Muzyczny "KOCIOŁ" w Cekcynie (FOTO) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Muzyczny "KOCIOŁ" w Cekcynie (FOTO)

W ostatni weekend lipca 2013 w Cekcynie odbył się festiwal muzyczny "KOCIOŁ" w którym obowiązywała bardzo otwarta forma - taki był ten festiwal nie kierunkowy ale multi-muzyczny nie nastawiony na jeden rodzaj muzyki i nie trzymający się żadnych ram muzycznych prócz jednej wysokiego poziomu jej wykonywania oraz wkładanego w nią serca.

Jak zwykle organizatorzy przygotowali dla gości ciekawą propozycję muzyczną, wymieszanie rożnych stylów i wrażeń muzycznych. W piątek (26.07) w Cekcynie zaprezentowały się cztery zespoły: Riddim Brothers (reggae/dancehall), Vintage In Normal Output (altrock/blues), Alhena (gothrock) oraz Pullover (funky/smooth jazz). W sobotę (27.07) w drugim dniu festiwalu, zaprezentowały się kolejne cztery zespoły: Settee (softrock), Earl Jacob (reggae), Le Moor (rock), a na finał wystąpiła ubiegłoroczna gwiazda KOCIOŁ Festivalu, zespół Majestic (reggae/ska).

W tym roku zadanie zorganizowania 2-dniowej imprezy było trudniejsze pod względem logistycznym i finansowym, ale udało się dzięki wsparciu Gminy Cekcyn oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Zapraszamy do galerii!
(zdjęcia pochodzą z pierwszego dnia festiwalu)

(red.)
(fot. Piotr Kozłowski)