Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Udana zabawa na festynie rodzinnym w Legbądzie
Czytaj całość
„Bawią się znakomicie dzieci i rodzice” – pod takim hasłem na terenie Szkoły Podstawowej w Legbądzie odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorzy zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakcji.

Można było obejrzeć występy artystyczne Zespołu Tanecznego pod kierunkiem Mirosława Cherka oraz Zespołu Tańca Nowoczesnego „Paradise” z Karsina, w którym tańczy uczeń SP w Legbądzie.

Uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie w programie „Mam talent”. Odbył się t...
Akordeonowe melodie rozpoczęły cykl koncertów w Kuźni
Czytaj całość
Wyjątkowe muzyczne spotkanie rozpoczęło cykl sobotnich koncertów w restauracji Kuźnia, obok Urzędu Miejskiego w Tucholi. Przed publicznością zaprezentowało się dwóch artystów Jan Duks i Paweł Kopiejek, studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy,

Już w przyszłą sobotę 22 czerwca o godzinie 19:00 w restauracji "Kuźnia" wystąpi Andrzej "Ane" Chrzanowski.(red.)
(fot. pk) ...
W Żalnie otwarto Kwiatową Wioskę
Czytaj całość
W sobotę (15.06) w miejscowości Żalno (Gmina Kęsowo) odbyły się uroczystości związane z otwarciem Wioski Kwiatowej. Po mszy świętej, barwny korowód przeszedł ulicami wsi na plac zabaw, gdzie na mieszkańców czekało wiele atrakcji.

Dla uczestników imprezy przygotowano występy artystyczne: przedstawienie „W Krainie Kwiatolandii”, występ grupy cyrkowej, występ grupy bębniarzy, gala talentów oraz występ kabaretu Uniwersytetu III wieku. W trakcie programów artystycznych dla mieszkańców oraz gości przygotowan...
Rock zatrząsł murami Undergroundu
Czytaj całość
W piątkowy (14.06) wieczór fani muzyki rockowej mieli okazję wziąć udział w spektakularnym koncercie rockowym w podziemiach klubu Underground.

Przed publicznością zaprezentowały się trzy zespoły: Acrid Snack z Gdańska oraz SunKingRoad i Galleon z Chojnic.

Zobacz zdjęcia z koncertu!

(red.)
(fot. pk) ...
Marzenia jak ptaki (foto)
Czytaj całość
Po raz dziesiąty, w sobotę 15 czerwca, przy pięknej słonecznej pogodzie w parku za Urzędem Miasta w Tucholi odbył się festyn integracyjny "Marzenia jak ptaki"

Rodzinny festyn integracyjny "Marzenia jak ptaki" rozpoczął się od krótkiego przemarszu spod restauracji Kuźnia na teren parku za Urzędem Miejskim, następnie w niebo wypuszczono gołębie symbolizujące pokój, wolność i pojednanie.

Podczas festynu można było zakupić wyroby przygotowane przez osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciow...
Rockowo w Tucholi. Koncert w Underground
Czytaj całość
Spragnionych fanów muzyki Rockowej, oraz RapCore'owej zapraszamy już w piątek (14.06) na wydarzenie, które zatrzęsie murami klubu Underground w Tucholi. Na scenie wystąpią  zespoły z dwóch miast: Gdańska i Chojnic. Start imprezy o godzinie 20:00, bilety w cenie 5zł.


Acrid Snack

Zespół z Gdańska, składający się ambitnych facetów, którzy swoją muzyką powodują pisk kobiet i respekt u mężczyzn. Nie sposób stać bezczynnie przy tak mocnej muzyce. Zespół supportował takie...
„Służba na zdrowie” Premiera kabaretu Sanatorium już dzisiaj w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury, Uniwersytet III Wieku oraz Tucholskie Studio Artystyczne zapraszają już dzisiaj (13 czerwca) na premierę kabaretu Sanatorium pt. "Służba na Zdrowie". Spektakl rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.

Tym razem w krzywym zwierciadle zostaną ukazane profesje szczycące się  mianem służby dla społeczeństwa  min: urzędnicy, lekarze, wojskowi, policjanci i nauczyciele. Skecze przeplatane będą piosenkami w tym samym klimacie. Prowadzący będzie chciał włączyć...
Piknik Historyczny w Gminie Kęsowo (FOTO)
Czytaj całość
Już po raz siódmy odbył się Piknik Historyczny w Gminie Kęsowo. Wydarzenie miało miejsce 8 czerwca 2013 roku przy schronie bojowym „Lisia Góra”. Ponownie mogliśmy obejrzeć inscenizację historyczną oraz podziwiać sprzęt wojskowy użyty przez grupę rekonstrukcyjną stowarzyszenia „Historia i Pamięć”. Nie zabrakło lokalnych wypieków i tradycyjnej grochówki.

Zabawę uświetniły występy takich zespołów jak „The Postman” oraz "Łukash".

(mat. kesowo.pl) ...
Dzień Dziecka jest przez cały rok
Czytaj całość
Grupa 18 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi bawiła  się w Bydgoszczy na imprezie, której hasłem przewodnim było: Dzień Dziecka jest przez cały rok. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, min: rejsy tramwajem wodnym, czy też prowadzone przez pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sztuki zabawy literackie, plastyczne i muzyczne.

Głównym organizatorem i sponsorem był senator Andrzej Kobiak, który do współpracy przy organizowaniu tej imprezy zaprosił min: prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, z ...
Dzień dziecka na tucholskim rynku
Czytaj całość
W sobotę (1.06) tucholski rynek należał do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Z okazji dnia dziecka Tucholski Ośrodek Kultury zorganizował rodzinny festyn podczas którego na milusińskich czekało wiele atrakcji.

Na scenie rodzicie z Przedszkola nr 1 w Tucholi zaprezentowali przedstawienie pt. "Dziecięce marzenia", odbył się również galowy koncert laureatów 35. Jubileuszowych Spotkań z Piosenką Dziecięcą. Nie zabrakło cyrkowców "Cool Kids" z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu. ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97    >