Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Festyn Kasztelański za nami (FOTO)
Czytaj całość
W sobotę 16 sierpnia na stadionie leśnym w Raciążu odbył się "Festyn Kasztelański". Mieszkańcy powiatu oraz turyści mieli doskonałą okazję aby oderwać się od codziennej pracy i wpaść w wir wspólnej zabawy. Na pewno było w czym wybierać. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji zarówno dla najmłodszych uczestników jak i tych starszych.

Goście mogli zwiedzać przygotowane obozowiska. Dla wszystkich chętnych była możliwość przejazdu do grodziska raciąskiego nad jeziorem Śpierewnik. Nie zabrakło również  k...
Koncert Lady Pank w Śliwicach
Czytaj całość
Na zakończenie obchodów Dni Gminy Śliwice, na stadionie odbył się koncert zespołu Lady Pank. Zobacz galerię zdjęć z koncertu TUTAJ (tucholanin.pl)

(red.)
(fot. Andrzej P. Drelich, tucholanin.pl) ...
Chór Gratia wystąpił na rynku (FOTO)
Czytaj całość
Ukraiński chór Gratia z Sambora oraz duet taneczny zaprezentował się w sobotnie popołudnie na tucholskim rynku. Opr.ócz tradycyjnych ukraińskich utworów chór wykonał kilka rozrywkowych piosenek. Występ dopełniał charyzmatyczny występ pary tanecznej.

Galeria zdjęć dostępna jest TUTAJ.

(mat. tok.tuchola.pl)

  ...
Muzyczny "KOCIOŁ" w Cekcynie (FOTOGALERIA)
Czytaj całość
W ostatni weekend lipca w Cekcynie odbył się festiwal muzyczny "KOCIOŁ". Jak zwykle organizatorzy przygotowali dla gości ciekawą propozycję muzyczną, wymieszanie rożnych stylów i wrażeń muzycznych.

W piątek (25.07) w Cekcynie zaprezentowały się cztery formacje: 30DAYSOFLINE, PCHEŁKI, PARASOL oraz MAJESTIC. W sobotę (26.07) w drugim dniu festiwalu, zaprezentowały się kolejne cztery zespoły: BIXBIT, REGGAESIDE, THE STYLIZACJA, a na zakończenie tegorocznego Kocioł Festival 2014 zespół z Ukrainy - KOZAK SYSTEM.

W nasz...
Blue Cafe w Tucholi (FOTOGALERIA)
Czytaj całość
Tegoroczne 55 już Dni Borów Tucholskich za nami. W niedzielę 20 lipca w wielkim finale wystąpił zespół Blue Cafe, a przed nimi jako support zagrał SPIN. Zapraszamy do galerii.
(red.) ...
BACTERYAZZ na tucholskim rynku (FOTO)
Czytaj całość
W piątek (18.07) na tucholskim rynku wystąpiła koszalińska formacja BACTERYAZZ. Zespół w składzie Mariusz Puszczewicz ( Marian) - wokal, Adrian Rozenkiewicz (Rodzyn) -  gitara, Henryk Rogoziński  - bas, Darek Bendyk - Perkusja dał w ten dzień mocne rockowe brzmienie. Poza własnym repertuarem BACTERYAZZ można było usłyszeć również kilka utworów coverowych takich zespołów jak Pearl Jam czy Republika.

(red.) ...
Elektroniczna sobota w Cekcynie (FOTOGALERIA)
Czytaj całość
12 lipca na cekcyńskiej plaży odbył się finał Cekcyn Electronic Music Festival. Impreza trwająca dwa dni zgromadziła wielu fanów muzyki elektronicznej. Festiwal Muzyki Elektronicznej w Cekcynie, odbywa się nieprzerwanie od 2006 roku.

W sobotę na scenie zagrali laureaci konkursu dla kompozytorów (który odbył się dzień wcześniej), Maciej Braciszewski, Operators oraz Electronic Revival. Gwiazdą wieczoru tegorocznej dziewiątek edycji Cekcyn Electronic Music Festival był zespół Kombi Łosowski.

Pomysłodawcami i organi...
Hip - Hopowo na tucholskim rynku (FOTOGALERIA)
Czytaj całość
W czwartkowe popołudnie na tucholskim rynku, w ramach 55. Dni Borów Tucholskich, odbyło się popołudnie z kulturą hip-hop. Na scenie wystąpili artyści z bydgoskiej sceny hip-hopowej: Sativa Skład, Pafarazzi, Ozi. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tej imprezy.


(red.) ...
Cekcyn Electronic Music Festival
Czytaj całość
Od piątku 11 lipca rozpoczyna się dziewiąta już edycja "Cekcyn Electronic Music Festival". Impreza potrwa dwa dni, poniżej na plakacie przedstawiamy harmonogram festiwalu.

Festiwal Muzyki Elektronicznej w Cekcynie, odbywa się nieprzerwanie od 2006 roku.

Pomysłodawcami i organizatorami przedsięwzięcia są Marcin Chmara i Tomasz Florek - dwaj muzycy i pasjonaci El-muzyki, współtworzący do 2011 roku projekt muzyczny Electronic Revival. Przez osiem edycji festiwal nosił nazwę "The Day Of Electronic Music Cekcyn" jednak od ...
55. Dni Borów Tucholskich oficjalnie rozpoczęte (FOTO)
Czytaj całość
6 lipca w Parku Zamkowym w Tucholi uroczyście otwarto tegoroczne obchody Dni Borów Tucholskich. Z tej okazji został zorganizowany koncert zespołu „ALIBI” – Przeboje świata. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski wraz z zaproszonymi gośćmi. W tym roku oficjalne otwarcie 55. Dni Borów Tucholskich połączono z Historycznym Pochodem Borowiaków.

(red.) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92    >  >>  >|