Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Wieczór poetycko - muzyczny pt. "Wielbiąc Pana"
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi  zaprasza na wieczór poetycko - muzyczny pt. "Wielbiąc Pana". W programie: prezentacja wierszy Danuty Richter oraz koncert Tucholskiego Chóru Gospel Ave.

Spotkanie odbędzie się już 11 grudnia o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi.
(mat. nadesłane) ...
II Tucholski Boxing Show już w niedzielę
Czytaj całość
Zapraszamy na , jedyne takie widowisko w naszym regionie. Organizacją zajęła się firma Gruchała Team – znana z przeprowadzenia gali bokserskich m.in. w Chojnicach, Sępólnie Krajeńskim czy Kościerzynie.

II Tucholski Boxing Show odbędzie się 8 grudnia 2013 r. godz. 17.00 hala OSiR Tuchola.

W trakcie gali odbędą się:
- Walki bokserskie medalistów Mistrzostw Polski.
- Walki kobiet. W ringu zobaczymy Larysę Sabiniarz – mistrzynię Europy, brązową medalistkę Mistrzostw Świata (tytuł zdobyty przed miesią...
Ponownie zagrają dla Oliwiera
Czytaj całość
15.12.2013 roku na Hali OSiR w Tucholi odbędzie się II Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej na rzecz dwuletniego Oliwiera zmagającego się z nowotworem oka. Zapisy do Turnieju przyjmowane będą pod nr tel. 533 998 630 do dn. 9.12.2013 r. Serdecznie zapraszamy!


Zobacz również: Turniej dla Oliwiera - zebrali ponad 4 tysiące złotych(mat. Starostwo Powiatowe w Tucholi) ...
Dobre polskie kino w Książnicy
Czytaj całość
Już po raz drugi przyjedzie do Tucholi ekipa Polski Światłoczułej, by za darmo promować dobre polskie kino. Tym razem gratka dla dzieci i ich rodziców, którzy pamiętają jeszcze … „Zaczarowany ołówek”.

Widzowie zobaczą kilka odcinków bajki, a potem odbędą się warsztaty prowadzone przez panią Elizę Płocieniak-Alvarez, autorkę filmów animowanych, absolwentkę szkoły w Łodzi i w Madrycie, która była nominowana w roku 2010 do nagrody Yach Film w kategorii teledysk animowany. Organizatorami są Zesp&o...
Dzień Dawcy Szpiku pamięci Blanki
Czytaj całość
Blance niestety nie można już pomóc... 23 letnia studentka Germanistyki UKW w Bydgoszczy zmarła 23 października 2009 roku, po 5 latach zmagań z ostrą białaczką limfolastyczną. Ta choroba nie zawsze musi się tak kończyć.W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza białaczka. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego.

I Ty możesz uratować komuś życie, rejestrując się jako potencjalny dawca szpiku. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstę...
Wystawa malarska pod patronatem Senatora RP Andrzeja Kobiaka w TOK
Czytaj całość
W piątek 29 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy malarskiej pod patronatem Senatora RP Andrzeja Kobiaka.

Swoje prace zaprezentują Katarzyna Szydłowska, Daniel Pielucha, Waldemar Marszałek, Halina Nowicka, Jan Wołek, Katarzyna Zwolińska, Tomasz Lubaszka, Janusz Lewandowski oraz Tomasz Klimczyk.

Wstęp wolny.

Zobacz również relacje: Wystawa zakończyła II Plener Malarski im Leona Wyczółkowskiego oraz II Plener Malarski im. Leona Wyczółkowskiego w Brdzie(ma...
Czarodziejski kramik św. Mikołaja
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury oraz dzieci i rodzice z Przedszkola nr 2 w Tucholi zapraszają 6 grudnia o godzinie 17.00 na imprezę „Czarodziejski kramik św. Mikołaja”. W tym roku impreza będzie odbywać się w salach Tucholskiego Ośrodka Kultury pod hasłem – pomoc dla Oliwiera. Ciesząc się świątecznym nastrojem chcemy wesprzeć małego Oliwierka, który mając zaledwie 20 miesięcy zmaga się z chorobą nowotworową oka.

W programie:
- przedstawienie teatralne „Zaczarowanym pociągiem w świat bajki” w wykonaniu rodzic&oacut...
Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w Tucholi
Czytaj całość
Jeśli ktoś ma dylemat jaki prezent podarować ukochanej osobie na Walentynki to podpowiadamy... bilet na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

14 lutego 2014 roku grupa wystąpi na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury. Początek o godzinie 18.00. Przedsprzedaż biletów w cenie 35 zł prowadzi sekretariat TOK.

(mat. tok.tuchola.pl)
(fot. ciechanowonline.pl) ...
Wkrótce premiera nowej sztuki Masque pt. "Panna - Wdowa"
Czytaj całość
29 listopada na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury odbędzie się premiera spektaklu `Panna - Wdowa. Sztukę przedstawią aktorzy Grupy Teatralnej Masque. Premiera rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.


  Scenariusz i reżyseria:
Wojciech Ziółkowski
II reżyser:
Dorota Kijora
Inspicjent:
Agata Turzyńska
Efekty specjalne:
Tomasz Kotowski

Występują:
Dominika Bucholc
Jan Czerwiński
Krzysztof Duks
Mikołaj Górka
Adam...
Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej
Czytaj całość
24.11.2013 roku na Hali OSiR w Tucholi odbędzie się Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej na rzecz niespełna dwuletniego Oliwiera zmagającego się z nowotworem oka. Szczegóły na plakacie poniżej


(kliknij aby powiększyć)(mat. Starostwo Powiatowe w Tucholi) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63    >  >|