Animal - z Young Audience Award 2022! - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Animal - z Young Audience Award 2022!

Materiały promocyjne Best Film
 
„Animal” w reżyserii Cyrila Diona zdobył tegoroczną Young Audience Award 2022!

Zwycięzca został ogłoszony podczas internetowej ceremonii wręczenia nagród w niedzielny wieczór w Erfurcie (Niemcy), której gospodarzami byli członkowie rady młodzieżowej z Portugalii i z Wielkiej Brytanii. Nagroda Młodej Widowni przyznawana jest filmom europejskim dla widzów w wieku od 12 do 14 lat i od 2012 roku jest oficjalną kategorią Europejskich Nagród Filmowych.

Zwycięzcę wybrało młode jury z 42 krajów Europy. Wzięło w nim udział ponad 3000 młodych ludzi i 77 organizacji partnerskich, przybliżając młodym ludziom różnorodność i piękno kina europejskiego.

Bohaterami filmu „Animal” są młodzi aktywiści - Bella i Vipulan, którzy zabierają nas w podróż po całym świecie, aby pomóc nam zrozumieć, dlaczego zwierzęta giną i co możemy zrobić, żeby odwrócić tę śmiertelną tendencję. Bella i Vipulan wyruszają w podróż, aby spotkać się z niesamowitymi ludźmi, którzy podejmują konkretne działania w celu ochrony lub przywrócenia gatunków zwierząt. Będą przyglądali się wielu inspirującym inicjatywom, począwszy od działań lokalnych, aż po ambitne projekty na dużą skalę.

                       „Animal” dostępny jest na platformach streamingowych: https://vod.bestfilm.pl/film/animal/
 
Download images