Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Dzień Ziemi za nami (FOTO / WIDEO)
Czytaj całość
W sobotę 24 maja w Parku Zamkowym za Urzędem Miejskim odbył się Dzień Ziemi. Goście mogli między innymi obejrzeć występy artystyczne oraz zapoznać się z ofertą okolicznych Parków Krajobrazowych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która dostępna jest TUTAJ.
(mat. tok.tuchola.pl)
(wideo: reporter-24.pl) ...
Majówka w Górniczej Wiosce
Czytaj całość
W dniach od 1 do 4 maja we wsi tematycznej Górnicza Wioska sporo się działo. W trakcie "Majówki w Górniczej Wiosce" zaprezentowano bogactwo historyczne, kulturowe i przyrodnicze miejscowości.

Górniczą Wioskę odwiedziło prawie 400 mieszkańców powiatu tucholskiego i turystów z terenu całej Polski (m.in. mieszkańcy Krakowa, Olsztyna, Gdańska, Poznania czy Wrocławia). W trakcie majówki goście mieli mozliwość skorzystać z usługi audioprzewodnika i posłuchać dźwięków przyrody oraz przeszłości j...
Majówka z TOK za nami (FOTO / WIDEO)
Czytaj całość
Konkursy, występy artystyczne, koncerty – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały mieszkańców naszego powiatu w czasie tegorocznej majówki organizowanej przez Tucholski Ośrodek Kultury. Rodzinny festyn miał miejsce 3 maja w parku za Urzędem Miasta.

Na scenie zaprezentowały się zespoły Alababki, Chóru Radosna Jesień, dzieci z Przedszkola Nr 1, zespołu Crazy, Zespołu Trzech Pokoleń oraz soliści: Patryk Singer, Bianka Jutrowska, Dominika Drzazga, Kornelia Kądziela, Klaudia Karpus, Weronika Glazik, Martyna Narloch. Nie zabrakło...
Jerzy Połomski wystąpił w Lubiewie (FOTO)
Czytaj całość
Od ponad 50 lat na scenie! Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska: „Bo z dziewczynami", „Daj", „Cała sala śpiewa z nami", „Nie zapomnisz nigdy", „Kiedy znów zakwitną białe bzy" i wiele innych.

Jerzy Połomski, jeden z najpopularniejszych polskich artystów lat 60. i 70., wystąpił w niedzielę w Lubiewie. Piosenkarz zaśpiewał w wypełnionej po brzegi sali Domu Kultury....
"Tuchola is also happy" - zobacz jak cieszy się nasze miasto!
Czytaj całość
Była moda na kręcenie filmików w stylu "My Słowianie", a ostatnio w sieci coraz większą popularność zdobywają teledyski nagrywane do piosenki Pharrella Williamsa - Happy. Był Olsztyn, Warszawa, Łódź i inne miasta, a teraz przyszła pora na Tucholę.

„Tuchola is also HAPPY” – taki tytuł nosi teledysk, który nakręcili uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty Połczyńskiego w Tucholi. Zobaczcie, jak cieszy się nasze miasto!
(red.)
Teresa Werner wystąpiła w Tucholi (FOTO)
Czytaj całość
Teresa Werner wczoraj (6.04) wystąpiła w Tucholskim Ośrodku Kultury. Nie był to pierwszy występ artystki w Tucholi, a na jej koncercie jak zwykle pojawiło się wiele osób - sprzedano 350 biletów. Podczas koncertu Teresa Werner zaśpiewała znane i nowe piosenki, które będzie można znaleźć na jej nowej płycie. Nie zabrakło również hitów: "Dała bym Ci dała","Miłość jest piękna" czy "Piosenka na dobry humor".

(red.) ...
Kuzyni zaczarowali TOK (FOTOGALERIA)
Czytaj całość
W piątek 4 kwietnia w Tucholskim Ośrodku Kultury odbyła się II edycja Borowiackiej Biesiady Kabaretowej. Gwiazdą wieczoru był Kabaret Kuzyni, a przed nimi zaprezentowali się także Szymon Łątkowski, Agnieszka Ćwik i Hanna Piotrowska.(mat. tok.tuchola.pl) ...
Najlepsi tancerze rywalizowali w Tucholi (FOTORELACJA)
Czytaj całość
Tłumy, zarówno startujących jak i oglądających opanowały w minioną sobotę halę sportową w Ośrodku Sportu i Rekreacji, a wszystko przez II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Tucholi. Gale finałową poprowadziła Iwona Pavlović, jurorka w znanym programie telewizyjnym - Taniec z Gwiazdami.

W rywalizacji wystartowało kilkadziesiąt par reprezentujących kluby taneczne z całej Polski. Finałowa gala z udziałem najlepszych par odbyła się wieczorem. Widzowie mogli podziwiać tancerzy prezentujących tańce standardowe, tang...
Promocje Młodych Talentów za nami (FOTO)
Czytaj całość
Wczoraj (28.03) w Tucholskim Ośrodku Kultury odbyła się już 17 edycja Promocji Młodych Talentów. Oprócz występów wokalnych i instrumentalnych, podziwiać można było wystawę fotograficzną, pokazy tańca nowoczesnego oraz zdolności recytatorskie. Również rodzice i absolwenci tucholskiego Nowodworka włączyli się do występów w tegorocznej edycji Młodych Talentów. Zapraszamy do galerii!


(red.) ...
Mona Lisa i Jacek Silski zaśpiewali dla Oliwierka
Czytaj całość
Śląscy artyści - Mona Lisa i Jacek Silski wystąpili w sobotę 15 marca w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury. Był to charytatywny koncert z którego pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie cierpiącego na nowotwór oka Oliwiera Napiontka.

Galeria zdjęć z koncertu dostepna jest TUTAJ.


(mat. tok.tuchola.pl) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94    >  >|