Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Wróg doskonały z Tomaszem Kotem - #wartoczekać! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   88 minut mistrzowsko narastającego napięcia!
Znakomity debiut Tomasza Kota w zagranicznej produkcji i psychologicznym thrillerze! Aktorski popis Tomasza Kota w zupełnie nieoczekiwanym, mrocznym wcieleniu!
Do końca seansu nie będziecie mogli oderwać wzroku od ekranu!

Tak rozpisywała się polska i światowa prasa po międzynarodowej premierze filmu „Wróg doskonały” na 53. MFF w Sitges. Na najnowszy film z Tomaszem Kotem w roli głównej zdecydowanie #WARTOCZEKAĆ!

&b...
Pojedynek na głosy - już na DVD
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   „Pojedynek na głosy” - cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” - Petera Cattaneo - jest już dostępna w sklepach na DVD!
                                                     
Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że &...
Poufne lekcje perskiego - #wartoczekać! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Przesłane materiały promocyjne BestFilm   Nagrodzone przez publiczność na MFF Transatlantyk 2020 i prezentowane premierowo podczas MFF w Berlinie 2020 „Poufne lekcje perskiego”, to film na który zdecydowanie #wartoczekać!

W świecie, gdzie każdy dzień może być ostatnim, nie należy poruszać się według schematów. „Poufne lekcje perskiego” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, niewiarygodna historia młodego belgijskiego Żyda, który sprytem kupił sobie życie.
Gilles poznaje w obozie niemieckieg...
Najnowszy film Patryka Vegi PĘTLA od dziś na VOD (zwiastuny)
Czytaj całość
Przesłane materiały promocyjne Kino Świat   Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w filmowym hicie o jednej z największych afer ostatnich lat   Najnowsza produkcja Patryka Vegi „Pętla” od dziś na VOD   Pętla © prod. Vega Investments, dystr. Kino Świat 2021   „Pętla” - zwiastun kinowy https://youtu.be/7T0lk0AnePA   „Pętla” - zwiastun reżyserski bez cenzury https://youtu.be/819oW4xKvhg   „Pętla&rd...
MINARI - #wartoczekać! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   „Minari” w reżyserii Lee Isaaca Chunga - bezapelacyjny zwycięzca MFF Sundance 2019 (Nagroda Publiczności i Nagroda Główna Jury), przyjęty entuzjastycznie zarówno przez krytyków, jak i przez widzów (100% pozytywnych ocen na Rotten Tomatoes) – to film na który zdecydowanie #wartoczekać!

„Minari” jest zdecydowanym faworytem (frontrunner) w tegorocznym oscarowym wyścigu! Od dawna wymieniany jest przez filmowych ekspertów i krytyków, jako kandydat w ...
W ODWECIE z Madsem Mikkelsenem - #wartoczekać (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   „W odwecie” w reżyserii Andersa Thomasa Jensena („Jabłka Adama”) to drugi w Nowym Roku film z Madsem Mikkelsenem, który wprowadzimy do polskich kin, i na który zdecydowanie #wartoczkeać! Poniżej polski zwiastun filmu:

                                          ZWIASTUN

Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczno...
Pełne mroku i tajemnic GNIAZDO ZŁA od dziś w Premium VOD (zwiastun)
Czytaj całość
Materiały promocyjne Kino Świat   „Jeden z najciekawszych włoskich horrorów ostatnich lat” Mateusz Demski, Interia   „Roberto De Feo stworzył film niepokojący i mroczny, pogrywając zarówno z ikonografią gatunku, jak i oczekiwaniami widza.” Marcelina Kulig, Filmawka   „Twórca Gniazda zła ma nie tylko rękę do inscenizacji, której sprawność realizacyjną bezapelacyjnie należy podkreślić, lecz także poszukuje rozwiązań, które będą w stanie widz&oacut...
TOK: Koncert kolęd i pastorałek.
Czytaj całość
Materiał: tok.tuchola.pl   Serdecznie zapraszamy do wysłuchania koncertu kolęd, pastorałek i piosenek gwiazdkowych w wykonaniu tucholskich artystów.

...
WIKI I JEJ SEKRET – film dla całej rodziny, na który #wartoczekać! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   Już w lutym do kin trafi, inspirowany prawdziwą historią familijny film, wyprodukowany przez twórców serii „Bella i Sebastian”, na który zdecydowanie #wartoczekać! 
„Wiki i jej Sekret” to pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.
W rolę ojca głównej bohaterki, w polskiej wersji językowej, wcielił się Marcin Dorocińs...
W ODWECIE w reżyserii Andersa Thomasa Jensena otworzy MFF w Rotterdamie!
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   „W odwecie” w reżyserii Andersa Thomasa Jensena („Jabłka Adama”) otworzy MFF
w Rotterdamie. Best Film jest polskim dystrybutorem filmu. Planowana premiera wiosną 2021.

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół p...
Wybierz stronę: <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|