Grupa I
Wisła Nowe - Tucholanka Hydrotor 2:2

Bramki dla Tucholanki Hydrotoru: Mateusz Renkiewicz (10), Wojciech Selka (21).

Tucholanka Hydrotor: Mateusz Cykof -  Jarosław Ostrowski, Tomasz Donczyk, Dariusz Szulc, Bartosz Babiński, Bartosz Gromowski, Lech Skonieczny, Patryk Łepek (70 Karol Dąbrowski), Mirosław Ostrowski, Mateusz Renkiewicz (85 Mateusz Grabowski), Wojciech Selka (88 Maciej Landmesser). Trener Dariusz Szulc.

Drużyna Wisły Nowe, jako lider do tej pory straciła 3 pkt. w jesiennym meczu z Tucholanką Hydrotor i ponownie straciła punkty także z Tucholanką w rundzie wiosennej. Tym razem remisując 2:2. Tu trzeba zaznaczyć, że przy pomocy głównego sędziego jednak uratowała punkt. Tucholanie, mimo, że ukończyli mecz w 9 osobowym składzie zagrali bardzo dobry mecz. Tym bardziej, że w tym meczu nie grał także Patryk Kaszczyszyn.

Pierwszą bramkę dla naszego zespołu w 10 min. zdobył Mateusz Renkiewicz po asyście Patryka Łepka. Jedenaście minut później po przechwycie piłki w strefie obronnej – Tomasz Donczyk długą piłką posłał w bój Wojciecha Selkę a ten w swoim charakterystycznym stylu zdobył drugiego gola. W tej części meczu tucholanie mają jeszcze dwie dogodne sytuację, ale bez efektu bramkowego.

W 32 min. meczu sędzia zbyt pochopnie w niegroźnej sytuacji odgwizdał faul na zawodniku Wisły i ukarał Bartka Babińskiego czerwoną kartką. Ta decyzja powoduje, że przez prawie 60 minut nasz zespół gra w osłabieniu. W tym czasie tracimy dwie bramki i kolejnego zawodnika.

W 78 min. Tomasz Donczyk otrzymał drugą żółtą kartkę a następnie czerwoną i osłabia drużynę. Do końca meczu zespół tucholski gra w składzie dziewięcioosobowym. Mimo tak dramatycznej sytuacji tucholanie potrafili utrzymać wynik remisowy.