Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
CZYŚCIEC od 26 lutego w serwisach VOD (zwiastun)
Czytaj całość
Materiały promocyjne Kino Świat   Małgorzata Kożuchowska w najnowszym dziele Michała Kondrata – twórcy cenionych obrazów „Miłość i Miłosierdzie” i „Dwie korony”   „Czyściec” od 26 lutego w serwisach VOD   Ludzie od najdawniejszych czasów zastanawiali się, co czeka ich po śmierci? I chociaż nikomu nie udało się zgłębić sedna tajemnicy, to na przestrzeni wieków pojawiały się osoby, które... wiedziały i widziały więcej. Fulla Horak, św. Faustyna...
Amelia Szrajber znowu z nagrodą!
Czytaj całość
Materiał: tok.tuchola.pl   Kolejny sukces Amelii Szrajber, wokalistki z TOK! Tym razem Amelia zdobyła II miejsce podczas XIV Festiwalu Piosenki Miłosnej, organizowanego przez Chełmiński Dom Kultury. Laureatce gratulujemy, a Was zapraszamy do wysłuchania konkursowego wykonu – znajdziecie go w linku poniżej:   ZOBACZ NAGRANIE ...
Oto my – w kinach od 12 marca 2021 (ZWIASTUN)
Czytaj całość
(jeśli kina pozostaną otwarte).   Materiały promocyjne BestFilm  
Drodzy, 
jeśli kina nadal pozostaną otwarte na 12 marca zaplanowaliśmy premierę filmu „Oto my”.

To chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana, który znalazł się w oficjalnej selekcji MFF Cannes 2020. Znakomite kreacje aktorskie na długo zapadają w pamięć. Szczególne brawa należą się odtwórcy roli autystycznego syna Noamowi Imberowi, kt&oa...
Na rauszu i Minari - na oscarowych shortlistach!
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   „Na rauszu” znalazło się na shortliście filmów kwalifikujących się do nominacji w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy! W tym roku swoje filmy zgłosiły dziewięćdziesiąt trzy kraje. Na shortliście znalazło się 15 tytułów.
„Minari” znalazło się na shortliście filmów kwalifikujących się do nominacji w kategorii Najlepsza Muzyka Oryginalna i Najlepsza Piosenka - „Rain Song”.
Piosenki można posłuchać TUTAJ     NA RAUSZU op...
Na rauszu – pokazy przedpremierowe od 12 lutego, wraca również: Obraz pożądania!
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   W związku z otwarciem kin, oprócz premierowego wprowadzenia filmu „HELMUT NEWTON. PIĘKNO I BESTIA”, na ekrany wróci film „OBRAZ POŻĄDANIA”, który tuż przed zamknięciem kin jesienią zdążył być grany tylko przez tydzień.
Widzowie będą też mogli zobaczyć, na pokazach przedpremierowych w całej Polsce, film „NA RAUSZU”.

„Na rauszu” Thomasa Vinterberga, z Madsem Mikkelsenem w roli głównej, otrzymało na początku lutego nomin...
Helmut Newton. Piękno i bestia - PREMIERA NA PONOWNE OTWARCIE KIN OD 12.02.2021! (zwiastun)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   KINA ZNÓW OTWARTE!

Pierwszym filmem, który wprowadzamy premierowo już 12 lutego jest długo wyczekiwany „Helmut Newton. Piękno i bestia”! 

                                                           ZWIASTUN

Geniusz fotografii? Wizjoner z piekła rodem? Zwykły skandalista? Kim był Helmut Newton, autor kultowych, prz...
Minari i Na rauszu - nominowane do Złotych Globów!
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   Filmy: „Minari” w reżyserii Lee Isaaca Chunga i „Na rauszu” w reżyserii Thomasa Vinterberga zostały nominowane do Złotych Globów w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny! 78. gala rozdania Złotych Globów odbędzie się 28 lutego.

„Na rauszu” to wielki zwycięzca Europejskich Nagród Filmowych 2020 (Najlepszy Film, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Aktor i Najlepszy Scenariusz), film znalazł się w oficjalnej selekcji MFF w Cannes, Toronto, San Sebastian (nagroda dla Naj...
Pokaz specjalny filmu: Skandal. Ewenement Molesty - licytacja dla WOŚP!
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm Jesteście fanami hip-hopu i od zawsze słuchaliście Molesty? Chcielibyście wziąć głęboki oddech i wrócić do tych dni? Wylicytujcie wyjątkową projekcję filmu „Skandal. Ewenement Molesty” dla dwóch osób, w towarzystwie Vienia i Wilka z zespołu Molesta, w prywatnej sali kinowej warszawskiego studia postproduckji dźwięku - UCHOSTUDIO!

Na wsparcie 29. Finału WOŚP Uchostudio - studio postprodukcji dźwięku, Best Film – dystrybutor filmu oraz Fundacja Raban – producent filmu, przekazuj...
Wróg doskonały z Tomaszem Kotem - #wartoczekać! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   88 minut mistrzowsko narastającego napięcia!
Znakomity debiut Tomasza Kota w zagranicznej produkcji i psychologicznym thrillerze! Aktorski popis Tomasza Kota w zupełnie nieoczekiwanym, mrocznym wcieleniu!
Do końca seansu nie będziecie mogli oderwać wzroku od ekranu!

Tak rozpisywała się polska i światowa prasa po międzynarodowej premierze filmu „Wróg doskonały” na 53. MFF w Sitges. Na najnowszy film z Tomaszem Kotem w roli głównej zdecydowanie #WARTOCZEKAĆ!

&b...
Pojedynek na głosy - już na DVD
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   „Pojedynek na głosy” - cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” - Petera Cattaneo - jest już dostępna w sklepach na DVD!
                                                     
Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że &...
Wybierz stronę: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|