Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

24 stycznia 2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Turniej odbył się na tucholskiej hali sportowej OSiR. W rozgrywkach wzięły udział dziewczęta z następujących szkół: Gimnazjum w Cekcynie, Gimnazjum w Żalnie, Gimnazjum Powiatowe oraz gospodarz turnieju Gimnazjum Nr 1 w Tucholi.
Mistrzem Powiatu zostały dziewczęta z Gimnazjum w Cekcynie, na II miejscu uplasowały się uczennice z Gimnazjum Nr 1 w Tucholi, a III miejsce przypadło w udziale Gimnazjum Powiatowemu, a IV miejsce zajęły dziewczęta z Gimnazjum w Żalnie.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale ufundowane przez Powiat Tucholski, które wręczyli Pan Grzegorz Holc oraz sędziowie turnieju Pan Kazimierz Stucki i Dariusz Karnowski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.