Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Pierwsze przymiarki do zawodów
Czytaj całość
Drużyna Inzu Drift we wczorajsze (5.05) niedzielne popołudnie rozpoczęła pierwsze przymiarki do nadchodzących wielkimi krokami zawodów w Koszalinie. Kibice mogli przez chwile zobaczyć umiejętności Michała Kłosowskiego, którego driftowóz (BMW E36) został poddany próbie po ubiegłorocznym sezonie.

Dużą niespodzianką są tegoroczne nowe barwy teamu, które wczoraj można było zobaczyć podczas treningu.


fot. pk. BMW E36 w nowych bawrach

Nie obyło się bez strat, podczas ostatniego przej...
Na początek sezonu 8 rekordów życiowych
Czytaj całość
Lekkoatletyka - Mityng otwarcia sezonu

Grupa podopiecznych lekkoatletów Anny Lorbieckiej i Marka Wojtasa wzięła udział w pierwszym tegorocznym mitingu lekkoatletycznym na otwarcie sezonu. Miting odbył się na stadionie bydgoskiego klubu Zawiszy.

Już tradycyjnie, co roku w zawodach tych uczestniczyli zawodnicy MLKS Tucholanka Tuchola, tym samym oficjalnie rozpoczynając sezon lekkoatletyczny na bieżni.

Tucholscy sportowcy uzyskali kilka bardzo dobrych rezultatów, które były ich nowymi rekordami życiowymi. Jak powi...
Ich pasją jest drift
Czytaj całość
Trzech kierowców, trzy różne osobowości, jedna pasja - drifting. Inzu Drift Team, a dokładniej Michał Kłosowski, Darek Imbiorowicz oraz Michał Karnecki, to młodzi ludzie, którzy za swoje własne pieniądze postanowili uprawiać sport motorowy, jakim jest drifting, czyli jazda w poślizgu kontrolowanym. Obecnie najprężniej  rozwijająca się dyscyplina sportu motorowego na świecie.

Drift wywodzi się z Japonii, gdzie stał się sportem narodowym, następnie zarazili się nim Amerykanie, aż w  końcu dotarł do Europy. Polska przeżywa...
Na początek Grand Prix: III miejsce Marka Wojtasa
Czytaj całość
Lekkoatletyka - XX Jubileuszowe Biegi Żnińskie

XX Jubileuszowymi Biegami Żnińskimi rozpoczął się cykl nowej edycji Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W tegorocznej edycji odbędzie się łącznie 12 biegów. Aby być zostać sklasyfikowanym w Grand Prix trzeba ukończyć minimum siedem biegów.

Na pierwszym biegu w Żninie na dystansie 10 km stanęło ponad 150 zawodniczek i zawodników, a wśród nich czworo z regionu tucholskiego.

Bieg zakończył się zwycięstwem Patryka Domińczaka z Łowi...
Hydrotor I mistrzem Ligi
Czytaj całość
Kręgle – Gminna Liga Kręglarska

Zakończyły się rozgrywki Gminnej Ligi Kręglarskiej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi. W lidze wzięło udział 18 drużyn. Po rundzie podstawowej awansowało 6 zespołów, które rozegrały trzy rundy play off.

Rywalizacja trakcie rund miała zacięty i wyrównany przebieg, mimo, że od początku prowadził Hydrotor I. Jednak do końca rozgrywek nie wiadomo było kto wygra. W ostatniej rozgrywce, gdy na tor wyszli: Edward Kuczkowski i Dariusz Kruk był wynik remisowy i ta r...
Tucholanki grały z Reprezentacją Polski
Czytaj całość
Piłka nożna – mecz towarzyski
Tucholanka Joltex – Reprezentacja Polski Kobiet Niesłyszących 1:3 (1:0)

Bramka samobójcza (38) – Justyna Siwek (46, 59), Marta Kaczmarczyk (79). Sędziowali: Janusz Pajonkowski – główny, Kazimierz Linke i Mariusz Hoppe – asystenci.

Tucholanka Joltex: Łabicka – Miszke, Nierzwicka, Tromska, Zakrzewska, Śmigel, Murawska, Weber, Manowska, Kamińska, Piekarska. Na zmiany weszły: Martyna Patyna, Małgorzata Patyna, Wize-Liegmann, Scheffs. Trener Marek Zienkiewicz.
...
Rawys i Cis wygrywają w 15 kolejce
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa B

Lider rozgrywek Rawys Raciąż przez 60 minut gry z zespołem Tucholskiego KP nie potrafił udokumentować swojej gry strzeleniem bramki. Zespół z Tucholi dzielnie walczył jak równy z równym. Jednak w 60 min. stracił pierwszą bramkę a potem już posypały się kolejne i drużyna gospodarzy wygrała wysoko 6:1 (0:0).

W 30 minutach swoje umiejętności strzeleckie wykazał Rafał Pasiński, który zaliczył klasycznego hat-trica.
Wicelider Cis Cekcyn wygrał 3:1 (2:1) z przedostatnią druż...
Tucholanie ogrywają kolejnego faworyta
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa A
Tucholanka Tuchola - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 (2:0)

Mirosław Ostrowski (15), Bartosz Gromowski (20, 57). Sędziował Łukasz Reinowskim z Bydgoszczy.
Mateusz Cykof - Jarosław Ostrowski, Tomasz Donczyk, Dariusz Szulc (75 Maciej Landmesser), Lech Skonieczny, Bartosz Babiński (60 Mateusz Wamka, Mirosław Ostrowski, Patryk Kaszczyszyn, Patryk Łepek (70 Karol Dąbrowski, Mateusz Renkiewicz, Bartosz Gromowski (60 Wojciech Selka). Trener Dariusz Szulc, kierownik drużyny Zdzisław Edwarczyk.    

...
Policjantka z Tucholi mistrzynią Polski
Czytaj całość
Policjantka z Tucholi mistrzynią Polski w fitness. Kinga Szweda na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness zajęła dwa pierwsze miejsca, w  kategorii wzrostowej i   w kategorii open.  Teraz przed Kingą Mistrzostwa Europy w Hiszpanii.

W Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness. W konkursie brała udział policjanta z Tucholi -  Kinga Szweda. Na dwadzieścia startujących w zawodach kobiet, nasza koleżanka zajęła I miejsce w kategorii Fitness sylwetkowe  +168 i  I miejsce w kategorii Fitness syl...
Tucholanki zagrają z Reprezentacją Polski
Czytaj całość
We wtorek 30 kwietnia o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim OSiR w Tucholi odbędzie się atrakcyjny mecz piłkarski między drużynami MLKS Tucholanka Joltex Tuchola i Reprezentacją Polski Kobiet Niesłyszących. Tu należy nadmienić, że Reprezentacja Polski w ostatnich mistrzostwach świata zajęła IV miejsce.

Zgrupowanie Kadry Narodowej w Piłce Nożnej Kobiet przygotowującej się do 22. Letniej Igrzysk Olimpijskich Głuchych „DEAFLYMPICS-SOFIA’2013” odbędzie się w Bydgoszczy na obiektach Zawiszy w dniach 26.04.- 05.05.2013 r. W związku z tym trene...
Wybierz stronę: |<  <<  <  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49    >