Bydgoszcz uczy mediacji - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Bydgoszcz uczy mediacji

Materiały nadesłane
 
 
 
 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na wydarzenie Tydzień Mediacji, które powstało w ramach inicjatywy Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, będącego koordynatorem projektu oraz bydgoskich ośrodków mediacyjnych, są nimi m.in. Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych, Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Bydgoszczy, Centrum Mediacji i Arbitrażu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy oraz Okręgowa Izba Mediatorów.

Wydarzenie odbędzie się w formie online na fanpage’u Bydgoszcz uczy mediacji i na kanale YouTube Bydgoszcz Uczy Mediacji. Transmisja rozpocznie się 12 października o godzinie 10:00, a zakończy 16 października o godzinie 13:30.

Konflikty dotyczą spraw gospodarczych, rodzinnych i społecznych, a istotą Tygodnia Mediacji jest uświadomienie obywateli, że problemy nie muszą być rozwiązywane w sądzie, ponieważ istnieją instytucje, które pomogą rozwiązać spór drogą porozumienia. Program Tygodnia Mediacji to również narzędzie dla mediatorów, adwokatów czy sędziów, którzy będą mogli miedzy innymi skorzystać z wiedzy praktycznej na temat mediacji.

Spotkania ze specjalistami, którzy reprezentują ośrodki mediacyjne będą odbywały się w formie online.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TYGODNIA MEDIACJI

PATRONI TYGODNIA MEDIACJI:

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy,

Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych,

Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Bydgoszczy,

Centrum Mediacji i Arbitrażu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej

Okręgowa Izba Mediatorów. 

PATRON MEDIALNY:

BluStreamTV