wszystkie

W derbach Cis gromi LKS Kęsowo

Piłka nożna - klasa B

Cis Cekcyn – LKS Kęsowo 5:0 (1:0)
Grzegorz Glazik 2, Mateusz Dębicki, Sławomir Suchomski oraz Arkadiusz Hoffmann. Sędziował Radosław Papierowski ze Świecia.

Rywal Cisa LKS Kęsowo przyjechał na spotkanie do Cekcyna w dziewięcioosobowym składzie, co w zasadzie załatwiło mecz. Także gospodarz nie był w najsilniejszym składzie, ale mimo tego wygrali z LKS 5:0 (1:0).

W pierwszej połowie spotkania kęsowianie jeszcze walczyli i mecz miał dosyć wyrównany przebieg, ale niestety już na początku w 5 min. obrońca LKS sfaulował atakującego piłkarza Cisa i rzut karny bezbłędnie wykorzystał Grzegorz Glazik. W rewanżu kęsowianie mięli także kilka dobrych akcji, ale nieskutecznych. Druga połowa to już zdecydowana przewaga cekcynian i posypały się kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem wysokim 5:0 (1:0).

Wicelider Rawys PEE-BUD Raciąż rozgromił na własnym boisku drużynę Taxusa Komierowo 6:0 (3:0). Bramki zdobyli: Rafał Falkowski 2, Mateusz Pril, Kamil Rybacki, Marek Pasiński, Adam Wera.

Natomiast trzy drużyny naszego regionu: Zjednoczeni Zielonka, LKS Kęsowo i Tucholski KP przegrały swoje mecze. Piłkarze Tucholskiego KP dzielnie walczyli z liderem i przegrali minimalnie 1:2. Dużo nie brakowało, by sprawili niespodziankę.