Rawys i Cis wygrywają w 15 kolejce - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Rawys i Cis wygrywają w 15 kolejce

Piłka nożna – klasa B

Lider rozgrywek Rawys Raciąż przez 60 minut gry z zespołem Tucholskiego KP nie potrafił udokumentować swojej gry strzeleniem bramki. Zespół z Tucholi dzielnie walczył jak równy z równym. Jednak w 60 min. stracił pierwszą bramkę a potem już posypały się kolejne i drużyna gospodarzy wygrała wysoko 6:1 (0:0).

W 30 minutach swoje umiejętności strzeleckie wykazał Rafał Pasiński, który zaliczył klasycznego hat-trica.
Wicelider Cis Cekcyn wygrał 3:1 (2:1) z przedostatnią drużyną w grupie Gwiazdą Sypniewo. Rywal z Sypniewa sprawił wiele kłopotów w tym spotkaniu, bowiem miał także sporo okazji na zdobycie bramek. Jednak szczęście było po stronie cekcynian i to oni zeszli z boiska, jako zwycięzcy.

Kolejny, bo już trzeci mecz z rzędu w rundzie wiosennej drużyna LKS Kęsowo nie zdobyła nawet punktu. Tym razem przegrała w Rogalinie z Fuksem Wielowicz 1:2. Natomiast Zjednoczeni Zielonka bez gry otrzymali 3 punkty walkowerem, bowiem zespół z Kamienia Krajeńskiego wycofał się z rozgrywek.