Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Pogoda zawiodła, uczestnicy nie
Czytaj całość
173 osoby wzięły udział w III edycji wyprawy pieszo-rowerowej pn. „Na rowerze i na pieszo borowiackie szlaki cieszą”. Impreza odbyła się 10 maja w Amfiteatrze Leśnym w Tucholi Rudzkim Moście, a jej organizatorem był Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski, również zapalony rowerzysta.

Pogoda nam co prawda nie dopisała, ale uczestnicy dzielnie stawili jej czoła i z tego się ogromnie cieszymy. Udało się bowiem pobić rekord ubiegłorocznej frekwencji – podczas jesiennej edycji (27 września 2012 r.) w imprezie wzięły udział 123 osoby, a w ...
Inzu Drift Team zawalczy o podium
Czytaj całość
Wystartowała I Runda Driftingowego Pucharu Bałtyku. Podczas dzisiejszego (11.05) popołudnia na torze MotoParku w Koszalinie kierowcy rywalizowali o wejście do TOP16 zawodów. W tej rundzie wystartował tylko jeden kierowca z Tucholi - Michał Kłosowski który ukończył kwalifikacje na 13 miejscu awansując do jutrzejszych rund finałowych.

Pełną relacje z dwudniowych zawodów w Koszalinie zamieścimy pod koniec przyszłego tygodnia.

Zapraszamy do galerii - Pierwszy dzień  I Runda Driftingowego Pucharu Bałtyku.

...
Kinga Szweda piąta na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii
Czytaj całość
Policjantka z Tucholi debiutując w Mistrzostwach Europy Fitness zajęła wysokie, piąte miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sierżant sztabowy Kinga Szweda, pierwszych sześć dni maja spędziła w Santa Susanna w Hiszpanii. Kinga poleciała tam na Mistrzostwa Europy w Fitness.  W konkursie startowało 14 zawodniczek z różnych krajów Europy. Pomimo tego, że udział w zawodach dla Kingi był debiutem odniosła tam duży sukces.

Tucholska policjantka zajęła piąte miejsce w Europie w kategorii Fitness sylwetkowy. ...
Weekendowe zapowiedzi sportowe
Czytaj całość
Zapowiedzi sportowe na najbliższy weekend


Klasa A
Kolejka 22 - 11 maja (sobota)
16.00 Czarni Nakło nad Notecią - Kamionka Kamień Krajeński
17.00 Zryw Wielki Lubień - Sparta Przysiersk
16.00 Gwiazda Bydgoszcz - Wisła Nowe
16.00 Victoria Koronowo - LKS Dąbrowa Chełmińska
17.00 Grom Więcbork - Tucholanka Hydrotor
16.00 KS Łochowo - Tor Laskowice Pomorskie
Kolejka 22 - 12 maja (niedziela)
Myśliwiec Gostycyn - BKS Bydgoszcz

Klasa B
Cis Cekcyn w dołku!
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa B

W ciągu tygodnia zespół Cisa Cekcyn przegrał dwa spotkania i oddalił się od czołówki, która walczy o jedno miejsce do awansu. Wysoka porażka w Wierzchucinie Królewskim 0:8 i przegrana 2:3 w Tucholi z TKP potwierdza dużo słabszą dyspozycję piłkarzy z Cekcyna.

Na czoło grupy wysunął się właśnie zespół Łokietka. Tą samą ilość punktów ma Rawys Raciąż, ale uległ Łokietkowi w rundzie jesiennej 2:3.
Wyniki dwóch kolejek:

Kolejka 12 - 1...
Myśliwiec zdobył 4 pkt. w dwóch meczach!
Czytaj całość
Piłka nożna – Klasa A

Niespodziewanie dobrze wypadła drużyna Myśliwca Gostycyn w dwóch kolejkach rozegranych w ciągu tygodnia. Najpierw pokonała u siebie Kamionkę Kamień Kraj. gładko 5:0 a następnie urwała punkt faworytowi remisując 3:3 Sparcie Przysiersk (III miejsce).

Natomiast żadnego punktu w dwumeczu nie zdobyła Tucholanka Hydrotor. Po dobrej grze w dwóch ostatnich meczach sympatycy spodziewali się, że także w kolejnych meczach będą punkty. Niestety, najpierw przegrała wysoko w Laskowicach 0:5 a następnie w Tuch...
Pierwsze przymiarki do zawodów
Czytaj całość
Drużyna Inzu Drift we wczorajsze (5.05) niedzielne popołudnie rozpoczęła pierwsze przymiarki do nadchodzących wielkimi krokami zawodów w Koszalinie. Kibice mogli przez chwile zobaczyć umiejętności Michała Kłosowskiego, którego driftowóz (BMW E36) został poddany próbie po ubiegłorocznym sezonie.

Dużą niespodzianką są tegoroczne nowe barwy teamu, które wczoraj można było zobaczyć podczas treningu.


fot. pk. BMW E36 w nowych bawrach

Nie obyło się bez strat, podczas ostatniego przej...
Na początek sezonu 8 rekordów życiowych
Czytaj całość
Lekkoatletyka - Mityng otwarcia sezonu

Grupa podopiecznych lekkoatletów Anny Lorbieckiej i Marka Wojtasa wzięła udział w pierwszym tegorocznym mitingu lekkoatletycznym na otwarcie sezonu. Miting odbył się na stadionie bydgoskiego klubu Zawiszy.

Już tradycyjnie, co roku w zawodach tych uczestniczyli zawodnicy MLKS Tucholanka Tuchola, tym samym oficjalnie rozpoczynając sezon lekkoatletyczny na bieżni.

Tucholscy sportowcy uzyskali kilka bardzo dobrych rezultatów, które były ich nowymi rekordami życiowymi. Jak powi...
Ich pasją jest drift
Czytaj całość
Trzech kierowców, trzy różne osobowości, jedna pasja - drifting. Inzu Drift Team, a dokładniej Michał Kłosowski, Darek Imbiorowicz oraz Michał Karnecki, to młodzi ludzie, którzy za swoje własne pieniądze postanowili uprawiać sport motorowy, jakim jest drifting, czyli jazda w poślizgu kontrolowanym. Obecnie najprężniej  rozwijająca się dyscyplina sportu motorowego na świecie.

Drift wywodzi się z Japonii, gdzie stał się sportem narodowym, następnie zarazili się nim Amerykanie, aż w  końcu dotarł do Europy. Polska przeżywa...
Na początek Grand Prix: III miejsce Marka Wojtasa
Czytaj całość
Lekkoatletyka - XX Jubileuszowe Biegi Żnińskie

XX Jubileuszowymi Biegami Żnińskimi rozpoczął się cykl nowej edycji Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W tegorocznej edycji odbędzie się łącznie 12 biegów. Aby być zostać sklasyfikowanym w Grand Prix trzeba ukończyć minimum siedem biegów.

Na pierwszym biegu w Żninie na dystansie 10 km stanęło ponad 150 zawodniczek i zawodników, a wśród nich czworo z regionu tucholskiego.

Bieg zakończył się zwycięstwem Patryka Domińczaka z Łowi...
Wybierz stronę: |<  <<  <  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50    >