Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Adam Woronowicz w TOK
Czytaj całość
Zapraszamy na spotkanie z aktorem Adamem Woronowiczem, które odbędzie się w piątek 21 lutego o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury. Bilety wstępu w cenie 10zł można kupować w sekretariacie TOK.

Adam Woronowicz urodził się w 1973 roku. Jest aktorem teatralnym i filmowym.

Zagrał między innymi w takich filmach jak: `Syberiada Polska`, `Drogówka`, `Wałęsa. Człowiek z nadziei`, `Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć`, `Baby są jakieś inne`, `Popiełuszko. Wolność jest w nas`, `Janosik. Prawdziwa his...
Recital Dawida Kartaszewicza w Cekcynie
Czytaj całość
Dawid Kartaszewicz, znany między innymi z polskich seriali - „Barwy szczęścia” oraz "Czas honoru" wystąpi w Cekcynie. Recital pt. "Utwory mojego życia" odbędzie się 7 lutego (piątek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Cekcynie o godz. 19:00. Wstęp wolny!

(red.) ...
Białe Wakacje w TOK
Czytaj całość
Wszyatkie chętne dzieci zapraszamy do udziału w Białych Wakacjach, które odbędą się w drugim tygodniu ferii zimowych - 10-14.02.2014r. Organizatorami są Tucholski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Via Natura w Tucholi.Program:
II tydzień - 10 - 14 II 2014r.
Codziennie - 10,11,12,13,14 II w godz. 11.00-15.00
- dla dzieci i młodzieży - Wakacyjny salon gier: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, bilard, gry planszowe

ponadto
10 I (poniedziałek)
godz. 11.00-12.00, sala widowiskowa<...
Walentynki w TOK ze Starym Dobrym Małżeństwem
Czytaj całość
Jeśli ktoś ma dylemat jaki prezent podarować ukochanej osobie na Walentynki to podpowiadamy... bilet na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.14 lutego 2014 roku grupa wystąpi na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury. Początek o godzinie 18.00. Przedsprzedaż biletów w cenie 35 zł prowadzi sekretariat TOK.


(mat. tok.tuchola.pl) ...
„Literacka Kuźnia” po raz drugi w Tucholi
Czytaj całość
24 stycznia br. (piątek) o godz. 17.00 w Restauracji „Kuźnia”, za Urzędem Miejskim w Tucholi, odbędzie się drugie spotkanie z poetami i poezją Borów Tucholskich pt. „Literacka Kuźnia”. Projekt jest realizowany pod patronatem Burmistrza Tucholi i finansowany ze środków gminy Tuchola. W spotkaniu udział wziąć może każdy. Wstęp wolny.

Program:

Wieczór z gwiazdami:
- wieczór autorski warszawskiej poetki Doroty Ryst
- występ muzyczny uczennicy „Nowodworka” - Agaty Ostro...
Korowód Kolędników przejdzie ulicami miasta
Czytaj całość
Dnia 22 stycznia 2014 r. w godz. od 12.00 - 13.30 ulicami Tucholi po raz kolejny przejdzie barwny Korowód Kolędników.

Zobacz zdjęcia z zeszłorocznego Korowodu: TUTAJ.

Trasa przemarszu:
Korowód wyruszy z parkingu przed Książnicą Tucholską,  następnie odwiedzi Technikum Leśne, Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych, Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem, Szkołę Podstawową nr 3, Zespół Szkól Ogólnokształcących,  Starostwo Powiatowe; Placem Wolności przejdzie d...
Druga projekcja filmu "Łowiecki testament"
Czytaj całość
Klub „Darz bór” przy tucholskim oddziale Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego i Technikum Leśne w Tucholi zapraszają na drugą już projekcję filmu: „Łowiecki testament”.
Termin: czwartek - 16 stycznia  2013 r., godz. 1600
Miejsce: aula Technikum Leśnego w Tucholi
Wstęp wolny

Film „Łowiecki testament” jest poruszającym do łez memento dla myśliwych, dla których polowanie to pasja i wielka przygoda. Ukazuje ważne aspekty hodowli zwierzyny i polowań...
Znane osoby w krzywym zwierciadle - przedstawienie w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na „XVIII Szopkę Bydgoską z Piratem” autorstwa Zdzisława Prussa. Przedstawienie odbędzie się 11 stycznia br. (sobota)o godzinie 18.00 w sali widowiskowej TOK. Bilety do nabycia w sekretariacie Tucholskiego Ośrodka Kultury w cenie 20 zł.

W 18 „Szopce Bydgoskiej” pokazani zostaną w krzywym zwierciadle co ważniejsze osobistości ze świata polityki, kultury, sportu i przedsiębiorczości - związane z regionem kujawsko-pomorskim. Przybrane w maski autorstwa Waldemara Zyśka śpiewać będą nowe, satyryczne we...
Koncert kolęd, pastorałek i przebojów gwiazdkowych
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert kolęd, pastorałek i przebojów gwiazdkowych, który odbędzie się 12 stycznia 2014r. o godzinie 16.00 w sali widowiskowej. Wstęp na koncert jest wolny.


Na scenie zaprezentują się:
- Zespól Pieśni i Tańca Młodzi Borowiacy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi z widowiskiem słowno-muzycznym `Jadą goście jadą`
- Chór Camerata z Tucholskiego Ośrodka Kultury
- Zespół Wokalny Wiolinki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi
- Chór Gospel `Ave...
Weź udział w bezpłatnych warsztatach fotograficznych
Czytaj całość
W dniach 9-10 stycznia w Tucholskim Ośrodku Kultury zagości fotografia przyrodnicza. W ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej `Sztuka Natury` Toruń 2013 będzie można wziąć udział w warsztatach oraz obejrzeć wystawę i pokaz multimedialny. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Program:
9.01.2014r. - godz. 17.00 - Sala Kameralna - Warsztaty Fotografii Przyrodniczej
10.01.2014r. - godz. 17.00 - Sale Wystaw - wernisaż wystawy prac fotograficznych wyróżnionych i nagrodzonych w poprzednich edycjach Festiw...
Wybierz stronę: |<  <<  <  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61    >  >>  >|