Kierowcy otrzymali mandaty za kolizje - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Kierowcy otrzymali mandaty za kolizje

W Tucholi bmw potrąciło kobietę na pasach, skoda uderzyła w forda. Przyczyną pierwszej kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, drugiej niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

W niedziele (24.11) na ulicach Tucholi doszło do dwóch kolizji drogowych. Przed godziną18, kierująca bmw skręcając z ulicy Świeckiej w Karasiewicza nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła 53-letnią kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Na szczęście piesza nie doznała poważniejszych obrażeń.  Policjanci mandatem ukarali kierującą bmw, 19-letnią mieszkankę Tucholi.

Po godzinie 22 na ulicy Głównej kierujący skodą nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku tego samochód wpadł w poślizg,uderzył w krawężnik i w prawidłowo jadącego forda focusa. 19-letni kierowca skody został ukarany mandatem.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach i o zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu przejść dla pieszych.

(mat. KPP Tuchola)