hali OSiR w Tucholi.
(mat. Starostwo Powiatowe) ...
Kiermasz Bożonarodzeniowy - zaproszenie
Czytaj całość
13 grudnia 2014 r. od godz. 10:00 do 14:00 w Książnicy Tucholskiej odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy

Na stoiskach:

- pomysły na ciekawe prezenty;
- ozdoby świąteczne: stroiki, bombki;
- twórczość ludowa: hafty, rzeźba;
- biżuteria: bursztyn, filc;
- tradycyjne i regionalne potrawy;
- domowe przetwory;

oraz wiele innych produktów.

Serdecznie zapraszamy!
(mat. Starostwo Powiatowe) ...
Spotkanie z historią regionalną
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi we współpracy z Zespołem Szkół licealnych i Technicznych oraz Zespołem Szkół Ogólnokształcących zaprasza na spotkanie z historią regionalną pt. "Obóz jeńców wojennych i internowanych w Tucholi w latach 1914 - 1923". Spotkanie odbędzie się 11 grudnia (czwartek) o godzinie 11.00 w Książnicy Tucholskiej.

(mat. nadesłane) ...
Czarodziejski Kramik Św. Mikołaja
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury przy współpracy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi zapraszają na imprezę Czarodziejski Kramik Świętego Mikołaja w piątek 5 grudnia o godzinie 17.00.

W programie:
- taneczne występy zespołów i solistów z Chojnickiego Domu Kultury oraz Studia Tańca Music Dance w Chojnicach z postaciami śnieżynek, bałwanków i Królowej Śniegu
- kolędy i przeboje gwiazdkowe w wykonaniu wokalistów i zespołów z TOK, ZSO oraz SP Nr 3
- mikołajowe zabawy, konk...
Wybierz stronę: |<  <<  <  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52    >  >>  >|