Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Piosenki Abby na Dzień Kobiet
Czytaj całość
Podpowiadaliśmy już prezent na Walentynki, teraz podpowiadamy na Dzień Kobiet. Zapraszamy na koncert piosenek Abby w wykonaniu Joanny Wojnowskiej i Moniki Gniatkowskiej wraz z zespołem. Początek koncertu o godzinie 18.00. Bilety w cenie 35 zł oraz bilety grupowe w cenie 25 zł do kupienia w TOK.

(mat. tok.tuchola.pl) ...
Śląscy artyści wystąpią dla Oliwierka
Czytaj całość
15 marca br. (sobota) o godz. 15.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny Mona Lisy i Jacka Silskiego na rzecz Oliwiera Napiątka, który cierpi na nowotwór oka. Cegiełki w cenie 20 zł do nabycia w TOK.

(mat. Urzad Miasta w Tucholi) ...
Borowiacka Biesiada Kabaretowa
Czytaj całość
Burmistrz Tucholi oraz Tucholski Ośrodek Kultury zapraszają na Borowiacką Biesiadę Kabaretową. Pierwsza edycja odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury. Kolejne dwie edycje odbędą się jeszcze wiosną tego roku.

Gwiazdą wieczoru będzie Jacek Ziobro. Poza występem tego kabareciarza na scenie zaprezentuje się monologista Andrzej Talkowski z programem `Magik bardzo dobry`, czyli sztukmistrz XXI wieku, ale czerpiący z najlepszych wzorców z przeszłości, posiadający kabaretowe spojrzenie na iluzję i komicznie traktujący sztucz...
Rocznicowe czytanie dzieł Jarosława Iwaszkiewicza
Czytaj całość
Z okazji 120 rocznicy urodzin Jarosława Iwaszkiewicza Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi zaprasza już 20 lutego (czwartek) chętne osoby do czytania i słuchania utworów pisarza. Spotkanie rozpocznie się w MBP o godzinie 17.00. Rocznicowe Czytanie to wspólna akcja młodych ludzi, którzy w różnych miastach w Polsce, w tym samym dniu i o tej samej godzinie prezentują utwory wybranych autorów.

Jarosław Iwaszkiewicz - artysta urodzony w dniu w którym będą czytanie jego utwory, był prawdziwym człowiekiem pióra. Pisał...
Adam Woronowicz w TOK
Czytaj całość
Zapraszamy na spotkanie z aktorem Adamem Woronowiczem, które odbędzie się w piątek 21 lutego o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury. Bilety wstępu w cenie 10zł można kupować w sekretariacie TOK.

Adam Woronowicz urodził się w 1973 roku. Jest aktorem teatralnym i filmowym.

Zagrał między innymi w takich filmach jak: `Syberiada Polska`, `Drogówka`, `Wałęsa. Człowiek z nadziei`, `Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć`, `Baby są jakieś inne`, `Popiełuszko. Wolność jest w nas`, `Janosik. Prawdziwa his...
Recital Dawida Kartaszewicza w Cekcynie
Czytaj całość
Dawid Kartaszewicz, znany między innymi z polskich seriali - „Barwy szczęścia” oraz "Czas honoru" wystąpi w Cekcynie. Recital pt. "Utwory mojego życia" odbędzie się 7 lutego (piątek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Cekcynie o godz. 19:00. Wstęp wolny!

(red.) ...
Białe Wakacje w TOK
Czytaj całość
Wszyatkie chętne dzieci zapraszamy do udziału w Białych Wakacjach, które odbędą się w drugim tygodniu ferii zimowych - 10-14.02.2014r. Organizatorami są Tucholski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Via Natura w Tucholi.Program:
II tydzień - 10 - 14 II 2014r.
Codziennie - 10,11,12,13,14 II w godz. 11.00-15.00
- dla dzieci i młodzieży - Wakacyjny salon gier: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, bilard, gry planszowe

ponadto
10 I (poniedziałek)
godz. 11.00-12.00, sala widowiskowa<...
Walentynki w TOK ze Starym Dobrym Małżeństwem
Czytaj całość
Jeśli ktoś ma dylemat jaki prezent podarować ukochanej osobie na Walentynki to podpowiadamy... bilet na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.14 lutego 2014 roku grupa wystąpi na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury. Początek o godzinie 18.00. Przedsprzedaż biletów w cenie 35 zł prowadzi sekretariat TOK.


(mat. tok.tuchola.pl) ...
„Literacka Kuźnia” po raz drugi w Tucholi
Czytaj całość
24 stycznia br. (piątek) o godz. 17.00 w Restauracji „Kuźnia”, za Urzędem Miejskim w Tucholi, odbędzie się drugie spotkanie z poetami i poezją Borów Tucholskich pt. „Literacka Kuźnia”. Projekt jest realizowany pod patronatem Burmistrza Tucholi i finansowany ze środków gminy Tuchola. W spotkaniu udział wziąć może każdy. Wstęp wolny.

Program:

Wieczór z gwiazdami:
- wieczór autorski warszawskiej poetki Doroty Ryst
- występ muzyczny uczennicy „Nowodworka” - Agaty Ostro...
Korowód Kolędników przejdzie ulicami miasta
Czytaj całość
Dnia 22 stycznia 2014 r. w godz. od 12.00 - 13.30 ulicami Tucholi po raz kolejny przejdzie barwny Korowód Kolędników.

Zobacz zdjęcia z zeszłorocznego Korowodu: TUTAJ.

Trasa przemarszu:
Korowód wyruszy z parkingu przed Książnicą Tucholską,  następnie odwiedzi Technikum Leśne, Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych, Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem, Szkołę Podstawową nr 3, Zespół Szkól Ogólnokształcących,  Starostwo Powiatowe; Placem Wolności przejdzie d...
Wybierz stronę: |<  <<  <  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59    >  >>  >|