Piłka nożna – klasa B
Grupa I
Rawys Raciąż – Biomasa Skarpa 9:1 (3:1)

Adrian Pril (30), Mateusz Pril (33), Przemysław Madej (40, 60, 90), Damian Rybacki (50), Rafał Rossek (55, 61), Daniel Pril (65) – Sławomir Dankowski (19).

Tylko przez 20 minut Biomasa Skarpa prowadziła wyrównana walkę i nawet objęła prowadzenie w 19 min. po strzale Sławomira Dankowskiego. Ale było to wszystko, na co było stać ten zespół w tym spotkaniu. Pozostałe 70 minut należało do Rawysa, który dominował na boisku. Po wyrównującej bramce Adriana Prila w 30 min. raciążanie zaczęli skuteczniej atakować i do 45 min. prowadzili 3:1.

Po zmianie boisk rozpoczął się festiwal bramkowy i od 50 min. do zakończenia meczu padło 6 kolejnych bramek i spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Rawys 9:1 (3:1).

Drugi remis TKP w rundzie wiosennej

Tucholski KP Tuchola – Victoria Mąkowarsko 2:2 (0:0)
Bramki dla TKP: Patryk Głomski, Tomasz Czaja.

Już drugie spotkanie gracze Tucholskiego KP remisują i pokazują, że w tej rundzie będą walczyć z każdym zespołem o komplety punktów. Rywal z Mąkowarska jest wyżej notowany w rozgrywkach i mimo tego w tym meczu tucholanie byli lepsi.

Pierwsza połowa zakończona bezbramkowo należała dla tucholan, którzy grali szybką piłkę i posiadali inicjatywę. Natomiast w drugiej padły cztery gole po dwa z każdej strony a przy odrobinie więcej szczęścia ten mecz tucholscy gracze mogli wygrać. Jest to zapowiedź, że w kolejnych meczach może być jeszcze ciekawiej i tucholanie zdobędą kolejne punkty.