Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Santo Subito – koncert dziękczynny w Tucholi
Czytaj całość
18 maja br. w kościele pw. Bożego Ciała w Tucholi po mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się koncert dziękczynny za dar kanonizacji Jana Pawła II.

Wystąpią w nim zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi Capella pro Musica Antiqua i Wiolinki oraz działający przy TOK chór Camerata.
(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
8 maja rozpocznie się Tydzień Bibliotek
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi serdecznie zaprasza od 8 do 15 maja na imprezy organizowane w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pt. "Czytanie łączy pokolenia". Szczegóły na plakacie:

(red.) ...
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Tucholi
Czytaj całość
Burmistrz Tucholi serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w uroczystościach z okazji 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz obchodów Dnia Flagi, które odbędą się w dniu 3 maja br.W programie:
11:50 – zbiórka delegacji i pocztów sztandarowych w Kościele pw. św. Jakuba Apostoła;
12:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny – Kościół pw. św. Jakuba Apostoła;
- po Mszy św. przemarsz na plac Wolności przed Pomnik Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej...
TOK zaprasza na Majówkę
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na festyn kulturalno-rekreacyjny, który odbędzie się 3 maja w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim). Impreza odbędzie się w godzinach od 16.00-22.00. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych majówka zostanie przeniesiona na inny termin.

W programie przewidziano:

- pokaz karate w wykonaniu Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Karate Shotokan z Tucholi,
- obozowisko wojskowe w wykonaniu Stowarzyszenia Miłośników Historii Borów Tucholskich `Historia i Pamięć` - wyst...
Wystawa fotografii "Obiektywem malowane" Jurka Uske
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii `Obiektywem malowane` Jurka Uske. Wernisaż odbedzie się 25 kwietnia o godzinie 17.00 w salach wystaw TOK. Imprezą towarzyszącą wystawie będzie koncert Liliany Wolf. Wstęp wolny!


(mat. tok.tuchola.pl) ...
Piotr Plewa gwiazdą III Borowiackiej Biesiady Kabaretowej w Tucholi
Czytaj całość
Kolejna dawka śmiechu zbliża się do Tucholi. 9 maja 2014 roku o godzinie 18:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się III edycja Borowiackiej Biesiady Kabaretowej.

Gwiazdą główną będzie Piotr Plewa - lider Grupy Rafała Kmity w programie PLEWA SHOW. Jego przedstawienie „Quasi kabaretowe one man show” to program znakomicie sprawdzający się na spotkaniach integracyjnych i biesiadach. Jako aktor na stałe występuje w krakowskim „Teatrze Stu” oraz w teatrze „Kamienica” w Warszawie. Od kilku lat związany jest ze stacją ...
Cała noc muzyki na żywo
Czytaj całość
Zapraszamy na „NOCNY KONCERT W BORACH". W piątek, 11 kwietnia, Gminny Ośrodku Kultury w Śliwicach zmieni się w klub muzyczny. Wystąpi Paweł 'Aldaron' Czekalski wraz z zespołem Ławeczka. Początek o godzinie 20:00. Przyjdź i zaproś znajomych do swojego stolika.
(mat. sliwice.pl) ...
Teresa Werner wystąpi w TOK
Czytaj całość
6 kwietnia na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury wystąpi Teresa Werner. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w TOK. Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego.

- Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu - częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne - wspomina artystka.

W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca `Śląsk` w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała ...
Autorka „Szkoły żon” w Gostycynie
Czytaj całość
Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie organizuje w czwartek,  20-tego marca 2014 roku o godzinie 18:00 spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz.

Pani Magdalena sama o sobie mówi, że jest pisarką, ale jeszcze przez małe „p” i dodaje: „Piszę czasem o lekkich sprawach, a czasem o poważnych w lekkim, a nawet bardzo lekkim stylu. Staram się rozśmieszać i wzruszać. Dla dzieci i dla dorosłych”.

Debiutancka powieść Magdaleny Witkiewicz pt. „Milaczek” została wydana w 2008 roku. Kolejne tytuły to: &b...
„Tuchola i … Basta”, czyli promocja albumu Józefa Basty
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi serdecznie zaprasza na promocję albumu fotograficznego Józefa Basty „Tuchola i … Basta”. Spotkanie odbędzie się 14 marca (piątek) o godz. 17.00 w MBP.

(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59    >  >>  >|