Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Proxima - premiera vod już 30 kwietnia! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiał: BestFilm Nasza recenzja filmu „Proxima” miała światową premierę na MFF w Toronto, gdzie film otrzymał wyróżnienie Jury w sekcji Platform. Dwa tygodnie później Alice Winocour odebrała Nagrodę Specjalną Jury na 67. MFF w San Sebastian. Eva Green, za swoją doskonałą rolę astronautki, otrzymała wyróżnienie Grand Prix Cinéma ELLE 2019 oraz nominację do Nagrody Lumiere.

Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdeg...
Babyteeth / #wartoczekać (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Drodzy!

Bardzo tęsknimy za pełnymi kinowymi salami, za emocjami towarzyszącymi wprowadzaniu filmu do kin, dlatego postanowiliśmy pisać również o tytułach, które po zakończeniu pandemii trafią na ekrany i na które #wartoczekać!

„Babyteeth”, w reżyserii Shannon Murphy, ze świetnymi kreacjami Elizy Scanlen
i Toby Wallace'a był rewelacją ubiegłorocznego MFF w Wenecji i Warszawskiego Festiwalu Filmowego, gdzie prezentowany był w sekcji „Odkrycia”.
<...
Zajrzyj do poznańskiego ZOO(Filmiki)
Czytaj całość
Materiał ze strony ZOO Poznań   Takie smutne czasy nastały, że zwierzęta w ZOO możemy oglądać tylko wirtualnie. Zapraszamy Państwo do odwiedzenia strony poznańskiego ZOO. Filmiki i zdjęcia ze zwierzętami są naprawdę urocze.   Zobacz filmiki ...
TOKowe perełki: Dzieci (Filmiki)
Czytaj całość
Materiał: tok.tuchola.pl Z dziecięcą radością przedstawiamy Państwu kolejny post z serii „TOKowe perełki z YouTube’a! Tym razem motywem przewodnim będą dzieci i sztuka w ich wydaniu. Poniedziałek zaczynamy następującymi filmikami: tworzenie prac z rosnących farb podczas „Zimy z Pegazem” oraz Dzień Dziecka z 2014 i 2019 roku. Zobacz filmiki ...
Premiery Best Film - W labiryncie i Proxima na Kino WP Pilot
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Zobacz naszą recenzję filmu "Proxima" oraz jego zwiastun.   Zobacz nasze pozostałe recenzje   Dwie najnowsze premiery vod od Best Film – „W labiryncie” i „Proximę” - będzie można obejrzeć w ramach Kina WP Pilot.
Kino WP Pilot, zaprasza na codzienny seans pay per view z inną nowością. Pomysł ten różni się od typowego VoD (film na życzenie), ponieważ kupując bilet na pokaz o danej godzinie można go obejrzeć najtaniej w Polsce.
Bilety na każdy seans kosz...
Francuski weekend na wesoło / #zostańwdomu
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Wszyscy lubimy dobre komedie. Francuzi od lat są w nich mistrzami! Na nadchodzący weekend proponujemy pięć zabawnych komedii znad Sekwany, które na pewno wprawią Was w dobry humor.
CZYM CHATA BOGATA! 
Christian Clavier w najlepszej formie!
Reżyserem filmu jest Philippe de Chauveron, twórca świetnie przyjętej przez polskich widzów serii "Za jakie grzechy, dobry Boże?” oraz „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”
Głównym bohaterem filmu jest bogatym pisarzem ...
Filmowa dawka adrenaliny! #zostańwdomu
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Brak energii? Słabszy dzień? Mamy na to radę – mocny zastrzyk filmowej adrenaliny! Dziś proponujemy trzymające w napięciu kinowe hity ostatnich lat.
Duża dawka emocji gwarantowana! #zostańwdomu.

PODŁY, OKRUTNY, ZŁY
Niewinna twarz Teda Bundy'ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lily Collins) długo nie chciała uwierzyć.
To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. P...
Tokowe perełki (FILMIKI)
Czytaj całość
Materiał: tok.tuchola.pl   TOKowe perełki z YouTube'a: Kabaret Żyjemy w niełatwym czasie pandemii, w którym głównym oknem na świat stał się internet. Większość z nas spędza teraz przez komputerem jeszcze więcej godzin, niż kiedyś. Postanowiliśmy zatem wnieść na Państwa monitory nieco humoru i pozytywnej energii. W serii „TOKowe perełki z YouTube’a” prezentować będziemy znalezione na portalu YouTube archiwalne filmiki z wydarzeń zorganizowanych przez TOK.
Tematem tego posta jest KABARET. Poniżej znajd...
W labiryncie - adaptacja powieści Donato Carrisiego od jutra na vod! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Z dużym przyspieszeniem (półtora miesiąca od premiery kinowej) na platformy vod, 
już jutro (16 kwietnia), trafi kryminał "W labiryncie" w reżyserii Donato Carrisiego - autora światowych bestsellerów i laureata włoskiego Oscara.
W rolach głównych - zdobywca Oscara Dustin Hoffman („Absolwent”, „Kwartet”, „Rain Man”) i Toni Servillo („Wielkie piękno”, „Oni”, „Dziewczyna we mgle”).

Nastoletnia Samantha zost...
Obraz pożądania #wartoczekać!
Czytaj całość
Materiał: BestFilm

Drodzy!

Bardzo tęsknimy za pełnymi kinowymi salami, za emocjami towarzyszącymi wprowadzaniu filmu do kin, dlatego postanowiliśmy pisać również o tytułach, które po zakończeniu pandemii trafią na ekrany i na które #wartoczekać!

"Obraz pożądania” ze świetnymi kreacjami Claesa Banga, Micka Jaggera i Donalda Sutherlanda zamykał ubiegłoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji.

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej...
Wybierz stronę: |<  <<  <  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18    >  >>  >|