Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Premierowe przedstawienie Teatru „Bajtuch” w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie premierowe pt. „Inspektor Psina” w wykonaniu Teatru „Bajtuch” działającego w TOK. Spektakl odbędzie się 26 czerwca (środa) o godz. 9.00 i 11.00 w sali widowiskowej. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc w sekretariacie TOK.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
I Mila Tucholska
Czytaj całość
14 lipca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi czeka nas prawdziwa uczta biegania. 1609 metrów – tyle będą mieli do przebiegnięcia zawodnicy startujący w 6 kategoriach. Starsi mieszkańcy Tucholi, pamiętają zapewne organizowane na Placu Wolności przez Hydrotor S.A. i Edwarda Kuczkowskiego, biegi na jedną milę. Gromadziły one na starcie czołówkę polskich średniodystansowców.

To właśnie te biegi stały się inspiracją dla Arkadiusza Wiśniewskiego, znakomitego biegacza, uczestnika finałów Mistrzostw Polski w biega...
XIV Festiwal Orkiestr Dętych OSP im. Leona Landowskiego
Czytaj całość
Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach, Urząd Gminy Śliwice oraz Zarząd Gminny i Jednostka OSP w Śliwicach zapraszają mieszkańców gminy i gości na XIV FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH OSP IM. LEONA LANDOWSKIEGO

16 czerwca 2013r. (niedziela) Amfiteatr GOK w Śliwicach

W programie:
11:00 - Uroczysta msza święta w kościele parafialnym w Śliwicach
12:00 - Przemarsz orkiestr ulicami Śliwic
13:00 - Rozpoczęcie Festiwalu
13:30 - Koncert Festiwalowy w wykonaniu orkiestr i grup tanecznych
16:30 - Obrady Jury (w tym c...
Rockowo w Tucholi. Koncert w Underground
Czytaj całość
Spragnionych fanów muzyki Rockowej, oraz RapCore'owej zapraszamy już w piątek (14.06) na wydarzenie, które zatrzęsie murami klubu Underground w Tucholi. Na scenie wystąpią  zespoły z dwóch miast: Gdańska i Chojnic. Start imprezy o godzinie 20:00, bilety w cenie 5zł.


Acrid Snack

Zespół z Gdańska, składający się ambitnych facetów, którzy swoją muzyką powodują pisk kobiet i respekt u mężczyzn. Nie sposób stać bezczynnie przy tak mocnej muzyce. Zespół supportował takie...
Zapraszamy do Raciąża na „Rajd rowerowy z Burmistrzem”
Czytaj całość
Burmistrz Tucholi, Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Raciąż i Szkoła Podstawowa w Raciążu zapraszają wszystkich mieszkańców na „Rajd rowerowy z Burmistrzem”, który odbędzie się 15 czerwca (sobota) o godz. 10.00. Zbiórka uczestników na boisku szkolnym w Raciążu.

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie wyłącznie pod opieką rodzica/opiekuna prawnego bądź za jego pisemną zgodą złożoną podczas rejestracji uczestników.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Otwarcie "Wioski kwiatowej" w Żalnie
Czytaj całość
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Żalno zaprasza na otwarcie "Wioski kwiatowej", które odbędzie się 15 czerwca 2013r. o godzinie 15:00 w Żalnie.

W trakcie programu artystycznego słodki poczęstunek, kwiatowe atrakcje kulinarne i plenerowe.I Parada Kwiatowa w Żalnie (16.07.2011) (fot. Krzysztof Wesołowski / www.aktywnawies.pl)

Program uroczystości:

15:00 Msza św.
16:00 Parada kwiatowa z Kościoła na Plac zabaw.
16:30 Otwarcie Wioski Kwiatowej.
16:45...
Premiera kabaretu Sanatorium: "Służba na Zdrowie"
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury, Uniwersytet III Wieku oraz Tucholskie Studio Artystyczne zapraszają 13 czerwca br. na premierę kabaretu Sanatorium pt. "Służba na Zdrowie". Spektakl rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.

Scenariusz, piosenki i reżyseria:
Wojciech Ziółkowski

Obsada:
Felicja Pozorska
Krystyna Felska
Teresa Chabowska
Nina Paul
Arleta Nowka
Małgorzata Pstrąg
Wiesława Alichniewicz
Mirosława Kęsi...
VII Piknik Historyczny
Czytaj całość
Już po raz siódmy Gmina Kęsowo zaprasza 8 czerwca na „Piknik Historyczny".

W inscenizacji wezmą udział oddziały żołnierzy polskich oraz niemieckich starając się odtworzyć walki na "pozycji Rytel", które miały miejsce w roku 1939. Oprócz efektownych pokazów pirotechnicznych, będzie można zobaczyć także broń z czasów II Wojny Światowej m.in. działo przeciwpancerne, moździerze, granatniki, broń maszynową oraz ręczną powtarzalną.

Na tegorocznym pikniku zagrają zespoły: The Postman ...
Pokaz mody oraz spotkanie z Agatą Młynarską w TOK
Czytaj całość
18 maja (sobota) o godzinie 11:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z Agatą Młynarską, polską dziennikarką, konferansjerką i prezenterką telewizyjną.

W programie: pokaz mody projektantki Teresy Wojnickiej z Autorskiej Galerii Ubioru w Bydgoszczy.

Organizatorem spotkania w jest Halina Janowska Giłka.

Serdecznie zapraszamy!

(red.) ...
Świat pędzlem malowany – wystawa malarstwa w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę malarstwa Józefa Wróblewskiego i Łukasza Dolata. Wernisaż odbędzie się 17 maja (piątek) o godz. 17:00 w salach wystaw TOK.
(mat. Urząd Miasta Tuchola) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62    >