Siedem światów, jedna planeta- już na DVD i Blu-ray. (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Siedem światów, jedna planeta- już na DVD i Blu-ray. (ZWIASTUN)

Materiał: BestFilm
 
„Siedem światów, jedna planeta” – spektakularny serial produkcji BBC z niezrównanym Davidem Attenborough w roli narratora, już jutro (26 marca 2020) trafi do sprzedaży w internetowym sklepie sieci salonów empik.

Miliony lat temu niewyobrażalne siły rozerwały skorupę Ziemi, dając początek siedmiu nadzwyczajnym kontynentom. Z biegiem czasu każdy z nich rozwinął swój niezwykły świat przyrody.

Od głębin południowoamerykańskich dżungli po zamarznięte szczyty Azji, od miast Europy po rozległe równiny Afryki – „Siedem światów, jedna planeta” ukazuje nieznane dotąd zachowania zwierząt oraz niezliczone, nieopowiedziane dotąd historie dzikiej przyrody każdego z kontynentów.

Serial ujawnia fundamentalną prawdę o tym, co sprawia, że każdy z naszych siedmiu światów jest całkowicie wyjątkowy i ukazuje wyzwania stojące przed zwierzętami w ukształtowanym przez nas świecie.

Serial skłąda się z siedmiu odcinków, z których każdy pozwala lepiej poznać naturę i różnorodność każdego kontynentu. Spektakularne ujęcia natury z najdalszych zakątków świata zaprezentowane zostaną przy muzyce Hansa Zimmera, który skomponował ścieżkę dźwiękową do serii.

                                                              ZWIASTUN
 
Download images