Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Tucholanka urywa punkty liderowi!
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa A
Grupa I
Wisła Nowe - Tucholanka Hydrotor 2:2

Bramki dla Tucholanki Hydrotoru: Mateusz Renkiewicz (10), Wojciech Selka (21).

Tucholanka Hydrotor: Mateusz Cykof -  Jarosław Ostrowski, Tomasz Donczyk, Dariusz Szulc, Bartosz Babiński, Bartosz Gromowski, Lech Skonieczny, Patryk Łepek (70 Karol Dąbrowski), Mirosław Ostrowski, Mateusz Renkiewicz (85 Mateusz Grabowski), Wojciech Selka (88 Maciej Landmesser). Trener Dariusz Szulc.    

Drużyna Wisły Nowe, jako lider do tej pory ...
Rawys gromi Skarpę!
Czytaj całość
Piłka nożna – klasa B
Grupa I
Rawys Raciąż – Biomasa Skarpa 9:1 (3:1)
Adrian Pril (30), Mateusz Pril (33), Przemysław Madej (40, 60, 90), Damian Rybacki (50), Rafał Rossek (55, 61), Daniel Pril (65) – Sławomir Dankowski (19).

Tylko przez 20 minut Biomasa Skarpa prowadziła wyrównana walkę i nawet objęła prowadzenie w 19 min. po strzale Sławomira Dankowskiego. Ale było to wszystko, na co było stać ten zespół w tym spotkaniu. Pozostałe 70 minut należało do Rawysa, który dominował na boisku. Po wy...
Galanteria Drzewna pierwszym liderem
Czytaj całość
Piłka nożna
Powiatowa Amatorska Liga Orlika

Turniejami w Śliwicach i Żalnie rozpoczęła się Powiatowa Amatorska Liga Orlika. Pierwszym liderem została drużyna Galanterii Drzewnej ze Śliwic. Organizatorem Ligi jest Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej.

Po bardzo ciekawej i emocjonującej rywalizacji piłkarze amatorzy pokazali swoje umiejętności na „orlikach” w Śliwicach i Żalnie. Poziom turniejów na wysokim poziomie sportowym. Okazało się, że nie ma stuprocentowych faworytów. Mecze były wyrównane...
Nasze piłkarki przegrały po walce
Czytaj całość
Piłka nożna – II Liga kobiet
Checz Gdynia – Tucholanka Joltex 5:2 (1:0)
Karolina Orłowska (6, 77), Ilona Bańkowska (61, 66), Magdalena Bartosik (77) - Natalia Miszke (56), Kinga Murawska (73).
Checz: Ciesielska - Zegan, Pobłocka, Kopka, Siemińska (46. Murawiecka), Bańkowska, Mnich, Bradkte, Zańko, Bartosik, Orłowska. Trener Mateusz Bieszke.
Tucholanka: Łabicka - Nierzwicka, Krueger, Weber (73 Scheffs), Tromska, Śmigiel, Miszke, Góral (81 Patyna), Zakrzewska, Wesołowska, Murawska. Trenerzy Marek Zienkiewicz i Piotr Budzyński.
Czwartki lekkoatletyczne czas zacząć
Czytaj całość
Już 18 kwietnia zaczynie się rywalizacja w jubileuszowej XX edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Poniżej zamieszczamy terminarz oraz program minutowy zawodów.
               XX EDYCJA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH 2012/2013
WIOSENNA EDYCJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH:
• 25.04 ( czwartek )
• 09.05 ( czwartek )
• 13.05 ( poniedziałek )
• 16.05 ( czwartek )
• 23.05 ( czwartek )
• ...
Tylko jeden mecz w Tucholi
Czytaj całość
TKP Tuchola - Taxus Komierowo 1:1 (1:0)
Bramkę dla TKP zdobył Patryk Głomski w 40 min.

Tylko jeden mecz odbył się w grupie I klasy B. Był to mecz między drużynami Tucholskiego Klubu Piłkarskiego a Taxusem Komierowo. Po wyrównanej grze obu zespołów mecz zakończył się remisem 1:1. Do 87 min. prowadzili tucholanie po zdobyciu bramki przez Patryka Głomskiego w 40 min.

Tucholski zespół aktualnie zajmuje w tabeli 8 miejsce.

Rawys Raciąż otrzymał 3 pkt. walkowerem, bowiem drużyna Kamionki-Zjednoczonyc...
Przegrana inauguracja na własne życzenie
Czytaj całość
Tucholanka Hydrotor – BKS Bydgoszcz 1:3 (1:2)
Bramki: Patryk Kaszczyszyn (15) – Szymon Borkowski (28), Patryk Fronskiewicz (43), Rafał Kostkowski (71). Sędziował Bartosz Burkiewicz z Sępólna Kraj. Tucholanka Hydrotor: Cykof – Landmesser, J. Ostrowski, Szulc, Łepek, Skonieczny 70 Renkiewicz), Donczyk, M. Ostrowski, Gromowski Kaszczyszyn, Selka. Trener Dariusz Szulc, kierownik drużyny Zdzisław Edwarczyk. Działacze i kibice Tucholanki Hydrotor inaczej wyobrażali sobie zapewne inaugurację swojej drużyny, ale jak się nie strzela trzech rzut&oac...
Hydrotor I najlepszy w pierwszej rundzie
Czytaj całość
W niedziele (7.04) odbyła się I runda play off drużyn Gminnej Ligi Kręglarskiej. Podczas zawodów wystąpiło sześć zespołów w trzyosobowych składach.

Przez półtorej godziny kręglarze amatorzy walczyli o punkty na tucholskiej kręgielni. Poziom tych zawodów jest bardzo wyrównany. Najlepiej zaprezentował się zespół Hydrotoru I, który wygrał pierwszą rundę wynikiem 1039 pkt., przed Hydromatem I – 1020 pkt. i Borexem – 1013 pkt.

Wyniki pierwszej rundy play off drużyn Gminnej Ligi Kręg...
Snowkite - trenują także w Tucholi
Czytaj całość
Snowkite to młody sport polegający na połączeniu kitesurfingu oraz snowboardu lub nart. Moc jaką generuje latawiec pozwala swobodnie jeździć po płaskim terenie a nawet podjeżdżać pod górę.

Nam udało się spotkać wieloletniego instruktora kitesurfingu - Mariusza Leszczyńskiego z Tucholi, który od pewnego czasu, właśnie zimą organizuje szkolenia snowkite w Tucholi i okolicach.

Ten sport można uprawiać wszędzie, wystarczy kawałek otwartej przestrzeni przysypanej śniegiem: łąka, pole czy zamarznięte jezioro.

...
Kolejny rywal -€“ San Marino
Czytaj całość
Dzisiaj wieczorem kolejny mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna San Marino. Parokrotnie oglądałem w telewizji wywiady z piłkarzami i trenerem tej reprezentacji i trudno nie nabrać szacunku dla ludzi, którzy grają dlatego, że chcą sprawić radość swoim kibicom, bo dzięki nim mogą obejrzeć na żywo najlepszych europejskich piłkarzy. Najczęściej wysoko przegrywają, ale nikt nie ma do nich o to pretensji, ponieważ gra w piłkę nożną przeważnie nie jest ich głównym zajęciem.

Będzie to na pewno ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53    >