Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Dzień Folkloru i Festyn Kasztelański
Czytaj całość
20 VII w Tucholi, 17 VIII w Raciążu

Któż z nas Słowian, a tym bardziej Borowiaków, nie kocha swoich korzeni, historii nie tej wielkiej, ale tej najbliższej, intymnej, codziennej. Wkrótce w Tucholi po raz kolejny będziemy mogli dać się ponieść wirowi historii a przy tym świetnie się bawić, podczas Dnia Folkloru Borowiackiego.

Jak zwykle KGW w Karczmie Borowiackiej zaserwuje najznakomitsze, nie rzadko nagradzane, potrawy ze starych zapisków naszych prababek. Wokół placu zamkowego rozciągną się mnogo wyrobnic...
Stand-up Bez Cenzury w Tucholi
Czytaj całość
Stand-up Bez Cenzury to wspólny projekt trójki dobrych kumpli, czyli Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up.

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. Do grupy najlepszych przedstawicieli polskiej sceny stand-upu z pewnością należy tr&...
"Pieśni sakralne" III Letni Festiwal Organowy
Czytaj całość
Zapraszamy Państwa na kolejny koncert w ramach III Letniego Festiwalu Organowego Tuchola 2013. Tym razem w kościele p.w. Bożego Ciała w Tucholi 14 lipca o godzinie 19:00 wsytąpią: Alicja Majewska (śpiew), Włodzimierz Korcz (akompaniament) oraz Strzyżowski Chór Kameralny pod dyr. Grzegorza Oliwy.
Alicja Majewska

Piosenkarka. Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1971- 74 śpiewała w zespole Partita. W 1974 rozpoczęła karierę solową. Do 1977 związana była z warszaws...
Uroczystości z okazji Święta Patronki Tucholi św. Małgorzaty
Czytaj całość
Burmistrz Tucholi, Parafia pw. Bożego Ciała oraz Borowiackie Towarzystwo Kultury w Tucholi zapraszają 20 lipca (sobota) na Święto Patronki Tucholi św. Małgorzaty. Uroczystości rozpoczną się o godz. 18.00 Mszą św. w intencji miasta i jego mieszkańców.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
54. Dni Borów Tucholskich - zobacz co będzie się działo
Czytaj całość
Pełny harmonogram imprez kulturalnych, sportowych i koncertów które odbędą się podczas obchodów 54.Dni Borów Tucholskich. Cykl wydarzeń rozpoczął się 5, a zakończy 21 lipca.

W tym roku patronat honorowy nad DBT objął Jan Wyrowiński – Wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
  „Przyjeżdżajcie! Las Was powita, a ludzie ugoszczą”.
  5 lipca (piątek) 10:00 – 18:00 „Lasy Państwowe. Zapraszamy” (org. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Tor...
Grzegorz Stasiak, czyli nauka jazdy u Alojza wystąpi w Tucholi
Czytaj całość
Grzegorz Stasiak to prawdziwy showman, wodzirej, jak również aktor. Zagrał w takich filmach jak: Bajzel po polsku, Kant-Pol,  Byzuch, Angleus, wiele lat w serialu Święta wojna jako karczmarz Alojz, ale prawdziwą popularność przyniosła mu rola szalonego instruktora elki w programie telewizji TVN Nauka Jazdy.

Kabaret Grzegorza Stasiaka wystąpi już 13 lipca (sobota) w restauracji "Kuźnia" (Plac Zamkowy 1, za Urzędem Miasta)

Początek: godzina 17.00. Bilety w cenie 20zł i 15zł można nabyć w restauracji "Kuźnia" or...
Koncert Zbigniewa Wodeckiego w Brdzie
Czytaj całość
W przyszłą sobotę (6.07) w ośrodku wypoczynkowym "Zielony Wiatr" w Brdzie odbędzie się wyjątkowy koncert Zbigniewa Wodeckiego - "ZW2 czyli Zbigniew Wodecki w Zielonym Wietrze"

Początek imprezy o godz. 20:00
Wstęp bezpłatny.Serdecznie zapraszamy!

Jak dojechać? (kliknij aby powiększyć)

(fot. mapy google)

(red.) ...
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na lipcowe koncerty na rynku
Czytaj całość
Koncert zespołów folklorystycznych uczestniczących w Bydgoskich Impresjach Muzycznych i wieczorne koncerty zespołów rozrywkowych odbędą się w lipcu na tucholskim rynku. Imprezy zostały wpisane w obchody 54. Dni Borów Tucholskich.


(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Muzyka organowa i nie tylko – koncerty w kościele pw. Bożego Ciała
Czytaj całość
Parafia Bożego Ciała w Tucholi zaprasza na 3. edycję Letniego Festiwalu Organowego. Koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 19.00 w kościele pw. Bożego Ciała w Tucholi od 7 lipca do 28 sierpnia br.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Powitanie lata w Myślęcinku. Wystąpi KULT i The Echoes Project!
Czytaj całość
Już w najbliższy piątek, 28 czerwca, w Myślęcinku rozpocznie się wielki trzydniowy koncert: Powitanie Lata: Otwieracz 2013.  Mega Gwiazdą będzie zespół Kult z Kazikiem Staszewskim, który wystąpi na zakończenie, w niedzielę 30 czerwca. My natomiast namawiamy wszystkich do udziału w koncercie również, a może przede wszystkim dlatego, że dzień wcześniej, w sobotę 29 czerwca o godz. 17 wystąpi zaprzyjaźniony z nami zespół The Echoes Project, grający muzykę legendarnej grupy Pink Floyd.

Szczegóły na plakacie poniże...
Wybierz stronę: |<  <<  <  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77    >