Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Puchar dla Bayernu
Czytaj całość
Borussia – Bayern 1:2

Jak zwykle, gdy uczucie jest po stronie jednej z drużyn, trudno o obiektywizm, ale chyba wygrała drużyna nieco lepsza. Nie było też polskiego gola w finale Ligii Mistrzów, tak więc nadal jedynym, polskim strzelcem, w jakimkolwiek finale europejskim pozostaje Stanisław Oślizło, który strzelił bramkę dla Górnika Zabrze, w finale nieistniejącego już Pucharu Zdobywców Pucharów w 1970 roku, w przegranym 1:2 meczu z Manchesterem City.
W naszej zabawie wynik meczu bezbłędnie odgadli panowie: Andrz...
Borussia – Bayern! Typujemy wynik meczu
Czytaj całość
W najbliższą sobotę, na Wembley, w finale Ligii Mistrzów zmierzą się dwie drużyny niemieckie, w tym jedna – Borussia Dortmund, jakby trochę polska. Faworytem jest Bayern Monachium, który przypomina pancerną, bezbłędnie działającą maszynę, którą trudno będzie zatrzymać. Wydaje się, że jedynym sposobem może być gra z fantazją, której na szczęście Borussii nie brakuje.

Tym razem o wynik meczu zapytaliśmy również piłkarki i piłkarzy z naszego powiatu. Oto ich typy
(w kolejności: Borussia :Bayern)
...
Tuchola gospodarzem Ligi Wojewódzkiej LA (FOTO)
Czytaj całość
Na Stadionie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbyły się finały Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej. W zawodach wzięła udział młodzież całego województwa kujawsko-pomorskiego wyłoniona w zawodach eliminacyjnych powiatów.

Niestety, mimo tego, że Tuchola była gospodarzem to żadna zawodniczka jak również zawodnik z naszego powiatu nie wzięli udziału. Przyczyną tego jest brak zainteresowania takimi zawodami Szkolnego Związku Sportowego oraz szkół powiatu tucholskiego.

W tucholskich finałach woje...
Czwartkowe zmagania na tucholskim stadionie (FOTO)
Czytaj całość
Lekkoatletyka – Czwartki LA

Na stadionie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się kolejny - IV „Czwartek Lekkoatletyczny z PKN Orlen” rundy wiosennej. Zawody odbywają się pod patronatem Mariana Woronina.

Łącznie w zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu tucholskiego.

Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach do pobrania: TUTAJ

(Fot. Henryk Sala) ...
Zielonka wygrywa, Rawys, Cis i LKS Kęsowo tracą punkty
Czytaj całość
Piłka nożna - klasa B

Osiemnasta kolejka rozgrywek o mistrzostwo klasy B nie była zbyt udana dla zespołów z regionu tucholskiego. Zwycięstwo odniósł tylko zespół Zjednoczonych Zielonka. Dwa punkty w Mąkowarsku stracił Rawys PEE-BUD Raciąż remisując bezbramkowo z Victorią.

Raciąż uważany jest jednego z głównych faworytów do awansu do klasy A. Cis Cekcyn przegrywając już 0:3 w Komierowie musiał gonić wynik, ale zabrakło czasu i ostatecznie przegrał 3:4. Natomiast LKS Kęsowo bez powodzenia gra w rozgryw...
Sukcesy na eliminacjach do OOM
Czytaj całość
W dniach 18 19.05 .2013 w urokliwej Damaszce odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będące jednocześnie Mistrzostwami Makroregionu. Polska podzielona jest na cztery makroregiony, w których odbywają się eliminacje, a finał corocznie odbywa się w innym miejscu. Nasz makroregion obejmuje województwa pomorskie, kujawsko - pomorskie i warmińsko - mazurskie. OOM przeznaczona jest dla młodzieży w wieku juniora młodszego (12 - 15lat) , rozgrywana jest w kategorii kucy i dużych koni w skokach, wkkw i ujeżdżeniu.

Silne emocj...
Kolejna wysoka wygrana Tucholanki Hydrotor
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa A

Tucholanka Hydrotor – Victoria Koronowo 5:1 (4:0)
Wojciech Selka (9), Patryk Łepek (10), Patryk Kaszczyszyn (23), Mirosław Ostrowski (37), Bartosz Gromowski (58) dla Tucholanki Hydrotor.
Tucholanka Hydrotor: Piotr Wojciechowski - Jarosław Ostrowski - 1 asysta, Bartosz Babiński, Dariusz Szulc (45 Maciej Landmesser), Jakub Orłowski - 1 asysta, Lech Skonieczny, Patryk Kaszczyszyn, Mirosław Ostrowski - 1 asysta (70 Tomasz Donczyk), Bartosz Gromowski - 1 asysta (75 Mateusz Wamka), Patryk Łepek (60 Mateusz Renkiewicz, Wojc...
Uwaga wywiad - dzisiaj Kinga Szweda, mistrzyni Fitness
Czytaj całość
Kinga Szweda – Mistrzyni Polski w kategorii Fitness sylwetkowe +168 i w kategorii Fitness sylwetkowe open. Piąta na Mistrzostwach Europy w kategorii Fitness sylwetkowy. Na co dzień pracuje w tucholskiej policji. Oprócz sportu jej wielką pasją są również podróże. W każdej wolnej chwili, jeżeli tylko ma taką możliwość, stara się odpoczywać na łonie natury. Bardzo pasjonują ją także zwierzęta, a szczególną słabość ma do kotów. Sama posiada w domu kotka rasy "brytyjski niebieski", który towarzyszy jej w każdej chw...
Sukces Marka Wojtasa w Inowrocławiu
Czytaj całość
Lekkoatletyka - VI Bieg Piastowski

Startem do biegu przy Mysiej Wieży w Kruszwicy a metą w Inowrocławiu odbył się VI Bieg Piastowski. Zawodnicy mieli do pokonania 21,1 km z metą na stadionie lekkoatletycznym w Inowrocławiu. Bieg ukończyło 487 zawodniczek i zawodników z rejonu całej Polski a także z Białorusi i Ukrainy.

W zawodach wzięła udział grupa lekkoatletów z Tucholi, którzy oprócz rywalizacji indywidualnej walczyli też w klasyfikacji drużynowej. Dużym sukcesem zawody zakończyły się dla Marka Wojtasa, kt&...
Lekkoatletyka - Biegi Strażackie w Chojnicach
Czytaj całość
W Chojnicach odbył się XXIX Tour de Chojnice – Biegi Strażackie. Liczny udział w tych biegach wzięła reprezentacja lekkoatletów z Tucholi.

W biegach dziecięcych w kategorii klas III - IV na dystansie 800 metrów na III miejscu na mecie zameldowała się Monika Wojtas. Natomiast w kategorii klas V – VI, także na dystansie 800 metrów, zwyciężył Patryk Nielek. W biegu, w kategorii, wśród dziewcząt na dystansie 5 km, zwyciężyła Magdalena Wojtas.

Do biegu głównego na dystansie 10 km wystartowało 201 ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53    >