II Tucholski Boxing Show. Zobacz, co się będzie działo - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

II Tucholski Boxing Show. Zobacz, co się będzie działo

Zapraszamy na , jedyne takie widowisko w naszym regionie. Organizacją zajęła się firma Gruchała Team – znana z przeprowadzenia gali bokserskich m.in. w Chojnicach, Sępólnie Krajeńskim czy Kościerzynie.

II Tucholski Boxing Show odbędzie się 8 grudnia 2013 r. godz. 17.00 hala OSiR Tuchola.

W trakcie gali odbędą się:
- Walki bokserskie medalistów Mistrzostw Polski.
- Walki kobiet. W ringu zobaczymy Larysę Sabiniarz – mistrzynię Europy, brązową medalistkę Mistrzostw Świata (tytuł zdobyty przed miesiącem w Bułgarii) oraz Paulinę Gruchała – mistrzynię Polski, piątą zawodniczkę Mistrzostw Świata w Bułgarii. Obie pięściarki zdobyły drużynowe wicemistrzostwo świata w Bułgarii.
- Pokaz fitness w wykonaniu Natalii Gacka – wielokrotnej mistrzyni Polski i mistrzyni świata.
- Pokaz mistrz świata w kulturystyce Marka Olejniczaka.
- Walki rankingowe w formule MMA.
- Występy taneczne zespołu Paradise
- Walka wieczoru – pierwsza zawodowa walka pochodzącego ze Śliwic Patryka Godlewskiego; rękawice skrzyżuje z Ormianinem Arturem Hakobyanem. Dla Patryka Godlewskiego będzie to sprawdzian przez występem na Wojak Boxing Night 14 grudnia w Wałczu, gdzie stoczy walkę z Marcinem Latochą z Koszalina.

Na galę przyjedzie wielokrotny mistrz świata w kickboxingu i gwiazda MMA Józef Warchoł. Walkę wieczoru w ringu będzie sędziował pochodzący z Tucholi, znany nie tylko kibicom boksu Józef Prostojanek.

Walki zapowiadać będzie Marek Matela – speaker znany z największych gali bokserskich. Zapowiadał walki Gołota – Saleta czy Adamczyk – Kliczko.

Patronat honorowy: burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski i przewodniczący Rady Miasta Tuchola Paweł Cieślewicz.
Patronat medialny: Tygodnik Tucholski i portal www.tucholanin.pl
Bilety dostępne w OSiR Tuchola.
Cena: na trybunie 20 zł., przy ringu 40 zł.


Bilety uprawniać będą do 10 % rabatu w Restauracji Kuźnia w Tucholi oraz 5 % rabatu na zakup produktów marki Olimp w sklepie Zielnik w Tucholi, przy ul. Piastowskiej.

(mat. tucholanin.pl)