Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Uwaga wywiad: dzisiaj Mariusz Puszczewicz - wokalista zespołu 4. Piętro
Czytaj całość
Paweł Cieślewicz: Miło jest przeglądać internet i natknąć się na tucholanina, który bez żadnych kompleksów radzi sobie w innym środowisku. To wynika z charakteru, czy były na początku kłopoty? Mariusz Puszczewicz: Jestem raczej osobą otwartą i jakoś nigdy nie stanowiło dla mnie większego problemu odnalezienie się w innym środowisku. W Koszalinie poznałem z czasem sporo osób, zdecydowanie życzliwie nastawionych do tego co robię z zespołem, więc jeśli były jakieś kłopoty na samym początku, to musiały być tak niewielkie, że po prostu...
Oni mają talent! XVI Promocja Młodych Talentów za nami
Czytaj całość
W tegorocznej - XVI edycji "Promocji Młodych Talentów" wzięło udział aż dwudziestu dziewięciu uczestników. Młodzi artyści zaprezentowali się w czwartek 4 kwietnia w Tucholskim Ośrodku Kultury.

Oprócz występów wokalnych i instrumentalnych, które zdominowały tegoroczną edycje, podziwiać można było wystawę fotograficzną, pokazy tańca nowoczesnego oraz zdolności recytatorskie.

- Uważam, że to wydarzenie co roku rodzi nowych wokalistów, instrumentalistów, nowe talenty - mówił...
XVI Promocje Młodych Talentów
Czytaj całość
Już dziś w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się XVI edycja Promocji Młodych Talentów. Impreza rozpocznie się o godz. 16:00 w sali widowiskowej TOK. W wydarzeniu udział wezmą osoby które posiadają talent w dziedzinie artystycznej: osoby śpiewające, grające, tańczące, fotografujące, rysujące itp.

Organizatorem XVI Promocji Młodcyh Talentów jest Zespoół Szkół Ogólnokształcących oraz Tucholski Ośrodek Kultury.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

(red.)

...
Koncert HGA Północ (zdjęcia)
Czytaj całość
15 marca w Tucholskim Ośrodku Kultury odbył się koncert pt. "Nasze wędrowanie" w wykonaniu Harcerskiej Grupy Artystycznej "Północ" działającej przy Hufcu ZHP Tuchola. Na występie zespołu w piątkowy wieczór nie zabrakło dobrej zabawy, a artyści aż dwa razy wychodzili na bis.
(red.)
(fot. pk) ...
Tucholscy harcerze zaśpiewają i zagrają w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert pt. „Nasze wędrowanie” w wykonaniu Harcerskiej Grupy Artystycznej „Północ” działającej przy Hufcu ZHP Tuchola. Koncert odbędzie się 15 marca (piątek) o godz. 18.00 w sali widowiskowej TOK.[mat. Urząd Miasta Tuchola] ...
Andrzej Piaseczny wystąpi w Tucholi na zakończeniu DBT
Czytaj całość
Na zakończenie 54 Dni Borów Tucholskich, na które poczekać musimy jeszcze do wakacji, wystąpi Andrzej Piaseczny. Koncert ma odbyć się na stadionie OSiR w ostatni dzień DBT. Warto dodać, że ostatnia, solowa płyta artysty “To co dobre” osiągnęła już status platynowej płyty.

(red.)
(fot. piasek.art.pl) ...
Zgłoś imprezę na 54. Dni Borów Tucholskich
Czytaj całość
Masz pomysł na zorganizowanie imprezy w ramach 54. Dni Borów Tucholskich? Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zgodnie z ustaleniami, jakie zapadły na pierwszym spotkaniu Komitetu Organizacyjnego DBT (26 lutego), termin dostarczania zgłoszeń mija 29 marca br.

Wszystkich organizatorów imprez zapraszamy do składania wypełnionego formularza. Odpowiedni druk znajduje się w załączniku. Podpisane formularze można dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Tucholi (punkt podawczy lub pok. 104), jak również wysłać pocztą na adres:
...
Noc Oscarowa 2013
Czytaj całość
Za nami już  kolejne rozdanie Oscarów, największa i najbardziej prestiżowa filmowa impreza na świecie. Prawdziwe Święto dla wszystkich miłośników filmu. Reporter nie ma oczywiście ambicji wnikliwego analizowania decyzji członków Amerykańskiej Akademii Filmowej, ale jest to dobry moment, aby zapowiedzieć cykl krótkich recenzji filmów znanych, mniej znanych i nieco starszych. Wkrótce pierwszy odcinek. Red. ...
Zakochane Piosenki - muzyka filmowa, rewiowa i operetkowa w TOK
Czytaj całość
15 lutego br. w Tucholskim Ośrodku Kultury przy pełnej widowni odbył się koncert „Zakochane piosenki”, który poprowadził Maciej Puto. W programie znalazły się niezapomniane przeboje muzyki filmowej, rewiowej i operetkowej.

W koncercie udział wzięli Grażyna Nita - sopran, Paweł Krasulak - tenor oraz zespół instrumentalny: I skrzypce, II skrzypce, altówka, wiolonczela, fortepian, perkusja.

[mat. Urzad Miasta w Tucholi] ...
Z korowodem dziś idziemy, co nam dacie to weźmiemy!
Czytaj całość
We wtorek 12 lutego ulicami Tucholi po raz trzeci przeszedł barwny korowód przebierańców, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Tucholi. W korowodzie uczestniczyły dzieci ze szkoły Podstawowej nr 1, młodzież z Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących, kolędnicy z Suchej, Frantówki Bysławskie, Kataryniarz, przebierańcy i mieszkańcy Tucholi. W tym roku po raz pierwszy korowód wyruszył spod Książnicy Tucholskiej. Odwiedził: Starostwo Powiatowe, Zespół Szk&oacut...
Wybierz stronę: |<  <<  <  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98