Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Kultura hip-hop zagości na tucholskim rynku
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na popołudnie z kulturą hip-hop. Koncert odbędzie się 10 lipca o godzinie 17.00 na rynku w Tucholi. Na scenie pojawią się: Sativa Skład, Pafarazzi, Ozi.

Zobacz również zeszłoroczny koncert: Hip-Hop na starym rynku (FOTO / WIDEO)
(mat. tok.tuchola.pl) ...
II Ogólnopolskie Zawody Kajakowe
Czytaj całość
Serdecznie zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskich Zawodach Kajakowych „O Błękitną Wstęgę Brdy" 2014 -  termin: 05.07.- 06.07.2014ZAKWATEROWANIE UCZSTNIKÓW I SĘDZIÓW:
PENSJONAT "ZIELONY WIATR" i POLE NAMIOTOWE "ZIELONY WIATR" W BRDZIE.

Impreza będzie popularyzowała sporty kajakowe, a także promowała tereny rekreacyjno- sportowe województwa kujawsko- pomorskiego i piękno przyrodnicze Borów Tucholskich.

PROGRAM ZAWODÓW:
...
Mozart 4ever na tucholskim rynku
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury, Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki w Bydgoszczy oraz prezes stowarzyszenia Via Natura Halina Janowska - Giłka zapraszają na koncert Mozart 4ever w sobotę 28 czerwca na rynku w Tucholi. Na scenie zaprezentuje się Kwintet Prestige + Aleksandra Olczyk (sopran), Sławomir Kowalewski (baryton), Maciej Puto (prowadzenie).

...
Spotkanie z Grechutą w tucholskiej bibliotece
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 17 czerwca 2014 r. o godz. 17:00 na spotkanie z żoną Marka Grechuty – Danutą Grechutą i dziennikarzem Jakubem Baranem. Są to autorzy książki pt.  „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty”.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Orkiestra Reprezentacyjna Lasów Państwowych wystąpi w Bydgoszczy
Czytaj całość
Od senatora RP Andrzeja Kobiaka otrzymaliśmy informację, że w sobotę, 14 czerwca 2014 roku, o godz. 14.oo na Placu Wolności w Bydgoszczy, wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Lasów Państwowych z Tucholi, pod batutą Mirosława Pałczyńskiego.

W repertuarze orkiestry jest m.in. muzyka marszowa, koncertowa i rozrywkowa. Zespół wykonuje także utwory takich popularnych artystów jak Johann Strauss, Robbie Williams, Elvis Presley, Herbie Hancock, Frank Sinatra czy Carlos Santana, tak więc słuchacze w każdym wieku na pewno znajdą coś dla siebie.
Mozart 4ever na tucholskim rynku
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury, Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki w Bydgoszczy oraz Senator RP Andrzej Kobiak zapraszają na koncert Mozart 4ever w sobotę 28 czerwca na rynku w Tucholi. Na scenie zaprezentuje się Kwintet Prestige + Aleksandra Olczyk (sopran), Sławomir Kowalewski (baryton), Maciej Puto (prowadzenie).

(mat. tok.tuchola.pl) ...
Festyn z okazji Dnia Dziecka
Czytaj całość

Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca w Parku Zamkowym za Urzędem Miejskim w Tucholi. Początek imprezy o godzinie 15.00.


W programie:
- przedstawienie pt. `Zaczarowanym pociągiem w świat bajki` w wykonaniu rodziców i dzieci z Przedszkola nr 2 w Tucholi
- Koncert Galowy Laureatów 36. Spotkań z Piosenką Dziecięcą
- występy artystyczne w wykonaniu zespołów, duetów i solistów - mistrzyń nowoczesnego tańca artystyczne...
Weź udział w wyprawie i wygraj cenne nagrody
Czytaj całość
Burmistrz Tucholi zaprasza na IV edycję wyprawy pieszo-rowerowej „Na rowerze i na pieszo borowiackie szlaki cieszą”. Impreza odbędzie się 24 maja 2014 r. (sobota) o godz. 16.00 w Amfiteatrze Leśnym w Rudzkim Moście.W programie:
- Wyprawa ścieżką rowerową:
Tuchola (Rudzki Most) – Świt  – Tuchola
- Smaczny posiłek
- Konkurs z cennymi nagrodami

Do wygrania rowery i zestawy kijków nordic walking!

Do zobaczenia na szlaku!


<...
Koncert Tucholskiego Chóru Gospel Ave
Czytaj całość
Członkowie Tucholskego Chóru Gospel Ave zapraszają wszystkich swoich przyjaciół i tych, którzy kochają muzykę gospelową na Koncert w sobotę 17 maja o godz. 17.oo w Szkole Podstawowej nr.3 w Tucholi. Alleluja!

(mat. nadesłane) ...
"Piotruś Pan" kolejny raz przyleci do Gostycyna
Czytaj całość
Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie zaprasza na kolejną odsłonę Teatru Dorosłego pt. „Piotruś Pan” według scenariusza Olega Żiugżdy, która odbędzie się 21 maja br. o godz. 18:00 w sali widowiskowej GOK-u.

Zobacz również: Premiera spektaklu „Piotruś Pan” w Gostycynie (FOTO / WIDEO)

Poza tym, 19 maja br. odbędą się 2 odsłony teatru dla dzieci ze szkół Gminy Gostycyn o godz. 10:00 i 12:00.

Wystąpią: Janina Kołodziejska, Zofia Karpińska, Klaudia Kwasigroch, Magdalena Górka...
Wybierz stronę: |<  <<  <  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58    >  >>  >|