Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Blue Cafe na finał Dni Borów Tucholskich
Czytaj całość
Trwają rozmowy Komitetu Organizacyjnego DBT, wszystko wskazuje na to, że grupa Blue Cafe zagra w Tucholi w finale tegorocznej 55 edycji Dni Borów Tucholskich które odbędą się w dniach 4 - 20 lipca. Zespół, stworzony przez skrzypka i kompozytora Pawła Rurak-Sokala, istnieje od 1998 roku.

Obecnie trzon zespołu stanowią Paweł Rurak Sokal - instrumenty klawiszowe, gitara, Dominika Gawęda - wokal oraz: Michał Niewiadomski - puzon,• Piotr Sławiński - trąbka, Sebastian Kasprowicz - gitara, Paweł Furmaniak - instrumenty klawiszowe, Marcin Marku...
Kto wystąpi w finale Dni Borów Tucholskich?
Czytaj całość
Powoli zbliża się 55 edycja Dni Borów Tucholskich. Jak co roku czeka na mieszkańców regionu oraz turystów wiele atrakcji, jedną z nich jest oczywiście wielki finał DBT podczas którego występuje znany artysta lub zespół z polskiej sceny muzycznej. Tegoroczna edycja DBT odbędzie się w dniach 4 – 20 lipca.

O tym kto w tym roku wystąpi w Tucholi dowiemy się po spotkaniu Komitetu Organizacyjnego 55. Dni Borów Tucholskich które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Tymczasem Urząd Miasta w Tucholi zachęca wszys...
Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w Klubie Seniora Jesień
Czytaj całość
6 marca członkowie Klubu Seniora Jesień spotkali się by świętować Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Były dowcipy, wierszyki i piosenki. Miłe słowa życzeń dopełniły drobne upominki i coś słodkiego oraz toast. Panie Seniorki i Panowie Seniorzy - wszystkiego najlepszego!

Galeria zdjęć ze spotkania seniorów dostepna jest TUTAJ.


(mat. tok.tuchola.pl) ...
I edycja Borowiackiej Biesiady Kabaretowej za nami
Czytaj całość
Było wesoło, a co najważniejsze - nie po raz ostatni. W piątek 28 lutego w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbyła się I edycja Borowiackiej Biesiady Kabaretowej. Na scenie zaprezentował się Andrzej Talkowski, kabaret Kowalsky, Szymon Łątkowski oraz Jacek Ziobro. Imprezę poprowadził Bartosz Brzeskot. Kolejna edycja odbędzie się 4 kwietnia w TOK.

Zobacz galerię zdjęć: TUTAJ.


(mat. tok.tuchola.pl)
  ...
Warsztaty taneczne BreakDance w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury oraz grupy taneczne Funky Family i Universal Zulu Nation Poland zapraszają młodzież szkolną na warsztaty taneczne BreakDance.

Zajęcia odbywać się będą w każda sobotę w Tucholskim Ośrodku Kultury od 15 marca br. w godzinach 12.00 - 13.30. Miesięczny koszt warsztatów to 40 złotych. W programie m.in. nauka podstawowych ruchów, zaawansowane figury i przejścia, tworzenie własnych ruchów i stylu, rytmika i choreografia, historia i wiedza na temat b-boingu, ćwiczenia rozciągające i wzmacniające.

Wa...
Koncert Gospel AVE
Czytaj całość
Prezentujemy zdjęcia z koncertu  Gospel AVE, który 29 stycznia 2014 roku  odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Tucholi. Jak podkreślają członkowie chóru, to wielka radość śpiewać dla najmłodszych. Publiczność jest spontaniczna, radosna i zachwyca swoją ekspresją.(red.) ...
Rusza XVII edycja "Promocji młodych talentów"
Czytaj całość
Już po raz 17 klub szkolny Liceum Ogólnokształcącego w Tucholi organizuje "Promocje młodych talentów". Trwają zapisy - organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy śpiewają, grają na różnych instrumentach, tańczą, fotografują, malują, rysują, piszą poezję, prozę, zajmują się grafiką komputerową itp., czyli każdego, kto posiada jakikolwiek talent artystyczny.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie się do p. Urszuli Gruntkowskiej, do Klubu Szkolnego ZSO do dnia 28 lutego 2014r.(piątek)

Impreza o...
Stare Dobre Małżeństwo w Tucholi (FOTO)
Czytaj całość
Legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo wciąż przemierza koncertowe szlaki. Tym razem, w walentynki zespół wystąpił w Tucholi. Biletów na koncert SDM w Tucholskim Ośrodku Kultury zabrakło bardzo szybko. Kto zdążył kupić i pojawił się na koncercie, na pewno nie mógł żałować.(red.) ...
Karnawałowy bal przebierańców dla dzieci (FOTO / WIDEO)
Czytaj całość
12 lutego w Tucholskim Ośrodku Kultury w ramach organizowanych w czasie ferii zimowych "Białych Wakacji" odbył się karnawałowy bal przebierańców dla dzieci. Organizatorem "Białych Wakacji", które dofinansowane zostały ze środków Gminy Tuchola, jest Stowarzyszenie "Via Natura" przy współpracy z Tucholskim Ośrodkiem Kultury.

Wszystkie dzieci w karnawałowych strojach bawiły się przy dźwiękach tucholskiego zespołu Paradoks, który wybrzmiewał największe przeboje muzyki dziecięcej i dyskotekowej.<...
Recital Dawida Kartaszewicza w Cekcynie (FOTO / WIDEO)
Czytaj całość
7 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Cekcynie odbył się recital Dawida Kartaszewicza, wokalisty i aktora znanego z filmów Barwy szczęścia, Czas honoru, Przyjaciółki. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował wraz ze swoją siostrą Agnieszka Kartaszewicz śpiewając piosenkę Nierealny osiągalny Mieczysława Szczęśniaka. Podczas koncertu wystąpił ze swoim przyjacielem, pianistą jazzowym Pawłem Harańczykiem.

Recital Dawida Kartaszewicza pt. "Utwory mojego życia" zawierały m.in. piosenki Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty, Bułata Oku...
Wybierz stronę: |<  <<  <  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95    >  >|