Wystarczy iskra, żeby spełnić marzenie! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Wystarczy iskra, żeby spełnić marzenie! (ZWIASTUN)

NIEZGASZALNI od 1 października 2022 w Premium VOD
 
Materiały promocyjne Kino Świat
 

Porywająca animacja o przełamywaniu stereotypów i spełnianiu marzeń

„Niezgaszalni” – nowy film twórców „Nietykalnych” i „Kung Fu Pandy” od 1 października w Premium VOD


 

Niezgaszalni © dystr. Kino Świat 2022

 

Oficjalny zwiastun:

https://youtu.be/POt0SV1xD7s

 

Poznaj niezwykle zabawną i wzruszającą historię dziewczyny, która śniła o byciu strażaczką i przekonaj się, że WYSTARCZY ISKRA ŻEBY SPEŁNIĆ MARZENIE! Twórcy światowego megahitu „Nietykalni” oraz przebojów „Balerina”, „Jak wytresować smoka 2” i „Kung Fu Panda” przedstawiają jedną z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat. „Niezgaszalni” to porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką. W polskiej wersji językowej w roli Georgii usłyszymy Małgorzatę Sochę!

 

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

 

Od 1 października film będzie można obejrzeć w ramach usługi Premium na platformach:

Premiery CANAL+, Canal+, Canal+ ONLINE, Player, VoD.pl, Polsat Box Go, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Rakuten, Netia, Inea, Toya.