Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Kultura hip-hop zagości na tucholskim rynku
Czytaj całość
10 lipca (środa) o godz. 18:00 na tucholskim rynku, odbędzie się impreza Hip-Hopowa organizowana przez Tucholski Ośrodek Kultury, wraz ze środowiskiem Raperów z regionu. Zobaczcie kto wystąpi i jakie będą dodatkowe atrakcje.

Na scenie wystąpią składy: Trap Brothers (Pires & El Bamito), Aurelia Górna, DMS, QSH, Osobiesam, Sound Ostateczny oraz Dj A2K. Imprezę poprowadzi DMS.

Na rynku oprócz wymienionych artystów, każdy z publiczności będzie mógł przejąć mikrofon w kulturalnej kolejności. Będzie udost...
Rusza tegoroczna edycja Dni Borów Tucholskich
Czytaj całość
W najbliższy weekend rozpoczynają się 54. Dni Borów Tucholskich. Na pierwsze imprezy zapraszamy już 5 lipca (piątek). W tym roku patronat honorowy nad DBT objął Jan Wyrowiński, Wicemarszałek Senatu RP.

Uroczyste otwarcie 54. Dni Borów Tucholskich odbędzie się 7 lipca (niedziela) o godz. 20.00 w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim) w Tucholi podczas koncertu „Operetka nad Borami”.

W programie, oprócz sztandarowych imprez, znalazły się między innymi stoiska promocyjne Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowyc...
"Otwieracz 2013" Zagrali m.in. The Echoes Project i KULT (FOTO)
Czytaj całość
W miniony weekend w Myślęcinku na Różopolu z okazji rozpoczęcia lata odbyła się impreza plenerowa "Otwieracz 2013". Jedną z gwiazd niedzielnych koncertów był zespół Kult. Zabawa pod gołym niebem trwała trzy dni.

Na scenie oprócz Kultu wystąpiły m.in. zespoły: Bydgoszcz Klezmer Band, The Echoes Project, Jakim Cudem, 3moonboys, Upside Down i Dubska, bydgoski raper Bisz ze swoim zespołem B.O.K. Live Band, formacja Dża Dża Binks.

Zapraszamy do galerii!

(red.)

(fot. The Echoe...
Koncert Zbigniewa Wodeckiego w Brdzie
Czytaj całość
W przyszłą sobotę (6.07) w ośrodku wypoczynkowym "Zielony Wiatr" w Brdzie odbędzie się wyjątkowy koncert Zbigniewa Wodeckiego - "ZW2 czyli Zbigniew Wodecki w Zielonym Wietrze"

Początek imprezy o godz. 20:00
Wstęp bezpłatny.Serdecznie zapraszamy!

Jak dojechać? (kliknij aby powiększyć)

(fot. mapy google)

(red.) ...
Dni Gminy Gostycyn historycznie i muzycznie (FOTO)
Czytaj całość
W ciągu dwóch dni (28 - 29.06) na boisku przy centrum sportowo-rehabilitacyjnym w Gostycynie odbył się rodzinny festyn, zorganizowany w ramach „Dni Gminy Gostycyn”. Impreza zorganizowana została przez LGR „Borowiacka Rybka”, Zespół Szkół w Gostycynie, Gminę Gostycyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie.

W piątek przy pięknej pogodzie mieszkańcy Gminy Gostycyn podziwiali występy lokalnych wokalistek oraz obejrzeli kabaret z Wielkiego Mędromierza. Publiczność brała udział w licznych konkursach i muzycznych wyst...
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na lipcowe koncerty na rynku
Czytaj całość
Koncert zespołów folklorystycznych uczestniczących w Bydgoskich Impresjach Muzycznych i wieczorne koncerty zespołów rozrywkowych odbędą się w lipcu na tucholskim rynku. Imprezy zostały wpisane w obchody 54. Dni Borów Tucholskich.


(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Powitanie lata w Myślęcinku. Wystąpi KULT i The Echoes Project!
Czytaj całość
Już w najbliższy piątek, 28 czerwca, w Myślęcinku rozpocznie się wielki trzydniowy koncert: Powitanie Lata: Otwieracz 2013.  Mega Gwiazdą będzie zespół Kult z Kazikiem Staszewskim, który wystąpi na zakończenie, w niedzielę 30 czerwca. My natomiast namawiamy wszystkich do udziału w koncercie również, a może przede wszystkim dlatego, że dzień wcześniej, w sobotę 29 czerwca o godz. 17 wystąpi zaprzyjaźniony z nami zespół The Echoes Project, grający muzykę legendarnej grupy Pink Floyd.

Szczegóły na plakacie poniże...
Bezpieczne wakacje na borowiackich szlakach
Czytaj całość
22.06.2013 r. odbył się festyn sportowo – rekreacyjny na terenie byłego tartaku w Rudzkim Moście. Świetnej zabawy nie popsuły nawet panujące tego dnia upały.

Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji: mogli oni wykupić pakiet startowy i wziąć udział w biegu, rajdzie nordic walking czy też przejechać trasę rowerem. Czekało na nich wiele nagród, w tym nagroda główna - rower. Większość z nich ufundował Bank Gospodarki Żywnościowej, wsparli też prywatni przedsiębiorcy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły si...
Jacek Wójcicki wystąpi w Śliwicach
Czytaj całość
12 lipca (piątek) o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach odbędzie się koncert Jacka Wójcickiego. Bilety w przedsprzedaży dostępne w GOK Śliwice, OK Czersk, GOK Osie, TOK Tuchola, GOK Gostycyn oraz GOK Cekcyn w cenie 25 zł. W dniu koncertu 30 zł.(mat. cekcyn.pl) ...
Premierowe przedstawienie Teatru „Bajtuch” w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie premierowe pt. „Inspektor Psina” w wykonaniu Teatru „Bajtuch” działającego w TOK. Spektakl odbędzie się 26 czerwca (środa) o godz. 9.00 i 11.00 w sali widowiskowej. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc w sekretariacie TOK.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93    >