Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Miłość niejedno ma imię - Cekcyn, 7 sierpnia 2015r.
Czytaj całość
W piątek 7 sierpnia w cekcyńskim amfiteatrze już po raz XV obejrzeć można będzie spektakl przygotowany przez mieszkańców Cekcyna i okolic. Tym razem widowisko prezentowane w ramach cyklu "Misteria Nadjeziorne" zatytułowane będzie "Miłość niejedno ma imię". Zapraszamy!(mat. powiat.tuchola.pl) ...
„Wołają z grobów, których nie ma” - wystawa IPN w Tucholi
Czytaj całość
Hufiec ZHP Tuchola oraz Tucholski Ośrodek Kultury zapraszają na otwarcie wystawy Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie pt. „Wołają z grobów, których nie ma” połączonej z prelekcją dr’a Przemysława Wójtowicza.

Wernisaż odbędzie się 31 lipca br. o godz. 17.00 w sali kameralnej TOK.(mat. tuchola.pl) ...
W rocznicę Powstania Warszawskiego zawyją syreny
Czytaj całość
Burmistrz Tucholi informuje, że w związku z 71. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego 1 sierpnia br. o godzinie 17.00 na terenie gminy Tuchola na jedną minutę zostaną włączone syreny alarmowe.

(mat. tuchola.pl) ...
UWAGA! W poniedziałek finał 56. Dni Borów Tucholskich!
Czytaj całość
Planowane na 19 lipca koncerty w ramach zakończenia 56. Dni Borów Tucholskich z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych zostały odwołane.

Cała impreza została przeniesiona na dzień jutrzejszy tj. poniedziałek 20 lipca. Wszystko odbędzie się według zaplanowanego wcześniej scenariusza. Finał rozpocznie się o godzinie 18, a gwiazda koncertu, czyli zespół Bracia oraz Krzysztof Cugowski wystąpią o godzinie 21:00.

(red.) ...
Zapraszamy na Święto Patronki Tucholi
Czytaj całość
Burmistrz Tucholi, Parafia pw. Bożego Ciała w Tucholi oraz Borowiackie Towarzystwo Kultury w Tucholi zapraszają na Święto Patronki Tucholi św. Małgorzaty, które odbędzie się 20 lipca br. (poniedziałek).

Program uroczystości:

- 18.00 Uroczysta Msza św. w intencji miasta i jego mieszkańców w kościele pw. Bożego Ciała w oprawie muzycznej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Bysławia
- Manifestacja Patriotyczna przy Pomniku św. Małgorzaty – okolicznościowe wystąpienie Burmistrza Tucholi
- Akt ...
Wernisaż wystawy
Czytaj całość
Borowiackie Towarzystwo Kultury w Tucholi oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi im. Aleksandra Janty - Połczyńskiego zapraszają na wernisaż wystawy "Pod opieką patronki w przyszłości".

Wernisaż odbędzie się w czwartek 9 lipca o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Pocztowa 7B.(mat. nadesłane) ...
56 Dni Borów Tucholskich - zobacz program imprez
Czytaj całość
W materiałach do 8 sesji Rady Miejskiej w Tucholi, która odbędzie się w piątek, 29 maja 2015 roku, Znalazł się program 56 Dni Borów Tucholskich, który prezentujemy poniżej.
 
Burmistrz Tucholi
w imieniu Komitetu Organizacyjnego
zaprasza na:
56. DNI BORÓW TUCHOLSKICH
3 – 19 LIPCA 2015 r.
Patronat honorowy:
Teresa Piotrowska – Minister Spraw Wewnętrznych

„Przyjeżdżajcie! Las Was powita, a ludzie ugoszczą”.
3 lipca (piątek)
Jubileusz Via Natury
Czytaj całość
W tym roku mija 10 rocznica powstania Stowarzyszenia „Via Natura”. Z tej okazji, w dniu 11 lipca 2015 roku zaplanowano spotkanie członków i sympatyków Stowarzyszenia, połączone z koncertem na tucholskim rynku naszych przyjaciół: Zbigniewa Wodeckiego, Grażyny Nity, Roberta Janowskiego oraz Agaty Młynarskiej.

W związku z jubileuszem, bardzo proszę o kontakt wszystkich stypendystów (ze względów organizacyjnych do dnia 18 czerwca 2015 roku), którzy brali udział w akcji stypendialnej, organizowanej przez Stowarzyszen...
Powiatowy Dzień Dziecka 2015 - zapraszamy!
Czytaj całość
23 maja 2015r. na terenie ZSLiT oraz ZAZ (ul. Świecka 89a w Tucholi) zapraszamy na Powiatowy Dzień Dziecka pod hasłem "W rodzinie moc" połączony z Dniem Rodzicielstwa Zastępczego oraz Przeglądem Twórczości Osób Niepełnosprawnych.
(mat. powiat.tuchola.pl) ...
Dzień Dziecka w Tucholi
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 31 maja (niedziela) br. w godzinach 15.00 - 19.00 na Placu Zamkowym w Tucholi.

W programie:

- koncert galowy laureatów 37. Spotkań z Piosenką Dziecięcą
- przedstawienie Teatru Ulicznego „Cztery żywioły” z Chojnic
- piknik ekologiczny, konkursy, zabawy plastyczne
- wesołe miasteczko, gokarty(mat. tuchola.pl) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51    >  >>  >|