Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Lekkoatletyka - Biegi Strażackie w Chojnicach
Czytaj całość
W Chojnicach odbył się XXIX Tour de Chojnice – Biegi Strażackie. Liczny udział w tych biegach wzięła reprezentacja lekkoatletów z Tucholi.

W biegach dziecięcych w kategorii klas III - IV na dystansie 800 metrów na III miejscu na mecie zameldowała się Monika Wojtas. Natomiast w kategorii klas V – VI, także na dystansie 800 metrów, zwyciężył Patryk Nielek. W biegu, w kategorii, wśród dziewcząt na dystansie 5 km, zwyciężyła Magdalena Wojtas.

Do biegu głównego na dystansie 10 km wystartowało 201 ...
Uczennice ZSLiA mistrzami Powiatu (FOTO)
Czytaj całość
Piłka nożna – Igrzyska szkolne

W ramach rozgrywek Szkolnych Igrzysk Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tucholskiego odbyła się kolejna impreza sportowa. Tym razem były to mistrzostwa powiatu tucholskiego w piłce nożnej dziewcząt na „Orliku” szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Tucholskiego.

Gospodarzem mistrzostw był Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi.

Zawody odbyły się na boisku orlika przy Zespole Szkól Ogólnokształcących. Otwarcia...
Świetny mecz tucholskich piłkarzy
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa A

Tucholanka Hydrotor – Kamionka Kamień Kraj. 5:0 (3:0)
Lech Skonieczny (21), Patryk Kaszczyszyn (21), Wojciech Selka (37, 53), Mirosław Ostrowski (71). Sędziował Radosław Papierowski ze Świecia.

Ostatni mecz to udany rewanż piłkarzy Tucholanki Hydrotoru, po przegranej 1:2 w rundzie jesiennej z Kamionką Kamień Kraj. Wynik 5:0 wskazuje na zdecydowanie lepszą grę tucholskiej drużyny.

Pierwszy kwadrans przebiegał pod dyktando Kamionki, która stwarzała wiele szybkich akcji, ale bez ...
Wielkie emocje na zawodach w Koszalinie
Czytaj całość
Dwudniowe zawody w Koszalinie, podczas I Rundy Driftingowego Pucharu Bałtyku przyniosły dobrą lokatę dla Michała Kłosowskiego z tucholskiej drużyny INZU Drift. 7 miejsce w kwalifikacji końcowej, daje duże szanse i nadzieję, że w tym roku Michał powalczy i stanie na podium.

W pierwszej rundzie kibice w Koszalinie mogli podziwiać umiejętności tylko jednego kierowcy z Tucholi. Michał Karnecki oraz Darek Imbiorowicz musieli odpuścić start ze względu na budowę swoich driftowozów. Mamy nadzieję, że w czerwcu, podczas drugiej rundy nasi kierowcy wystart...
Cenne 3 pkt. w Więcborku
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa A

Grom Więcbork - Tucholanka Tuchola 2:3 (0:1)
Bramki dla Tucholanki Hydrotor zdobyli: Patryk Kaszczyszyn (20), Wojciech Selka (50) i grający trener Dariusz Szulc (72).

Tucholanka Hydrotor: Patryk Kęsik - Mateusz Wamka, Bartosz Babiński, Dariusz Szulc, Jakub Orłowski  (1 asysta),  Lech Skonieczny, Patryk Łepek, Patryk Kaszczyszyn (70 Mateusz Grabowski), Mateusz Renkiewicz (60 Bartosz Gromowski), Mirosław Ostrowski (89 Maciej Landmesser), Wojciech Selka (87 Tomasz Donczyk). Trener Dariusz Szulc.
W derbach Cis gromi LKS Kęsowo
Czytaj całość
Piłka nożna - klasa B

Cis Cekcyn – LKS Kęsowo 5:0 (1:0)
Grzegorz Glazik 2, Mateusz Dębicki, Sławomir Suchomski oraz Arkadiusz Hoffmann. Sędziował Radosław Papierowski ze Świecia.

Rywal Cisa LKS Kęsowo przyjechał na spotkanie do Cekcyna w dziewięcioosobowym składzie, co w zasadzie załatwiło mecz. Także gospodarz nie był w najsilniejszym składzie, ale mimo tego wygrali z LKS 5:0 (1:0).

W pierwszej połowie spotkania kęsowianie jeszcze walczyli i mecz miał dosyć wyrównany przebieg, ale niestety już na ...
Szybciej, dalej i wyżej na tucholskim stadionie
Czytaj całość
Lekkoatletyka – II runda „Czwartków LA”

W ubiegły czwartek 9 maja na Stadionie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbyła się II runda „Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen” w edycji wiosennej 2012/ 2013. Zawody te odbywają się pod patronatem Mariana Woronina.

W zawodach uczestniczyło 187 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych
powiatu tucholskiego. Do zawodów dołączono także szkoły gimnazjalne, co podniosło poziom zawodów.

Najlep...
Pogoda zawiodła, uczestnicy nie
Czytaj całość
173 osoby wzięły udział w III edycji wyprawy pieszo-rowerowej pn. „Na rowerze i na pieszo borowiackie szlaki cieszą”. Impreza odbyła się 10 maja w Amfiteatrze Leśnym w Tucholi Rudzkim Moście, a jej organizatorem był Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski, również zapalony rowerzysta.

Pogoda nam co prawda nie dopisała, ale uczestnicy dzielnie stawili jej czoła i z tego się ogromnie cieszymy. Udało się bowiem pobić rekord ubiegłorocznej frekwencji – podczas jesiennej edycji (27 września 2012 r.) w imprezie wzięły udział 123 osoby, a w ...
Inzu Drift Team zawalczy o podium
Czytaj całość
Wystartowała I Runda Driftingowego Pucharu Bałtyku. Podczas dzisiejszego (11.05) popołudnia na torze MotoParku w Koszalinie kierowcy rywalizowali o wejście do TOP16 zawodów. W tej rundzie wystartował tylko jeden kierowca z Tucholi - Michał Kłosowski który ukończył kwalifikacje na 13 miejscu awansując do jutrzejszych rund finałowych.

Pełną relacje z dwudniowych zawodów w Koszalinie zamieścimy pod koniec przyszłego tygodnia.

Zapraszamy do galerii - Pierwszy dzień  I Runda Driftingowego Pucharu Bałtyku.

...
Kinga Szweda piąta na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii
Czytaj całość
Policjantka z Tucholi debiutując w Mistrzostwach Europy Fitness zajęła wysokie, piąte miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sierżant sztabowy Kinga Szweda, pierwszych sześć dni maja spędziła w Santa Susanna w Hiszpanii. Kinga poleciała tam na Mistrzostwa Europy w Fitness.  W konkursie startowało 14 zawodniczek z różnych krajów Europy. Pomimo tego, że udział w zawodach dla Kingi był debiutem odniosła tam duży sukces.

Tucholska policjantka zajęła piąte miejsce w Europie w kategorii Fitness sylwetkowy. ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53    >