Czwarte zwycięstwo pod rząd Tucholanki Hydrotor - Reporter-24.pl

Czwarte zwycięstwo pod rząd Tucholanki Hydrotor

Piłka nożna – klasa A

Gwiazda Bydgoszcz - Tucholanka Hydrotor 0:3 (0:1)
Patryk Kaszczyszyn 2, Mirosław Ostrowski.
Tucholanka Hydrotor: Piotr Wojciechowski - Jarosław Ostrowski, Dariusz Szulc, Bartosz Babiński, Tomasz Donczyk (60 Maciej Landmesser), Lech Skonieczny - 1 asysta, Mirosław Ostrowski 1 asysta, Patryk Łepek, Jakub Orłowski (70 Mateusz Wamka - 1 asysta, Mateusz Renkiewicz (55 Mateusz Grabowski), Patryk Kaszczyszyn. Trener Dariusz Szulc, kierownik drużyny Zdzisław Edwarczyk.

Wynik 0:3 (0:1) to najniższy wymiar kary dla zespołu gospodarzy Gwiazdy Bydgoszcz. Od początku spotkania tucholanie posiadali ogromną przewagę i bardzo wiele sytuacji podbramkowych. Jednak ta przewaga nie przekładała się na wynik.

Brak skuteczności strzeleckich naszych zawodników był duży. Także brakowało tego przysłowiowego ostatniego podania przy wykańczaniu bardzo dobrych wypracowanych sytuacji. Dopiero bramka Patryka Kaszczyszyna poprawiła humory tucholskiej ekipie. Na przerwę tucholanie zeszli z jedno bramkowym prowadzeniem.

Druga połowa spotkania była podobna do pierwszej, tylko z tym, że gospodarze próbowali zagrać agresywniej i atakowali większą ilością zawodników. Taka taktyka „leżała” graczom Tucholanki Hydrotor i zespół Gwiazdy został skarcony bramką po strzale Mirosława Ostrowskiego. Po tej bramce powtórzyła się sytuacja z pierwszej połowy, gdzie tucholanie mięli dużą przewagę i akcji na bramkę gospodarzy, ale nic z tego nie wynikało. Dopiero przed końcem spotkania Patryk Kaszczyszyn ponownie pokazał swój kunszt strzelecki i ustalił wynik meczu na 0:3 (0:1).

Należy się cieszyć z gry i czwartego z rzędu zwycięstwa, jednak są jeszcze pewne elementy do poprawienia w zespole, przede wszystkim zmiana tempa gry i poprawić skuteczność strzelecką  - powiedział trener Dariusz Szulc.