Bardzo dobre mecze obu drużyn Tucholanki Bór. Chłopcy kontra dziewczyny (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Bardzo dobre mecze obu drużyn Tucholanki Bór. Chłopcy kontra dziewczyny (ZDJĘCIA)

Materiał: alejasportowa.pl
 

III liga

Kategoria mlodzik D-2

Tucholanka Tuchola – Tucholanka II Bór Tuchola 1:0 (1:0)

Andrearczyk Kamil (19). Sędziował Kamil Pril z Cekcyna.

Na inaugurację rundy wiosennej młodzika D-2 oba zespoły Tucholanki chłopców i dziewcząt odbył się na tucholskim stadionie w sobotę. Oba zespoły rozegrały świetny mecz i było, na co popatrzeć i oklaskiwać za dobre przemyślane akcje bramkowe. W pierwszej połowie mimo straconej bramki z rzutu wolnego, piłkarki w niczym nie ustępowały chłopcom a nawet chwilami przeważały. Druga część spotkania nie zaowocowała kolejną bramką mimo bardzo wielu sytuacji obu drużyn. Jednak trzeba stwierdzić, że chłopcy wyrobili sobie spora przewagę i wiele sytuacji bramkowych, ale bez efektów bramkowych. Sprawiła to bardzo dobra gra dziewcząt i wspaniała gra na bramce Oliwi Radziejewskiej. Mecz zakończył się zwycięstwem chłopców 1:0, na co w pełni zasłużyli.

Kolejny mecz młodzicy Tucholanki rozegrają 26 marca w Bydgoszczy z miejscowym BKS. Natomiast dziewczyny rozegrają mecz u siebie także 26 marca z chłopcami Wisły Gruczno o godzinie 10.00.

Tucholanka grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Kamila Podlewska, Wiktoria Cybulska, Paulina Kamińska, Nikola Rossek, Oliwia Sikorska, Dominika Rossek, Patrycja Borucka, Michalina czerwińska, Wiktoria Szymańska, Paulina Kałużna. Trener Marek Zienkiewicz.

Written by