XIII Turniej Grodzisk Cup zakończony - Reporter-24.pl
wszystkie

XIII Turniej Grodzisk Cup zakończony

Materiał ze strony:

PIŁKA HALOWA – GRODZISK CUP 2017

XIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet „GRODZISK CUP 2017″ zakończony.  W tegorocznej edycji wzięło udział 28 drużyn z całej Polski. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych. Ogółem rozegrano 130 spotkań piłkarskich.

W dniach 03-05 lutego odbyła się jedna z największych imprez kobiecej piłki halowej w Polsce, która odbyła się w Grodzisku Wielkopolskim. Działacze sportowi Grodziskiego Stowarzyszenia Sportowego po raz kolejny udowodnili, że można przeprowadzić tak wielką imprezę sportową na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Cały turniej dostarczył bardzo wiele emocji sportowych i walki na parkiecie we wszystkich kategoriach wiekowych. Trybuny Grodziskiej Hali zawsze zapełnione wiernie kibicowały uczestnikom zawodów.

W turnieju, już po raz siódmy wzięły udział piłkarki Tucholanki i jest to trzeci Klub, który do tej pory najdłużej startuje w Grodzisk CUP.

W kategorii orliczek wygrała drużyna Wałbrzyskiego Klubu AZS PWSZ, przed K4 RESPEKT Krobia i GSS Grodzisk Wlkp.

Kategorię młodziczek wygrały piłkarki K4 RESPEKT Krobia, przed GSS Grodzisk Wlkp. I AZS PWSZ Wałbrzych.

W kategorii juniorek najlepszymi okazały się piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych, przed KKP Visakom Stomil Olsztyn i Victorią SP 2 Sianów.

Piłkarki I ligowej drużyny KKP Visakom Stomil Olsztyn były triumfatorkami w kategorii OPEN. Na II miejscu uplasowała się drużyna II ligi Olimp Gościno a na III miejscu także drużyna II ligi GSS Grodzisk Wlkp.

Piłkarki Tucholanki-Kobiak zajęły ostatecznie VII lokatę, natomiast zespół Start Pruszcz VIII miejsce.

Jak widać w klasyfikacji w turnieju dominowały zespoły I i II ligi a dalsze lokaty zajęły zespoły III-cio ligowe.