Hokejowy wynik w derbach powiatu - Reporter-24.pl
wszystkie

Hokejowy wynik w derbach powiatu

Piłka nożna – klasa A

Tucholanka Hydrotor - Myśliwiec Gostycyn 5:4 (3:4)
Wojciech Selka (7, 31), Patryk Kaszczyszyn (13, 77), Lech Skonieczny (80) – Paweł Bloch (25, 42), Karol Wiśniewski (23) , Patryk Tybura (40). Sędziował Kosiak z Bydgoszczy.

Spotkania derbowe mają to do siebie, że mają swoje prawa i są emocjonujące a wynik jest zawsze otwarty. Mecz bardzo wyrównany a oba zespoły dały popis umiejętności strzeleckich. Po 13 minutach prowadziła Tucholanka Hydrotor 2:0. Po 23 minutach był remis 2:2. Do końca pierwszej połowy gostycynianie objęli prowadzenie 4:3.

Zanosiło się na to, że w drugiej części spotkania padnie też dużo goli. Mimo sporej przewagi tucholan i wiele okazji na zdobycie goli padły tylko dwie i to na korzyść gospodarzy. Na wynik 4:4 bramkę zdobył Patryk Kaszczyszyn w 77 min. Natomiast na 5:4 dla Tucholanki Hydrotoru ustalił w 80 min. Lech Skonieczny. Tak, więc tucholanie nie odpuścili meczu i wygrali zasłużenie, chociaż wynik spotkania mógłby być o wiele wyższy, bowiem gospodarze byli zespołem o wiele lepszym.

Jest jeszcze nikła szansa na to, że Myśliwiec pozostanie w klasie A, jeżeli drugi zespół wygra baraż i z V ligi nie spadnie żaden zespół do grupy I.