Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Piotr Plewa gwiazdą III Borowiackiej Biesiady Kabaretowej w Tucholi
Czytaj całość
Kolejna dawka śmiechu zbliża się do Tucholi. 9 maja 2014 roku o godzinie 18:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się III edycja Borowiackiej Biesiady Kabaretowej.

Gwiazdą główną będzie Piotr Plewa - lider Grupy Rafała Kmity w programie PLEWA SHOW. Jego przedstawienie „Quasi kabaretowe one man show” to program znakomicie sprawdzający się na spotkaniach integracyjnych i biesiadach. Jako aktor na stałe występuje w krakowskim „Teatrze Stu” oraz w teatrze „Kamienica” w Warszawie. Od kilku lat związany jest ze stacją ...
Cała noc muzyki na żywo
Czytaj całość
Zapraszamy na „NOCNY KONCERT W BORACH". W piątek, 11 kwietnia, Gminny Ośrodku Kultury w Śliwicach zmieni się w klub muzyczny. Wystąpi Paweł 'Aldaron' Czekalski wraz z zespołem Ławeczka. Początek o godzinie 20:00. Przyjdź i zaproś znajomych do swojego stolika.
(mat. sliwice.pl) ...
Teresa Werner wystąpi w TOK
Czytaj całość
6 kwietnia na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury wystąpi Teresa Werner. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w TOK. Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego.

- Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu - częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne - wspomina artystka.

W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca `Śląsk` w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała ...
Autorka „Szkoły żon” w Gostycynie
Czytaj całość
Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie organizuje w czwartek,  20-tego marca 2014 roku o godzinie 18:00 spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz.

Pani Magdalena sama o sobie mówi, że jest pisarką, ale jeszcze przez małe „p” i dodaje: „Piszę czasem o lekkich sprawach, a czasem o poważnych w lekkim, a nawet bardzo lekkim stylu. Staram się rozśmieszać i wzruszać. Dla dzieci i dla dorosłych”.

Debiutancka powieść Magdaleny Witkiewicz pt. „Milaczek” została wydana w 2008 roku. Kolejne tytuły to: &b...
„Tuchola i … Basta”, czyli promocja albumu Józefa Basty
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi serdecznie zaprasza na promocję albumu fotograficznego Józefa Basty „Tuchola i … Basta”. Spotkanie odbędzie się 14 marca (piątek) o godz. 17.00 w MBP.

(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Mona Lisa i Jacek Silski zaśpiewają dla Oliwierka
Czytaj całość
15 marca w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się charytatywny koncert Mona Lisy oraz Jacka Silskiego, z którego pieniądze przekazane zostaną na leczenie Oliwierka cierpiącego na nowotwór oka. Cegiełki w cenie 20 zł sprzedaje TOK.
(mat. tok.tuchola.pl) ...
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarszyskiego w Tucholi
Czytaj całość
Już 29 marca (sobota) tancerze z całej Polski spotkają się w sercu Borów Tucholskich podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tucholi.

Gala w Ośrodku Sportu i Rekreacji rozpocznie się o godzinie 18.00. Sprzedaż biletów prowadzi biuro OSiR (ul. Warszawska 17. Tuchola / www.osirtuchola.pl):
cena za bilet: 25zł / os
przy stoliku: 50 zł / os

W pokazie tańca zobaczymy zawodowców w tańcach latynoamerykańskich Anię Ramiączek i Norberta Mikę. Gwiazdą wieczoru będzie Iwon...
Zaproszenie na spotkanie: Zaburzenia słuchu związane z wiekiem
Czytaj całość
STOWARZYSZENIE VIA NATURA SERDECZNIE ZAPRASZA NA SPOTKANIE „ZABURZENIA SŁUCHU ZWIĄZANE Z WIEKIEM” INAUGURUJĄCE CYKL „DROGA DO ZDROWIA”


  Spotkanie odbędzie się 8 marca 2014 roku o godz. 11.00
w Sali Multimedialnej Starostwa Powiatowego w Tucholi.

Wykład oraz panel dyskusyjny poprowadzi wybitny specjalista laryngolog,
audiolog i foniatra ze Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach k/ Warszawy
dr KAROL MYSZEL
który z wielkim entuzjazmem podzieli się z Państwem swoją wiedz...
Piosenki Abby na Dzień Kobiet
Czytaj całość
Podpowiadaliśmy już prezent na Walentynki, teraz podpowiadamy na Dzień Kobiet. Zapraszamy na koncert piosenek Abby w wykonaniu Joanny Wojnowskiej i Moniki Gniatkowskiej wraz z zespołem. Początek koncertu o godzinie 18.00. Bilety w cenie 35 zł oraz bilety grupowe w cenie 25 zł do kupienia w TOK.

(mat. tok.tuchola.pl) ...
Śląscy artyści wystąpią dla Oliwierka
Czytaj całość
15 marca br. (sobota) o godz. 15.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny Mona Lisy i Jacka Silskiego na rzecz Oliwiera Napiątka, który cierpi na nowotwór oka. Cegiełki w cenie 20 zł do nabycia w TOK.

(mat. Urzad Miasta w Tucholi) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60    >  >>  >|