Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Powitanie lata w Myślęcinku. Wystąpi KULT i The Echoes Project!
Czytaj całość
Już w najbliższy piątek, 28 czerwca, w Myślęcinku rozpocznie się wielki trzydniowy koncert: Powitanie Lata: Otwieracz 2013.  Mega Gwiazdą będzie zespół Kult z Kazikiem Staszewskim, który wystąpi na zakończenie, w niedzielę 30 czerwca. My natomiast namawiamy wszystkich do udziału w koncercie również, a może przede wszystkim dlatego, że dzień wcześniej, w sobotę 29 czerwca o godz. 17 wystąpi zaprzyjaźniony z nami zespół The Echoes Project, grający muzykę legendarnej grupy Pink Floyd.

Szczegóły na plakacie poniże...
Bezpieczne wakacje na borowiackich szlakach
Czytaj całość
22.06.2013 r. odbył się festyn sportowo – rekreacyjny na terenie byłego tartaku w Rudzkim Moście. Świetnej zabawy nie popsuły nawet panujące tego dnia upały.

Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji: mogli oni wykupić pakiet startowy i wziąć udział w biegu, rajdzie nordic walking czy też przejechać trasę rowerem. Czekało na nich wiele nagród, w tym nagroda główna - rower. Większość z nich ufundował Bank Gospodarki Żywnościowej, wsparli też prywatni przedsiębiorcy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły si...
Jacek Wójcicki wystąpi w Śliwicach
Czytaj całość
12 lipca (piątek) o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach odbędzie się koncert Jacka Wójcickiego. Bilety w przedsprzedaży dostępne w GOK Śliwice, OK Czersk, GOK Osie, TOK Tuchola, GOK Gostycyn oraz GOK Cekcyn w cenie 25 zł. W dniu koncertu 30 zł.(mat. cekcyn.pl) ...
Premierowe przedstawienie Teatru „Bajtuch” w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie premierowe pt. „Inspektor Psina” w wykonaniu Teatru „Bajtuch” działającego w TOK. Spektakl odbędzie się 26 czerwca (środa) o godz. 9.00 i 11.00 w sali widowiskowej. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc w sekretariacie TOK.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Udana zabawa na festynie rodzinnym w Legbądzie
Czytaj całość
„Bawią się znakomicie dzieci i rodzice” – pod takim hasłem na terenie Szkoły Podstawowej w Legbądzie odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorzy zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakcji.

Można było obejrzeć występy artystyczne Zespołu Tanecznego pod kierunkiem Mirosława Cherka oraz Zespołu Tańca Nowoczesnego „Paradise” z Karsina, w którym tańczy uczeń SP w Legbądzie.

Uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie w programie „Mam talent”. Odbył się t...
Akordeonowe melodie rozpoczęły cykl koncertów w Kuźni
Czytaj całość
Wyjątkowe muzyczne spotkanie rozpoczęło cykl sobotnich koncertów w restauracji Kuźnia, obok Urzędu Miejskiego w Tucholi. Przed publicznością zaprezentowało się dwóch artystów Jan Duks i Paweł Kopiejek, studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy,

Już w przyszłą sobotę 22 czerwca o godzinie 19:00 w restauracji "Kuźnia" wystąpi Andrzej "Ane" Chrzanowski.(red.)
(fot. pk) ...
W Żalnie otwarto Kwiatową Wioskę
Czytaj całość
W sobotę (15.06) w miejscowości Żalno (Gmina Kęsowo) odbyły się uroczystości związane z otwarciem Wioski Kwiatowej. Po mszy świętej, barwny korowód przeszedł ulicami wsi na plac zabaw, gdzie na mieszkańców czekało wiele atrakcji.

Dla uczestników imprezy przygotowano występy artystyczne: przedstawienie „W Krainie Kwiatolandii”, występ grupy cyrkowej, występ grupy bębniarzy, gala talentów oraz występ kabaretu Uniwersytetu III wieku. W trakcie programów artystycznych dla mieszkańców oraz gości przygotowan...
Rock zatrząsł murami Undergroundu
Czytaj całość
W piątkowy (14.06) wieczór fani muzyki rockowej mieli okazję wziąć udział w spektakularnym koncercie rockowym w podziemiach klubu Underground.

Przed publicznością zaprezentowały się trzy zespoły: Acrid Snack z Gdańska oraz SunKingRoad i Galleon z Chojnic.

Zobacz zdjęcia z koncertu!

(red.)
(fot. pk) ...
Marzenia jak ptaki (foto)
Czytaj całość
Po raz dziesiąty, w sobotę 15 czerwca, przy pięknej słonecznej pogodzie w parku za Urzędem Miasta w Tucholi odbył się festyn integracyjny "Marzenia jak ptaki"

Rodzinny festyn integracyjny "Marzenia jak ptaki" rozpoczął się od krótkiego przemarszu spod restauracji Kuźnia na teren parku za Urzędem Miejskim, następnie w niebo wypuszczono gołębie symbolizujące pokój, wolność i pojednanie.

Podczas festynu można było zakupić wyroby przygotowane przez osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciow...
Rockowo w Tucholi. Koncert w Underground
Czytaj całość
Spragnionych fanów muzyki Rockowej, oraz RapCore'owej zapraszamy już w piątek (14.06) na wydarzenie, które zatrzęsie murami klubu Underground w Tucholi. Na scenie wystąpią  zespoły z dwóch miast: Gdańska i Chojnic. Start imprezy o godzinie 20:00, bilety w cenie 5zł.


Acrid Snack

Zespół z Gdańska, składający się ambitnych facetów, którzy swoją muzyką powodują pisk kobiet i respekt u mężczyzn. Nie sposób stać bezczynnie przy tak mocnej muzyce. Zespół supportował takie...
Wybierz stronę: |<  <<  <  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96    >