Gmina Tuchola: Mieszkańcy ul. Myśliwskiej zadowoleni z remontu drogi - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Gmina Tuchola: Mieszkańcy ul. Myśliwskiej zadowoleni z remontu drogi

Prace zostały przeprowadzone sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami” – czytamy w liście mieszkańców ul. Myśliwskiej skierowanym do burmistrza Tucholi Tadeusza Kowalskiego.

„Jest nam bardzo miło, że mieszkańcy składają takie podziękowania. Niemniej jednak tego nie oczekujemy. Budowa nowych dróg jest naszym zadaniem priorytetowym, które konsekwentnie co roku realizujemy” – podkreśla burmistrz.

Pod pismem podpisali się przedstawiciele 12 rodzin. Z uwagi na Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) podpisy zostały „rozmyte”, aby uniemożliwić ich czytelność.

Poniżej pełna treść listu:

„Szanowny Panie Burmistrzu

W związku z zakończeniem robót na ul. Myśliwskiej pragniemy, w imieniu własnym i wszystkich użytkowników, podziękować za wykonanie remontu naszej drogi. Prace zostały przeprowadzone sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jako mieszkańcy Gminy Tuchola jesteśmy dumni, że w naszej gminie udaje się realizować inwestycje zgodne z potrzebami mieszkańców. Dziękujemy za spełnienie naszej prośby i uwzględnienie naszych potrzeb. Droga zdecydowanie poprawi komunikację oraz bezpieczeństwo. Życzymy kolejnych udanych realizacji inwestycyjnych w naszej gminie.

Z wyrazami szacunku

Mieszkańcy ul. Myśliwskiej”

Przypomnijmy, droga jest świeżo po przebudowie. W ramach inwestycji powstała pieszo-jezdnia o długości 200 m, wykonano zjazdy i podejścia do posesji, zatoki postojowe, kanalizację deszczową oraz zagospodarowano tereny zielone pasa drogowego.

Więcej o tej inwestycji w artykule:

Kreffta i Garbary gotowe, Myśliwska na ukończeniu – sprawny przebieg inwestycji realizowanych przez gminę Tuchola

Materiał: tuchola.pl