Po dwóch remisach zwycięstwo TKP - Reporter-24.pl

Po dwóch remisach zwycięstwo TKP

Piłka nożna – klasa B
Tucholski KP Tuchola - Fuks Wielowicz 3:1 (1:1)

Tomasz Czaja (35, 80), Mariusz Donczyk (50-karny) dla TKP.

Tucholski KP: Ostrowski – Rembisz, Głomski, Michalak, J. Biegański, Jeziorski, Niziński, Donczyk (80 min Lipinski), T. Biegański (50 min Glazik), Czaja  (80 min Ginter), Jarski (50 min Główczewski).

Z meczu na mecz gra piłkarzy Tucholskiego KP zaczyna przynosić efekty. W poprzednich dwóch meczach tucholscy piłkarze zremisowali z dwoma wyżej notowanymi drużynami. Tym razem także z drużyną wiele wyżej notowaną wygrali 3:1 (1:1) i to w dobrym meczu.

Mimo tego, że prowadzenie objął zespół Wielowicza to potrafili piłkarze TKP odrobić straty jeszcze w pierwszej połowie. Natomiast druga połowa to zdecydowanie lepsza gra i spora przewaga w grze i akcjach na bramkę. Po strzale w 50 min. Mariusza Donczyka z rzutu karnego za rękę w polu karnym i prowadzeniu 2:1, tucholanie przyspieszyli grę i Tomasz Czaja po asyście Krzysztofa Główczewskiego ustalił wynik na 3:1.